خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

نصب توالت فرنگی/نصب توالت فرنگی در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

نصب توالت فرنگی/نصب توالت فرنگی در تهران

نصب توالت فرنگی/نصب توالت فرنگی در تهران

خدمات نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی در مجموعه سرویسکاران به صورت تخصصی و با کادری مجرب انجام می شود متن زیر اصول و راهنمایی نصب توالت فرنگی می باشد لطفا اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید برای جلوگیری از بروز حوادث نا خوشایند خدمات مورد نیاز خود را به مجموعه ما بسپارید.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از خدمات تاسیساتی و نصب توالت فرنگی  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

راهنمای نصب توالت فرنگی

توالت فرنگي یکی از انواع توالت هاست که مثل صندلی استفاده می‌شود. به کارگیری دست به آب های فرنگي در خانه ها مسکونی، هتل ها و بیمارستان ها معمول و متداول است. اتصال این توالت ها به شبکه فاضلاب نیاز به آبشویه ندارد، زیرا آن ها خود دارای آبشویه می باشند و به همین جهت به آن ها سیفون سرخود می گویند.

برای شست شوی دست به آب فرنگي عموما از انبار- انباشتگاه فشاری روی آن بهره‌گیری می شود. اندوختگاه برخی از توالت های فرنگي متمایز متعلق به است و برخی نیز به چهره یکپارچه می باشد. بیشتر توالت های فرنگي حائز یک رینگ پلاستیکی جهت نشستن بر روی کاسه و یک درب پلاستیکی لولایی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با چگونگی نصب دستشویی فرنگی، پیشنهاد می نماییم که نوشتار شیوه نصب توالت فرنگی  را هم مطالعه فرمایید. همچنین، فیلم نصب توالت فرنگی برای آشنایی شما عزیزان با فرآیند ویدیویی نصب توالت فرنگی، از طریق همین سایت در دسترس است.

توالت فرنگی

جزئیات نصب توالت فرنگي و مخزن فشاری:

با حاضر کردن امکانات و ساز و برگ باره دربایستن برای نصب دست به آب فرنگي مراحل ذیل را طی می کنیم:

تراز کردن دست به آب فرنگی؛ پیمان دادن دست به آب فرنگی در محل خویش وقرارگیری بوگیر در درون زانویی

اتصال بست های نگهدارنده به توالت فرنگی شیوه پیوست انبار- انباشتگاه فشاری بر روی مخزن        نحوه نصب وسایل در درون مخزن

کنترل عمل تخلیه و پرشدن مخزن فشاری محکم کردن و آب بندی پایه دست به آب فرنگی استوار کردن شلنگ رابط

 

توالت فرنگی

1-    برای پیوندیدن خروجی توالت فرنگي به شبکه فاضلاب، رابط لاستیکی(بوگیر ژله ای) را درون زانویی فاضلاب پیمان دهید. در صورت مهار اندازه های هر دو سو و نگریستن مختصر بودن فاصله از یک طرف می توانید از رابط لاستیکی با انحنا بهره‌گیری کنید که به میزان 5 سانتیمتر دستشویی فرنگی قابلیت انتقال به هر دو سو را دارد.

2-    پس از قرار دادن دست به آب فرنگي بر روی رابط لاستیکی و کنترل اندازه های هر دو سو دست به آب فرنگي، می توان از چسب آکواریوم یا چسب های آنتی باکتریال بعنوان آب بندی برای بازداری از پایدار گذاشتن آب در ذیل توالت و در ضمن استوار شدن دست به آب فرنگی استفاده کرد.

توجه: کف برخی توالت فرنگی ها حائز دو سوراخ برای استوار کردن آن به زمین می باشد، هر گونه سوراخکاری زمین و پیچ کردن دستشویی فرنگی به زمین بدلیل بردباری حفره شدن قیرگونی یا عایق زیرسازی سرویس بهداشتی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

3-    تراز را به صورت طولی و عرضی بر روی دست به آب فرنگي قرار دیتا و با گذاردن چند ورق آلومینیومی نازک در ذیل توالت آن را تراز کنید.

4-    مطابق اجازه کارخانه‏ی ساخت انبار- انباشتگاه فشاری، کلیه اجزای مخزن فشاری را درون مخزن نصب کنید و سپس لاستیک رابط آب بندی را بر روی مهره‏ی پیوندیدن پمپ تخلیه پیمان دهید و پیچ اتصال را از داخل اندوختگاه استوار کنید. (در مدل های معاصر اجزای انبار- انباشتگاه فشاری نصب و آماده می باشد)

5-    تخت های متصل کننده نشیمنگاه و درب پلاستیکی به توالت فرنگي را به وسیله پیچ های متصل کننده بر روی دستشویی رنگی نصب کنید.

6-    شیر پیسوار را به لوله تغذیه ببندید و آن را محکم کنید. سپس می توانید شلنگ رابط را ببندید

7-    برای پر شدن انبار- انباشتگاه فشاری و مهار عملکرد مکنده تهی سازی شیر شناور و اطمینان از عدم نشت آب از محل های اتصال، شیر پیسوار را مفتوح کنید.

8-    برای کنترل عمل تخلیه‏ی آب درون مخزن، دگمه اهرم مکنده تهی سازی را خارج بکشید.

9-    عمل تهی سازی آب از اندوختگاه فشاری به تو کاسه دست به آب و پر شدن انبار- انباشتگاه را رسیدگی کنید.

10-    محل های پیوندیدن اجزای انبار- انباشتگاه فشاری و دست به آب فرنگي را از عقیده نشت آب رسیدگی کنید.

عیب یابی فلاش تانک عنوان مقاله ای است که به بررسی مشکلات شایع فلاش تانک دستشویی فرنگی می پردازد. مطالعه آن را از دست ندهید!

توالت فرنگی

نکته:

فاصله لازم بین بدنه بارو کاشی کاری شده الی مرکز لوله فاضلاب دست به آب فرنگی، بایستی اغلب از 25 سانتی متر باشد و حتما قبل از اقدام به خرید توالت فرنگی، باید به این نکته توجه کرد. چرا که عدم توجه به این موضوع، مشکلاتی را در نصب روبرو می سازد و در پاره ای از اوقات، نصب را غیر ممکن می کند. رعایت فاصله مناسب بین بارو تا مجرای خروجی این دست به آب ها، به طور عمده باعث عملکرد پسندیده آن ها می شود.

برای آشنایی با اصول کلی جایگزینی توالت فرنگی، توصیه می نماییم به نوشتار تعویض توالت فرنگی (بزودی منتشر می شود) مراجعه فرمایید.

توجه:

حداقل قطر باره بیچارگی برای لوله فاضلاب به کار رفته در دستشویی فرنگی، 4 اینچ است.

طریقه نصب بوگیر دست به آب فرنگی

بوگیر دست به آب فرنگی تنوع زیادی دارد. برخی از این بوگیرها بصورت ژله‌ای هستند و فقط بر روی سطح کار تعبیه می‌شوند و برخی حائز لوله‌ای هستند که در داخل لوله فاضلاب قرار می‌گیرد. ضمن اینکه بعضی از این بوگیرهای حائز لبه‌هایی برای بستن پیچ هستند و بعضی این سوراخ‌ها و لبه‌ها را ندارند.

نکاه مهم در نصب این بوگیرها اندازه لوله فاضلاب از کف فضا نصب می‌باشد. حدود 1 تا 1.5 سانتی‌متر باید لوله فاضلاب دست به آب فرنگی از کف محل نصب بالاتر باشد.

برش و تنظیم میزان خروجی لوله فاضلاب توالت فرنگی

سپس باید دور لوله را با سوهان و یا سمباده نرم کمی بسایید لغایت براده‌های احتمالی لوله بوگیر دست به آب را خراب نکند.

بوگیرها هر کدام دارای چسب می‌باشند که با کاغذی سطح این چسب پوشانده شده است اما در عقیده داشته باشید که این میزان چسب برای نصب بوگیر و محکم شدن آن کفایت نمی کند. برای نصب بوگیر توالت فرنگی بسته به گونه بوگیر بعد از تمیز کردن اطراف لوله و بعید لوله به روش‌های ذیل عمل می‌کنیم:

توالت فرنگی

بوگیر دست به آب فرنگی‌های ژله‌ای که اتصال لوله و جای پیچ ندارند

برای نصب این بوگیرها باید لبه لاستیکی بوگیر را دور لوله به راستی بیاندازید. برای این پیشه آغاز گوشه ها-کناره ها لوله را با چسب اکواریومی آنتی باکتریال به خوب یآغشته کنید و بعد بوگیر را روی آن پیمان دهید. سپس کمی با دست خپگی دهید لغایت بوگیر کامل در جای خویش قرار بگیرد.

سپس مجدد گوشه ها-کناره ها بوگیر را با چسب به صورت شیب‌دار و تمیز بپوشانید. مراقب باشید چسب بلندی بوگیر را بالاتر نبرد.

بوگیر توالت فرنگی از نوع لوله‌دار

ابتدا مطمئن شوید که بوگیری که خریداری کرده‌اید متناسب با خروجی فاضلاب دست به آب فرنگی است. قصد اینکه لوله بوگیر برای لوله 90 یا 110 فاضلاب مناسب باشد . اطراف لوله بوگیر را با چسب لوله آغشته کنید و درون لوله فاضلاب دست به آب فرنگی را هم به همین شکل.

سپس لوله بوگیر را درون لوله فاضلاب فشار دهید و لبه های بوگیر را دقیقا بر روی لبه لوله فاضلاب برگردانید.

نصب بوگیر دست به آب فرنگی از نوع پایه دار و تبدیلی

بوگیر حائز جای پیچ

این بوگیرها دو جای پیچ دارند. برای نصب آنها باید ابتدا بوگیر را داخل لوله فاضلاب توالت فرنگی پیمان دهید و سپس جای پیچ ها را مشخص کنید.

سپس باید جای پیچ‌ها را سوراخ کنید و رل پلاک بزنید و سپس پیچ را ابتدا در تو زمین سفت کنید. این پیچ‌ها معمولا دو سر رزوه دارند با این تفاوت که سر بیرونی پیچ مهره خور است.

بوگیر از نوع پیچ‌خور

پس متعلق به لبه‌های بوگیر را با چسب اکواریوم آغشته و با رد کردن جای پیچ‌ها از سوراخ‌های بوگیر، بوگیر را بر دور لوله فاضلاب محکم قرار می‌دهید و با دست کمی اختناق دهید. اکنون مهره‌های پیچ‌ها را سفت کنید . گوشه ها-کناره ها بوگیر را با چسب سیلیکونی پر کنید.

در نظر داشته باشید که سری پیچ‌ها نباید زیاد بالا باشد.

موضوع دیگری که برای نصب بوگیر توالت فرنگی باید در نظر داشته باشید این است که برخی از بوگیرها مستقیم و بعضی حائز یک لغزش و یا حالت تبدیلی شکل هستند. معمولا بوگیرهایی که حائز انحراف و پیچ هستند به چهره تبدیلی می‌باشند.

نصب حلقه مومی دستشویی فرنگی

حلقه مومی همان بوگیر توالت است و معمولا به بوگیرهای ژله‌ای توالت فرنگی اطلاق می‌شود. در نتیجه طریق نصب این بوگیرها همان است که در شیوه نصب بوگیر ژله‌ای توضیح دیتا شد.

توالت فرنگی

مواد و لوازم نصب توالت فرنگی در سرویس بهداشتی

 • دست به آب با انبار- انباشتگاه و نشیمن‌گاه
 • جا پیچی (اختیاری، ولی با آن کارها آسان می‌شود)
 • پیچ‌گوشتی چهارسو
 • پیچ‌گوشتی دوسو
 • آچار فرانسه
 • انبردست یا انبر
 • حلقه مومی با پیچ
 • درزگیر حمام/ آشپزخانه
 • شیلنگ رابط توالت (اکثر توالت‌ها به یک رابط 1.2 در 2.1 سانتی‌متری احتیاج دارند)
 • سکه (ارزان‌تر از لایی‌های توالت)

اگر یک لوله‌کش باتجربه هستید یا معده قوی‌ای دارید، به شما یک جفت دستکش و یک پوشاک کهنه برای جداکردن حلقه مومی کهنه و پیچ آن رهنمود می‌کنم.

 1. توالت، پیچ‌ها، و واشرهای باستانی را دربیاورید.

در این‌جا یک پیچ‌گوشتی دوسو به پیشه می‌آید. دستور ندهید حلقه مومی باستانی و هر نوع کثیفی با پوست شما برخورد کند. هم‌چنین شدنی است کمی گاز فاضلاب در آن محدوده وجود داشته باشد که حتما باید از استشمام آن خودداری کنید.

شما می‌توانید این مسئله را با پیمان دادن یک قدیمی در تو دهانه حل کنید، فقط یادتان نرود که اثناء تمام شدن شغل آن را از تو دهانه بیرون کنید.

 1. حلقه مومی جدید و پیچ‌ها را نصب کنید.

حلقه مومی‌ای بخرید که دارای پیچ باشد. حلقه‌های حائز پیچ کمی گران‌تر از حلقه‌های بدون پیچ هستند. هنگامی که حلقه و پیچ‌ها را نصب می‌کنید از فیکس شدن پیچ‌ها در درون شبکه و درست پیمان گفتن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

 1. کاسه دستشویی را بلند کرده و بر روی حلقه مومی پیمان دهید.

مطمئن شوید که پیچ‌ها دقیقا در داخل حفره‌های کاسه توالت قرار می‌گیرند. پس از پیمان دادن کاسه کمی آن را خپگی دهید لغایت بر روی سرامیک‌ها کف استوار شوند. این کار یک مجرای غیر قابل نفوذ آب را به وجود می‌آورد.

 1. مهره‌ها و واشرها را در هر پیچ نصب کنید.

استفاده از بست‌های پلاستیکی که پوشش تزئینی را در جای خویش تغییر ناپذیر نگه می‌دارند رهنمود نمی‌شوند، زیرا که توالت‌ها به مرور زمان کمی از جای خود تکان می‌خورند.ترجیحا واشر با سطح چینی کاسه دستشویی تماس داشته باشد. از بسیار سفت کردن مهره‌ها بپرهزید چراکه این شغل به سطح چینی آسیب می‌رساند.

 1. پوشش پلاستیکی را نصب کنید.

 به جای یک اریکه پلاستیکی می توانید از یک تکه کوچک درزگیر کاربرد کنید.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از خدمات تاسیساتی و نصب توالت فرنگی  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی