خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر و سرویس پکیج

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر پکیج چه زمانی ضرورت دارد؟ همانطور که در جریان هستید روز به روز روند زندگی انسان ها تغییر می کند و به سمت ساده تر شدن پیش می رود، که این تغییرات همه ی زمینه ها را شامل می شود. اگر بخواهیم یکی از این تغییرات را نام ببریم می توانیم به تغییرات در سیستم های گرمایشی ساختمان ها و منازل مسکونی اشاره کنیم. امروزه از  پکیج ها به عنوان سیستم گرمایشی استفاده می شود و تمامی افراد اقدام به نصب پکیج می کنند.

پکیج چیست؟

پکیج دیواری، که فقط نوع فن دار آن از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید می گردد یک وسیله هوشمند می باشد که از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایش از کف ، اب گرم بهداشتی را به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

انواع پکیج

پکیج ها دارای 2نوع دیواری و زمینی می باشند که هرکدام مزایا و معایبی دارند.

اصولا تمامی وسایلی که برای آسایش و راحتی زندگی انسان ها ساخته شده اند علاوه بر مزایایی که دارند، معایبی هم دارند، پکیج ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. امکان خرابی و نیاز به تعمیر پکیج در هر زمانی  وجود دارد.

در صورتی که سیستم پکیج دیواری شما خراب شد و نیاز به تعمیر پکیج داشتید می توانید از خدمات مجموعه سرویسکاران در استان تهران استفاده کنید. در واقع مجموعه سرویسکاران با داشتن کادری مجرب و حرفه ای اماده ارائه خدمات تعمیرات پکیج در تهران می باشد.

مجموعه ما از تمامی برندهای پکیج نظیر بوتان، آریستون، ایران رادیاتور، بوش، پاکشوما، AEG، هیمالیا، مدیا، ال جی، سامسونگ و ... پشتیبانی می کند و تیم حرفه ای ما توانایی تعمیر و سرویس تمامی پکیج های برندهای  فوق را دارد.

سرویس پکیج دیواری

همانطور که در جریان هستید متداول ترین وسیله برای ایجاد گرمایش پکیج دیواری می باشد. زمانی که از سیستم های پکیج دیواری استفاده می کنید برای نگهداری پکیج و جلوگیری از خرابی آن بهترین کار سرویس سالیانه پکیج ها می باشد. سرویس سالیانه پکیج از خراب شدن آن و نیاز به تعمیر پکیج جلوگیری می کند که نتیجه آن کاهش هزینه های شما می باشد.

طریقه تعمیر پکیج و سرویس پکیج:

آزمایش مقدماتی:

·       روکش پکیج و صفحه محفظه ی احتراق را جدا نمایید.

·       دما و فشار شوفاژ را بررسی نمایید.

·       احتراق را از نظر شعله بررسی نمایید.

·       روشن و خاموش شدن پکیج را به وسیله شوفاژ بررسی نمایید.

·       از درست کار کردن پمپ پکیج اطمینان حاصل فرمایید.

·       عملکرد شیر سه راهه را بررسی نمایید.

·       ترموستات دود را بررسی کنید.

مدار آب گرم:

·       فیلتر آب گرم مصرفی را تمیز کنید.

·       ظرفیت حرارتی پکیج را بررسی کنید.

·       تغییر درجه حرارت آب گرم را بررسی کنید.

·       شیرهای متصل به پکیج را از نظر سالم بودن بررسی کنید.

مدار شوفاژ:

·       شیرهای رفت و برگشت شوفاژ را ببندید.

·       آب پکیج را تخلیه کنید.

·       فیلتر برگشت را تمیز کنید.

·       شیر اطمینان را تمیز کنید.

·       محفظه احتراق را تمیز کنید.

مدار گاز:

·       مشعل را تمیز کنید.

·       منیفولد را بیرون آورده و تمیز کنید.

·       مسیرهای گاز را کنترل نمایید.

آزمایش نهایی:

·       دستگاه پکیج را تمیز کنید.

·       اتصالات آب و گاز را بررسی نمایید.

 

عیب یابی، تعمیر پکیج و سرویس پکیج:

1.     زمانی که پکیج روشن نمی شود تعمیرکار پکیج ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق،  دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کند. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی نماید.

2.     پکیج کار می کند ولی دما افزایش پیدا نمی کند، در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است.

3.     رادیاتورها در زمستان سرد هستند، امکان دارد کلید زمستانی تابستانی روی حالت تابستانی است و یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین است. در بعضی مواقع امکان سوخته شدن پمپ پکیج و یا گرفتگی آن می باشد و در آخر امکان کار نکردن مشعل را باید بررسی کرد.

4.     رادیاتورها در تابستان گرم هستند، کلید زمستانی تابستانی روی حالت زمستانی است.

5.     ترموستات به اشتباه زیاد می شود، کپسول ترموستات از غلاف خارج شده و یا ترموستات پکیج اشکال دارد.

6.     دمای آب گرم پایین است، در این مورد امکان اینکه کویل مخزن ذخیره گرفته و یا پمپ آب گرم مشکل دارد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد و یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد.

7.     دبی آب گرم کم است، در این مورد فشار آب ورودی کم است که تعمیرکار پکیج باید از سالم بودن لوله کشی داخلی اطمینان حاصل کند.

8.     قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد می باشد، این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور رخ داده که رادیاتور باید هواگیری شود.

9.     ترموستات ریست می شود، این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن حل می شود.

10.  بوی بدی از دستگاه خارج می شود، برای حل این مورد دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمایید.

11. آب گرم کافی نمی باشد یا دمای لازم را ندارد، در این صورت چه کنیم؟

1.سنسور دمای مدار گرمایش یا آب گرم مصرفی را بررسی کنید.

2 .فشار گاز را بررسی نمایید.

3.میزان اب را بررسی نمایید.

4. مبدل ثانویه را از لحاظ گرفتگی یا ایجاد رسوب بررسی نمایید.

5. شیر سه راهه بطور کامل مدار شوفاژ را نمیبندد.

6. مسیر بای پس باز است.

7.پمپ کار نمیکند یا سرعت لازم را ندارد.

8.اشکال در لوله کشی یا شیرهای مخلوط.

چرا درجه فشار آب در پکیج افت پیدا میکند؟

1.احتمال وجود نشتی در مدار گرمایش اتصالات رادیاتها،شیرالات زیر پکیج، اتصالات لوله های مدار گرمایش

2.وجود هوا در مدار گرمایش

3.تجزیه آب مدار گرمایش ( در رادیاتورهای آلومنیومی)

4. خرابی شیر اطمینان یا همان شیر 3 بار

5.خرابی شیر پر کن

6. کمبود فشار منبع انبساط و یا سوراخ شدن منبع انبساط

7. سوراخ شدن مبدل اصلی و یا ثانویه

رعایت نکردن هر کدام از مواردی که در نصب پکیج ضروری است، باعث به وجود آمدن خطراتی جبران ناپذیر می شود، به همین دلیل حتما برای نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر آن از تعمیرکاران پکیج و متخصصین ماهر در این زمینه کمک بخواهید.

در ادامه تعدادی از این خطرات و راه کارهای جلوگیری از این خطرات را آورده ایم:

1.     از داخل نمودن هرگونه وسیله ای به دستگاه خودداری کرده چون امکان برق گرفتگی را بسیار زیاد می کند.

2.     از هرکاری که باعث لرزش و جابجایی دستگاه می شود خودداری کنید زیرا باعث می شود آب از لوله دستگاه نشتی کرده و خارج شود.

3.     از قرار دادن هر شی و وسیله ای بر روی پکیج اجتناب کنید.

4.     در صورت استشمام بوی گاز، شیر اصلی گاز را بسته و با تعمیرکار پیکج خود تماس بگیرید.

5.     برای تمیز کردن دستگاه، حتما آن را خاموش کرده و کلید برق خارجی را روی وضعیت خاموش قرار دهید.

6.     به سیستم تغذیه کننده برق پکیج آسیب نرسانید در غیر اینصورت باعث برق گرفتگی می شود.

نصب و تعمیرات پکیج

باید توجه داشت پکیج ها چک نه کار میکنند و مسائل و مشکلات مربوط به ان چه مواردی است و زمان درست و مناسب سرویس پکیج را تشخیص داد. اگر پکیج در زمان مناسب سرویس شد عمر دستگاه بالا میرود و از هزینه های اضافه جلوگیری میشود. 

پکیج ها دارای مزایایی نسبت به موتورخانه و ابگرمکن ها دارند مانند:

راندمان پکیج نسبت به موتورخانه مرکزی و ابگرمکن بالاتر است

هزینه شارژ ماهانه و تعمیرات و نگهداری ندارد

دارای سنسور های اب گرم بوده و از لحاظ امنیت دستگاه فرهم میشود

پکیج دیواری بدون صدا کار میکند و دارای این توانایی میباشد که اب گرم را دائمی تامین کند

  برای نصب پکیج توجه به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضایی که برای نصب پکیج در نظر گرفته شده است، میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز واحد ساختمانی، نوع لوله کشی ساختمان، محل دود کش و ...، ضروری است.

پکیج های دیواری بسیار پیشرفته هستند اما در عین حال ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و نیازمند به سرویس پکیج و یا تعمیر پکیج شوند. زردی شعله، کم و یا زیاد بودن فشار، عدم گرمایش مناسب، تولید سر و صدا، عدم روشن شدن شعله، خرابی شیر اطمینان و رسوب گیری، از معدود مشکلاتی است که ممکن است برای سیستم پکیج رخ دهد. در این صورت ابتدا باید دستگاه را عیب یابی کرد و سپس برای تعمیر پکیجاقدام نمود.

 (برای عیب یابی و  تعمیر پکیج حتما از افراد متخصص کمک بگیرید تا از عمر دستگاهتان کاسته نشود. سرویسکاران دارای تکنسین های متخصص و با تجربه می باشد)

  سرویس پکیج شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها، رسوب در مسیر ورودی، مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و ... می باشد.در زمان سرویس پکیج در صورت مشاهده هر گونه عیب در هر یک از این قسمت ها، باید اقدام به تعمیر پکیج شود. در ادامه به برخی از مهمترین عیوب یک پکیج و نحوه رفع آن ها می پردازیم.

  گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد. در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

  در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دود کش فلزی مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.

  ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند. در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد. برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.

مواردی که ذکر شد تنها بخشی از عیب های پکیج می باشد اما حتما در نظر داشته باشید در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم از سرویسکار متخصص کمک بگیرید و برای تعمیر پکیج انفرادی اقدام نکنید. . نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر پکیج، را حتماً به کارشناسان متخصص نمایندگی های مجاز فروش پکیج از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیرهای ورودی پکیج است، رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد ازاتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.

مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

اگر بخواهیم خلاصه ای از مطالب بالا را برای شما بیان کنیم، باید بگوییم که پکیج مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به تعمیر پکیج اقدام کنید. البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه ها شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه پکیج هایتان بکنید.

خدمات مجموعه سرویسکاران

  با داشتن کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در زمینه های تعمیر پکیج، سرویس پکیج و نصب پکیج در سراسر استان تهران به شما شهروندان تهرانی می باشدسرویسکارانمجموعه 

مناطق تحت پوشش مجموعه سرویسکاران

اجودانیه  ازگل  اقدسیه  الهیه  امامزاده قاسم  ولنجک  باغ شاطر  تجریش  چیذر   دربند  کاشانک  کامرانیه   زعفرانیه   محمودیه  صاحبقرانیه  قیطریه   دزاشیب  سعداباد محلاتی  جماران

بوعلی . سعادت آباد. مدیریت  پونک صادقیه  شهرآرا  کوی نصر  پردیسان  شهرک آزمایش  تهران ویلا  طرشت توحید  ایوانک  شهرک قدس  فرحزاد  مخابرات  شادمان   جلال آل احمد  ستارخان   شهرک  غرب  گیشا  مرزداران

آرارات  ونک  ملاصدرا  سید خندان  قلهک   اختیاریه   پاسداران  جردن  ظفر امانیه  دروس  دولت  شیخ بهایی  ولیعصر

مهران  شیان  علم وصنعت  خاک سفید  شمیران نو  حکیمیه  کوهسار   سراج  لویزان   بنی هاشم  دلاوران   رسالت  باقری  فرجام  هنگام   میدان ملت  

شهر زیبا  شهران  کن  بهاران  باغ فیض  پونک  جنت اباد  پیامبر ستاری  باکری  حصارک  ارم اکباتان  بیمه اپادانا  سولقان  بلوار فردوس  ایران زمین 

ایرانشهر  عباس اباد  قزل قلعه  سیندخت  گاندی  شیراز  ارژانتین  یوسف اباد  ساعی  امیراباد   جمال زاده زرتشت  فاطمی طالقانی  بلوار کشاورز  فلسطین  کریم خان  کردستان  انقلاب  ولیعصر  حافظ   وزرا

شارق  نظام اباد  خواجه نظام  امجدیه  بهار  اندیشه  حشمتیه   دبستان  خواجه نصیر  قصر  ارامنه  اپادانا  امام حسین   سهروردی  بهشتی  شریعتی   شهید مدنی  شیخ صفی  مرو دشت  مفتح  هفت تیر  مطهری    سرباز مدان سپاه

تهرانپارس  دردشت  زرکش  فدک  مجیدیه  هفت حوض  نارمک  زرکش  کرمان  لشگر  تسلیحات  جشنواره  سبلان  سرسبز  وحیدیه  مدائن   

استاد معین  شمشیری  فتح  مهراباد  سی متری جی  شهید دستغیب  

بریانک  هاشمی  هفت چنار  کارو  اذربایجان  کارون  سلسبیل  ازادی  امام خمینی  جیحون  رودکی  دامپزشکی   مالک اشتر   نواب   کارون  سینا   کمیل 

شیخ هادی  انقلاب  امیریه  منیریه  مخصوص  قلمستان  جمهوری  انبار نفت  هلال احمر  عباسی  پاستور  حسن اباد  منیریه  ابوسعید  حر  دخانیات  کارگر جنوبی   وحدت اسلامی  

بهارستان  فردوسی  پامنار  ابشار  قیام  تختی  ایران  کوث  دروازه شمیران  پانزده خرداد  پیچ شمیران  خراسان  ری  امین حضور  کوثر  مولوی  دهقان  لاله زار  میدان قیام  سعدی 

صفا   تهران نو   نیرو هوایی   دهقان  حافظیه   امامت  تهران نو  دماوند  پیروزی  اشتیانی  سرخه حصار  زینبیه 

شکوفه  جابری  شاهین  صددستگاه  اهنگران  فرزانه  شیوا  پرستار  نبی اکرم  سیزده ابان  نیکنام  هفده شهریور  نبرد  اهنگ  خاوران  دولاب  ابوذر

مظاهری  شوش  طیب  اتابک  افسریه  قیام دشت  مشیریه  رضویه  والفجر  کیانشهر  هاشم اباد  خاورشهر  بعثت  خاوران

جوادیه  نازی اباد  خزانه  علی اباد  یاخچی اباد  رجایی  تختی   شهرک بعثت

گلچین  یافت اباد  جلیلی  زمزم  سجاد  مقدم  امامزاده حسن  قزوین  باغ خزانه  زهتابی  قلعه مرغی

فردوس  صاحب الزمان  شمس اباد شاد اباد  خلیج فارس  اتوبان ازادگان امام خمینی  بهداشت  شهرک ولیعصر

خانی اباد  دولت خواه  عبدل اباد  نعمت اباد  اسماعیل اباد

دیلمان  منصوریه  سرتخت  ولی اباد  تقی اباد  نظامی  شهادت  فیروزابادی  حمزه اباد  دیلمان  ظهیراباد  کهریزک

شهرک دریا  ترانسر  چیتگر  شهرک ازادی  شهرک استقلال  ویلا شهر  بزرگراه فتح  شهرک شهرداری  شهرک غزالی  ورداورد  شهرک دانشگاه شریف

دهکده المپیک  زیبا دشت  پیکان شهر  ازادشهر  دریاچع چیتگر  شهرک راه اهن  شهید باقری  زیبا دشت

 

مجموعه سرویسکاران  Serviskaran - servicekaran

 

 

 
بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی