خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

نصب روشویی/نصب روشویی کابین دار در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

نصب روشویی/نصب روشویی کابین دار در تهران

نصب روشویی/نصب روشویی کابین دار در تهران

خدمات نصب روشویی و روشویی کابین دار

نصب روشویی و نصب روشویی کابین دار در مجموعه سرویسکاران به صورت تخصصی و با کادری مجرب انجام می شود متن زیر اصول و راهنمایی نصب روشویی می باشد لطفا اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید برای جلوگیری از بروز حوادث نا خوشایند خدمات مورد نیاز خود را به مجموعه ما بسپارید.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات نصب روشویی و روشویی کابین دار  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

راهنمای نصب روشویی

نصب روشویی پایه دار برای افرادی که در این گویه تجربه دارند شغل ساده ای است اما چنانچه تا کنون کار نصب روشویی را اتمام نداده اید، بهتر است از یک لوله کش در این گویه کمک بگیرید. خرج نصب روشویی چندان بسیار نیست و نصاب روشویی می تواند به سادگی شغل نصب روشویی و متعلقات را انجام دهد. البته دائم تجارب جدید خوشاید هستند و بسیاری از افراد در تعطیلات تصمیم می گیرند خود کارهای خدماتی خانه را اتمام دهند. در این مطلب شیوه نصب روشویی پایه دار را بررسی می کنیم.

مراحل نصب روشویی پایه دار

برای نصب روشویی پایه دار بلندی مناسب را در عقیده بگیرید. روشویی های مختلفی در بازار به فروش می رسد که از نظر ظاهری کمی با هم متفاوت هستند. شیوه نصب روشویی با پروا به شکل ظاهری و تک پایه یا دو پایه بودن شیر آب کمی تفاوت دارد اما به طور کلی برای نصب روشویی باید محل نصب پیچ ها را روی حصار علامت بزنید. روشویی را روی پایه پیمان داده و محل پیچ ها را روی بارو مشخص کنید دقت داشته باشید که روشویی کاملا تراز و ستانی باشد. اندازه گیری بلندی و محل پیچ ها زیاد مهم است. نقاط علامت گذاری شده را با استفاده از مته یا دریل حفر کرده، پیچ و رولپلاک کنید.

روشویی

آموزش نصب روشویی پایه دار آموزش نصب روشویی پایه دار

حال روشویی را روی محلی که رولپلاک کرده اید قرار داده و پیچ ها را استوار کنید. پایه روشویی را در تقدیر مشخص شده قرار دهید. این تقدیر روی حصار یا روشویی پیچ نمی شود و برای استوار کاری ذیل روشویی پیمان می گیرد. قرار گیری صحیح روشویی روی پایه بسیار مهم است.

نصب روشویی کابینتی سهولت و راحتی بیشتری را در عملیاتِ نصب به به اتفاق داشته باشد. وانگهی ظاهری پسندیده تر به گرمابه و سرویس بهداشتی شما ببخشد.

 

در مجموع با پروا به تنوع بسیار بالای سنگ‌های روشویی و روشویی‌های کابینتی، تفاوت‌هایی در نصب انواع روشویی‌های کابینتی وجود دارد که پوشش تمامیِ مطالب و نکات مورد احتیاج در این نوشته مشکل است. لذا در این راهنمای نصب روشویی کابینتی سعی شده است لغایت بخشی از کلیات و نکات با اهمیت‌تر برای نصبی آسان، تمیز و البته ایمن ارائه شود. ممکن است شما با پروا به روشویی کابینتی‌ای که قصد نصب آن را دارید، احتیاج به روندی سایر و یا رعایت نکات دیگری در نصب باشید.

روشویی

پیش از آنکه نصب دو نوعِ کلی از کابینت‌های روشویی، یعنی روشویی کابینتی پایه دار و روشویی کابینتی دیواری را روشنگری دهیم، لازم است اندکی درباره نصب خویش سنگ‌های روشویی‌ای که قرار است روی کابینت شما قرار بگیرند، روشنگری دهیم.

 خرید کابینت روشویی

توجه داشته باشید که برخی از انواع روشویی‌ها، محلی برای پیچ شدن به دیوار ندارند و وزن این روشویی‌ها بر روی کابینت روشویی پیمان می‌گیرد و نیازی به نصب جداگانه‌ی روشویی به دیوار نیست.

در حالی که بعضی از روشویی‌ها باید به چهره مجزا به حصار پیچ شوند. در این روشویی ها که معمولاً از وزن بیشتری برخوردارند، محل‌هایی برای پیچ کردن و نصب بر روی بارو بر روی روشویی در نظر گرفته شده‌اند. عدم پیچ کردن این نوع از روشویی‌های معمولاً وزین و اتکای تمامِ وزن آن‌ها بر روی کابینت روشویی، علاوه بر خطراتی که از منظر ایمنی به همراه دارد، می‌تواند مایه ایجاد اختناق و پیچش در بدنه‌ی کابینت شود و نهایتاً رگلاژ درب‌ها و کشو‌های کابینت روشویی را برهم ‌بریزد.

به هدف نصب روشویی بر روی بارو ، پیچ‌های دو راز رزوه‌ی مخصوصی هستی دارند.

نصب روشویی بدون کابینت

(اگر منظور نصب روشویی کابینتی را دارید ، در پیش درآمد و بصورت مجزا و بدون کابینت، اقدام به تعیین محل روشویی و نصب روشویی نکنید. )

برای نصب روشویی بر روی بارو و به چهره مجزا و بدون کابینت، مراحل ذیل را دنبال کنید:

۱- پیش درآمد روشویی را در محل باره نظر و در بلندی مناسب ( معمولاً ۸۰ تا ۸۵ سانتیمتر از کف زمین ) قرار داده.

۲- با استفاده از یک تراز، از تراز بودن روشویی مطمئن شوید.

۳- محل‌‌های پیچ را از روی سوراخ‌های تعبیه شده در روشویی، بر روی حصار علامت بگذارید.

۴- روشویی را از روی حصار برداشته، محل‌های علامت گذاری شده را با مته‌ی با قطر پسندیده حفره کاری کنید. (مراقب باشید که سوراخ را بر روی لوله‌های آّب درون بارو نزنید. )

۵- رول‌پلاک پیچ‌های مخصوص نصب روشویی را درون سوراخ‌هایی که برپایی کرده‌اید بگذارید و پیچ را از سمت صحیح در رول‌پلاک بپیچانید.

روشویی

۶- متعلق به جایی که به انگیزه حقیر بودن و یا دستگیر بودن برخی از روشویی‌ها، پس از نصب روشویی، بستن شیر روشویی و شیلنگ‌های پیسوار مشکل می‌شود، بهتر است قبل از نصب روشویی، شیر و شلنگ‌های شیر روشویی و وانگهی سیفونِ کاسه‌ی روشویی را بر روی روشویی نصب نمایید

توجه

از سفت کردن بیش از اندازه‌ی سیفون کاسه‌ی روشویی خودداری کنید. سفت کردن بیش از اندازه‌ی سیفون کاسه‌ی روشویی، مایه نشتی آب می‌شود.

۷-  روشویی را روی پیچ‌ها قرار دیتا و مهره ها را به اندازه‌ی پسندیده سفت کنید.

۸- درز میان روشویی و بارو را با چسب سیلیکونی آب بندی کنید.

برای نصب روشویی کابینتی پایه دار که بر زمین می‌ایستد:

۱ – آغاز سنگ روشویی را بر روی کابینت پیمان دهید و کابینت را در محل نصب بگذارید.

– اگر پشت روشویی کابینتی شما بسته است، محل لوله‌های آّب و خروجی فاضلاب را برای سوراخ کاری علامت بگذارید. محل لوله‌ها و آبشویه را با به کارگیری گردبُر بر روی کابینت دربیاورید.

۲ – کابینت را به اتفاق با سنگ روشویی در محل پایانی خود قرار دیتا و کاملاً تراز کنید. از تراز بودن و عدم تداخل بدنه‌ی کابینت با لوله‌های آب مطمئن شوید. اگر پایه‌های روشویی کابینتی قابل تنظیم و رگلاژ است، ارتفاع پسندیده پایه‌ها را تنظیم کنیم.

قرار دادن روشویی کابینتی در محل نهایی نصب

– اگر روشویی بر روی کابینت تراز نمی‌ایستد یا لرزش دارد، می‌توانید با به کارگیری چند پیج در محل نشستن سنگ روشویی در  کابینت، تنظیمات لازم را سپریدن دهید.

۳ – اکنون که روشویی و کابینت کاملاً در محل نهایی خود پیمان دارند. محل‌های پیچ شدنِ کابینت و سنگ روشویی ( چنانچه خویش سنگ روشویی بر روی بارو پیچ می‌شود) را علامت بگذارید.

اگر چه کابینت‌های روشویی پایه دار بر زمین می‌ایستند، با این حال لازم است بی گمان به دیوار پیچ شوند لغایت لرزش نداشته باشند و واژگون نشوند. درباره سنگ روشویی نیز اگر محلی برای پیچ شدن روی حصار در سنگ روشویی تعبیه شده است، کران سنگ روشویی را با استفاده از پیچ‌های ویژه به دیوار پیچ کرده و از قرار دادن وزن روشویی‌های سنگین بر روی کابینت امتناع فرمایید.

۴ – روشویی کابینتی را کنار گذاشته و محل‌های علامت گذاری شده را با مته‌ی مناسب حفره کاری کنید. سپس پیچ‌های روشویی و رول‌پلاک های پیچ‌های کابینت را در بارو پیمان دهید. (مراقب باشید که بر روی لوله‌های تو دیوار سوراخ نزنید )

سوراخ کاری محل پیچ‌های نصب

۵ – برای آب بندی ، محل نشستن روشویی بر روی کابینت را با چسب‌های سیلیکونی مناسب، چسب کاری کنید.

روشویی

۶ – روشویی را بر روی کابینت قرار دیتا و چسب‌های اضافی و خارج زده را منزه کنید. روشویی کابینتی و سنگ روشویی را در محل نصب پیمان دهید. حال مهره‌ی پیچ‌های روشویی (در صورتی که روشویی به بارو پیچ می‌شود) و پیچ‌های نصب کابینت را در جای خویش محکم کنید.

توجه داشته باشید که محل پیچ‌ها ریزبین باشد و استوار کردن پیچ‌های نصب کابینت مایه پیچیدن و تغییر فرم بدنه‌ی کابینت نشود. پیچ خضوع در بدنه‌ی کابینت می‌تواند موجب بهم خوردن رگلاژ درب‌ها و کشو‌های کابینت بشود. قوس و ناهمواری حصار نیز می‌تواند مایه پیچیدن تنه‌ی کابینت در اثناء نصب شود. اگر ناهمواری زیادی در حصار هستی دارد، لازم است نسبت به رفع آن اقدام کنید و یا محل پیچ‌ها را با استفاده از تکیه‌های چوب هم سطح نمایید.

۷ – فاصله‌ی میان روشویی و حصار را با چسب سیلیکونی آب بندی کنید. چسب‌های اضافی پاک نمایید.

۸ – لوله‌های آب و فاضلاب را نصب کرده.

۹ – پیش از کاربرد و آب گرفتن، مطمئن شوید که چسب‌ها خشک شده باشند. از نشتی نداشتن شیلنگ‌های آب و لوله‌ی سیفون روشویی مطمئن شوید.

نصب روشویی کابینتی دیواری

برای نصب روشویی کابینتی دیواری نیز می‌توانید با توجه به چند نکته‌ی دیگر، همان مراحل نصب روشویی کابینتی پایه دار را پیگیری کنید.

نکته‌ی اولی که می‌بایست در نصب روشویی کابینتی دیواری دلخواه داشته باشید، تعیین بلندی مناسب است. معمولاً روشویی کابینتی را در بلندی ۸۰ لغایت ۸۵ سانتیمتری از زمین نصب می‌کنند که می‌شود با در عقیده اخذ قد افراد خانواده و وجود کودکان، با چندی تغییر به بلندی پسندیده خود دست یابید.

– توجه داشته باشید که برای تعیین ارتفاع باید سنگ روشویی را در عقیده بگیرید. پس لازم است برای علامت گذاری ارتفاع کابینت، سنگ روشویی را بر روی کابینت قرار دیتا باشید.

– می‌توانید بر روی دیوار دست نویس برای ارتفاع کابینت بکشید.

خط تراز لبه‌ی کابینت

– در اثناء قرار دادن کابینت در محل نهایی نصب برای علامت گذاریِ محل سوراخ‌کاری بر روی دیوار، بهتر است چیزی پایین کابینت قرار دهید الی هم ناچار به بردباری وزن کابینت نباشید و هم کابینت ارتعاش نداشته باشد و محل سوراخ‌ها دقیق علامت گذاری شود.

– پیچ‌های نصب کابینت‌های روشویی دیواری می‌بایست از میانی یراق آلات فلزی مناسبی زده شوند، تا در بلند مدت وزن کابینت و روشویی موجب ایجاد خوردگی در تنه‌ی کابینت و شل شدن و رهایی کابینت از روی حصار نشود.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات نصب روشویی و روشویی کابین دار  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

 

 


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی