خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر آیفون تصویری/نصب آیفون تصویری در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر آیفون تصویری/نصب آیفون تصویری در تهران

تعمیر آیفون تصویری/نصب آیفون تصویری در تهران

خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری

نصب و تعمیر آیفون تصویری در مجموعه سرویسکاران به صورت تخصصی و با کادری مجرب انجام می شود متن زیر اصول و راهنمایی نصب و تعمیر آیفون تصویری می باشد لطفا اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید برای جلوگیری از بروز حوادث نا خوشایند خدمات مورد نیاز خود را به مجموعه ما بسپارید.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

با نحوه تعمیر آیفون تصویری آشنا شوید!

آیفون های تصویری نسل جدید آیفون ها یا همان اف اف ها هستند. اگر در سیستم آیفون های کهن تنها صوت و صدای مراجعه کننده را در آیفون گرفتن می کردیم ، امروزه با استفاده از آیفون های تصویری امکان دریافت تصویر مراجعه کننده را نیز از طریق آیفون داریم. میخواهیم شما را با تفاوت های آیفون های صوتی و آیفون های تصویری به طور کامل و جامع آشنا خواهید شد.

آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی است که نه فقط صوت و صدا بلکه امکان مشاهده تصویر مراجعه کننده را نیز فراهم می کند. سیستم گرفتن صوت که امثال آیفون های ساده کهن کار می کند ، ولی روش پیشه سیستم گرفتن تصویر در آیفون های تصویری به این چهره است که انتقال تصویر از طریق دوربین پنل بیرونی به مانیتور داخلی سپریدن می پذیرد. در دوره تعلیم تعمیرات آیفون تصویری با چگونگی عملکرد این سیستم به طور کامل آشنا می شوید.

آیفون های تصویری از دو بخش کلی ساختن می شوند. بخش اول آن پنل بیرونی ( یا همان صفحه جلوی درب ورودی) و تقسیم دوم آن مانیتور داخلی ( یا همان گوشی آیفون) میباشد . هر کدام از این تقسیم ها دارای اجزایی هستند که در اینجا به معرفی مختصر آنها می پردازیم.

آیفون تصویری

آموزش تعمیر آیفون تصویری

پنل بیرونی آیفون های تصویری شامل یک قاب فلزی ، یک شیشه محافظ ، دوربین ( که در مدل های سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد)، برد صدا ( که نسبت به مدل های تک واحدی و چند واحدی آن تفاوت هایی دارد)، بلندگو که صدای انتقالی از مانیتور به پنل را پخش میکند، میکروفون که صدای پنل بیرونی را به مانیتور درونی انتقال می دهد و در پایان شاسی زنگ و سوئیچر که برای زنگ زدن بدست مراجعه کننده مورد کاربرد قرار می گیرد می باشد.در این دوره با اجزای پنل بیرونی آیفون تصویری به طور کامل آشنا می شوید و شیوه عملکرد هر کدام را خواهید شناخت.

اما مانیتور درونی یا همان گوشی آیفون که در درون خانه نصب می شود و متعلق به برای دید تصویر و شنیدن صدای خارج و وانگهی بسط دادن درب کاربرد میکنیم، شامل اجزای پایین است. برد تغذیه، برد صدا، صفحه تصویر که اگر رنگی باشد از نوع ال سی دی و ال ای دی و اگر ابلق باشد حائز برد تصویر است، میکروسوئیچ روی قاب مانیتور، سیستم تنظیم نور و مختصر و بسیار کردن صدای زنگ و روشن و خاموش کردن صفحه مانیتور، گوشی مانیتور که برای انتقال صدا از پنل بیرونی به مانیتور درونی کاربرد می شود و وانگهی قاب گوشی که عموماً پلاستیکی می باشد. از دیگر اجزای آیفون های تصویری می توان به منبع تغذیه یا ترانس و قفل درب مفتوح کن اشاره کرد که به طور کامل در این دوره معرفی خواهند شد .

امروزه در هر منزل ای از یک آیفون تصویری برای بسط دادن درب خانه کاربرد می شود. آیفون های تصویری علاوه بر اینکه کار مراجعه کننده ها و میزبان ها را آسان تر کرده اند دارای امنیت بالاتری نسبت به آیفون های صوتی و کهن هستند و به همین دلیل استفاده از آن ها بسیار شده است و همچنان رو به افزایش است.

از این رو درخواست برای تعمیرات آیفون های تصویری هم به شدت بالا رفته و احتیاج به یک کارآزموده که قادر به تعمیرات آیفون تصویری باشد همواره احساس می شود. شما می توانید با شرکت در دوره تعلیم تعمیرات آیفون تصویری به یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید و از این طریق به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

آیفون تصویری

این دوره کاملا جامع و کاربردی است که در آن به شناسایی انواع آیفون های تصویری (سیاه و سفید و رنگی) و همچنین شناسایی و شناخت اجزای ساختن دهنده آیفون های تصویری و شیوه عملکرد آن ها خواهیم پرداخت.همچنین با گونه ها گوناگون آیفون های تصویری سر و پیشه خواهید داشت و از این طریق عیب یابی و رفع عیب و تعمیرات آیفون تصویری را خواهید آموخت.

آموزش تعمیر آیفون تصویری

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دوره تعلیم تعمیرات آیفون تصویری در اینجا فهرستی از راز فصل های مطرح شده در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری را با هم مرور می کنیم.

بخش های گوناگون دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

 • آشنایی کامل با تفاوت بین آیفون های صوتی و آیفون های تصویری
 • معرفی اجزای تشکیل دهنده آیفون های تصویری
 • معرفی آیفون های تصویری خلنگ و رنگی و تفاوت های آن ها
 • تعمیر و عیب یابی دوربین آیفون
 • آشنایی کامل با پنل بیرونی، مانیتور داخلی، منبع تغذیه و سیستم قفل درب مفتوح کن در آیفون های تصویری
 • آشنایی با عیب های مربوط به بخش نرم افزار
 • تعمیرات بخش بلندگو و اسپیکر
 • آشنایی با انواع مانیتور و تفاوت های آن
 • آموزش سیم کشی و آشنایی با کابل ها
 • آشنایی با گونه ها قفل برقی
 • تعمیرات پاور و منبع تغذیه آیفون های تصویری
 • آموزش تعمیر پاور آیفون تصویری
 • آشنایی با گونه ها مختلف آیفون های تصویری (کوماکس ، تابا ، سیماران ، الکتروپیک)
 • تعمیر آیفون تصویری و صوتی را به متخصصش بسپار

در این مقاله منظور آشنایی شما با تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را داریم. همچنین تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را نیز در کران امکان توضیح می‌دهیم. ولی به یاد داشته باشید که تعمیر آیفون تصویری و همچنین تعمیر آیفون صوتی یک پیشه کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت ویژه خویش دارد. بنابراین اگر تخصصی در این زمینه ندارید نگران نباشید "خدمت از ما" با ارائه خدمات مربوط به تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی به اتفاق شماست.

آیفون تصویری

سوالات رایج در ارتباط با تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی عبارتند از: چرا آیفون تصویری ما صدا دارد ولی تصویر نه؟ آیفون تصویری ما به لحاظ صدا و تصویر صحیح است اما درب ساختمان را باز نمی‌کند؟ روش عیب یابی آیفون تصویری به چه چهره است؟ عیب یابی آیفون تصویری تابا هم اتمام می‌دهید؟ علت زنگ نخوردن آیفون صوتی چیست؟ تعمیرکاران ما با پروا به تجربه و مهارتی که در گویه عیب یابی آیفون تصویری دارند به طور کامل و ریز بین به این سوالات استجابت می‌دهند و سخت آیفون تصویری را رفع می‌کنند. اگر شماهم سوالات این چنینی درباره عیب یابی آیفون تصویری یا عیب یابی آیفون صوتی دارید. در پیوسته مطالب با ما باشید تا به پاسخ‌های روشنی برای سوالاتتان خواهید رسید.

نحوه ی عیب یابی و تعمیر آیفون تصویری

همانطور که قبلا گفتیم آیفون تصویری از مجموعه‌ای از سیم‌ها برپایی شده است که عدم اتصال صحیح و یا قطع اتصال این سیم‌ها مایه پریشانی در عملکرد صحیح آیفون تصویری می‌شود که برخی از این عیب‌ها و مشکلات به صورت ذیل هستند:

مشکلاتی که برای تعمیر آیفون تصویری برپایی می شوند

1- تصویر نداشتن آیفون تصویری

یکی از رایج ترین و مهمترین مشکلاتی که در موعد عیب یابی آیفون تصویری معمولا مطرح می‌شود این است که آیفون ما زنگ می‌خورد صدا هم دارد ولی تصویری در مانیتور اثر دیتا نمی‌شود. در این حالت به گمان کردن بسیار سیم کشی‌ها به طور باطل به هم متصل شده‌اند حتما سیم کشی را چک کنید و از پیوند زدن درست سیم‌ها به یکدیگر و پنل و مانیتور مطمئن شوید.

2- صدای زنگ مانیتور قطع شده است

این مشکل که یکی از مشکلات رایج آیفون تصویری تابا است، می‌تواند از سه تقسیم سیم کشی آیفون تصویری، بلندگوی آیفون و یا برد آیفون باشد که نخست لازم است سیم کشی‌ها کاملا رسیدگی و در چهره قطع پیوستگی یا عدم پیوندیدن درست صحیح شود یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است، که در این چهره باید بلندگوی آن تعویض شود ولی اگر دشوار از برد آیفون بود کار تخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار چیره دست تعمیر شود.

آیفون تصویری

3-مانیتور اصلا خاموش نمی‌شود

اگر پس از باز شدن درب ساختمان آیفون بعد از بیشینه زمانی یعنی 90 ثانیه خاموش نشد این یک آگاهی برای خرابی برد آیفون است و باید بی درنگ با ثبت تقاضا تعمیر آیفون تصویری در خدمت از ما با  تعمیرکار آیفون تصویری ارتباط استوار نمایید و دشوار خویش را هر چه سریعتر برطرف نمایید.

 

4- تمام واحدها یک سره زنگ می‌خورد

گاهی چه بسا برای شما هم پیش آمده باشد که با زنگ زدن یگانه از واحدها تمامی واحدهای یک ساختمان زنگ می‌خورد و این امر موجب شاکی شدن همسایگان از این مسئله باشد علت این دشوار احتمالاً از سوخته شدن زنر 10 ولتی در پنل است.

5-نویز دار شدن تصویر

یکی دیگر از دشواری ها رایج در تعمیر آیفون تصویری نویز دارد یا برفکی شدن تصویر است اگر با چنین مشکلی در آیفون تصویری خود روبرو شدید انگیزه را در ویرانی دوربین بررسی کنید در غیر اینصورت برای رفع نویز آیفون تصویری خود می‌توانید از یک تعمیرکار حرفه ای در این مقوله کمک بگیرید.

6-درب بازکن عمل نمی‌کند

در عیب یابی آیفون تصویری در این تقسیم می‌توان 4 انگیزه عمده برای آن در نظر گرفت 1-ترانس دشوار دارد 2-قفل درب بازکن ایراد دارد 3-سیم رابط بین رله و قفل درب بازکن اتصالی دارد 4-رله درب بازکن ویران است که در مساوی این 4 دلیل می‌توان از 4 طریق پایین برای رفع دشوار آن استفاده کرد.

1-ترانس و فیوز و سیم آن را چک و در پایان جایگزینی کنید 2-تعویض قفل در چهره ویرانی 3-سیم را چک کرده و یا تعویض کنید 4- تعمیر پنل یا تعویض رله برای رفع مشکل در هرکدام از این بخش‌ها نیاز به تجربه و اطلاعات مفیدی از روش صحیح عیب یابی آیفون تصویری است.

آیفون تصویری

 

در نگاه اول به ساز و برگ الکترونیکی و نمایشگر رنگی چه بسا به نظر رسد که نصب آیفون تصویری الکتروپیک بسیار دشوار باشد ولی در این تقدیر به شناسایی مرحله به مرحله همگی سیم کشی ها و شیوه های نصب و تاسیس آیفون تصویری ایرانی با کمک کارشناسان و کارآزمودگان فنی فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا، به چهره کاملا تخصصی و فنی میپردازیم الی در راه اندازی با هیچ گونه مشکلی رو به رو نشوید.

سیم کشی آیفون الکتروپیک

در نخستین گام برای نصب دربازکن الکتروپیک آشنایی با سیم کشی ها و رنگ بندی آن ها از اهمیت زیاد بالایی برخوردار است به این علت که در چهره پیدا شدن هرگونه دشوار بعد از نصب نمایشگر های رنگی بدون بیچارگی به حضور کارشناس به رفع ایراد و عیب یابی آن بپردازید. مانیتور های رنگی الکتروپیک با ۴ سلسله سیم به گرفتن صدا و تصاویر و جریان برق از ترانس تعبیه شده میپردازند که تاثیر هر زنجیره به شکل زیر میباشد.

آیفون تصویری

رنگ قرمز : سیم قرمز رنگ برای گرفتن تصاویر از دوربین پنل دم دری به شغل میرود.

رنگ آبی و یا مشکی : سیم آبی برای گرفتن جریان مثبت برق از ترانس باره کاربرد قرار میگرد.

رنگ زرد : این سیم جریان برق منفی در خویش انتقال میدهد تا با عبور جریان مثبت و منفی به چهره همهنگام به عملکرد قابل قبولی بپردازد.

رنگ سفید : سیم سفید رنگ برای دریافت صدا است در اغلب در مدل های آیفون تصویری الکتروپیک از راین رنگ بهره‌گیری میشود.

نحوه نصب سیم های آیفون تصویری الکتروپیک بدین شکل است که در آیفون تصویری ۵ ورودی و پنل دم دری ۴ خروجی وجود دارد که به ترتیب سیم زرد رنگ جریان منفی به عدد ۱، سیم قرمز انتقال تصاویر به شماره ۲، سیم آبی جریان مثبت به شماره ۳ و سیم سفید انتقال صدا به عدد ۴ نمایشگر رنگی متصل میگردد و عدد ۵ با یک پیوستگی کوتاه بسته میشود.

نصب ترانس و قفل برقی در آیفون تصویری الکتروپیک

 

پس از پیوستگی سیم کشی ها نوبت به نصب منبع تغذیه میرسد الی با عبور جریان برق سیستم آیفون تصویری تاسیس شود. جریان برق مورد نیاز نمایشگر الکتروپیک توسط یک ترانس ۱۲ لغایت ۲۴ ولتی تامین میشود. شیوه پیوستگی این سیم های ترانس به آیفون تصویری از راه خروجی AC مستقیما به ترمینالهای ورودی ارتباط و سیمهای قفل برقی به ترمینالهای L1 و L2 متصل میشود که یکتا از آنها را به یک سیم درب بازکن پشت پنل دم دری وصل میکنیم و سیم سایر را به یک سلسله سیم از دو رشته ای که از پشت قفل آمده است وابستگی میدهیم، از قفل هم دو رشته سیم تا پشت پنل آیفون تصویری میکشیم که یک زنجیره آن را به یکتا از دو رشته سیم قفل باز کن پنل و دیگری را به سیم اضافه ای که از ترانس آورده ایم وصل میکنیم. لازم به ذکر است سیمی که باید از ترانس به قفل میرسد میتواند هم به صورت مستقیم وارد قفل شود به و یا اینکه به صورت غیر مستقیم به پشت پنل پیوندیدن پیدا کند.

آیفون تصویری

نصب یک واحدی و چند واحدی

همانطور که در بخش قبلی گفته شد برای نصب نمایشگر های الکتروپیک از یک سلسله سیم ۴ عددی کاربرد میگردد که به صورت مستقل به یک پنل واحدی متصل میشود اما شرکت الکتروپیک برای کمک به مشتریان محصولات خویش که با شمار بیشتری واحد مواجه هستند برای جلوگیری از شلوغی بیش از حد در گذرگاه های عبوری سیم ها، ابزاری با عملکرد خاصی را به کارمیگرد که در موعد پیوست به ساختمان هایی لغایت هفت یکتا از کابل های اشتراکی بهره میبرد و برای ساختمان هایی با بیش از هفت واحد برای ممانعت از افت کیفیت عکس ها از قطعه ایی با اسم سوئیچر بهره‌گیری میکند که به صورت همزمان قادر به پشتیبانی از ۴ الی ۷ سیم از نمایشگر های آیفون تصویری به صورت مقارن میباشد، و باعث کاهش هزینه و به کارگیری سیم کمتر برای کاربران میشود.

فروش بالای دربازکن‌های تصویری از دلایلی است که مایه می‌شود بخواهیم درباره‌ی نصب آیفون تصویری حرف بزنیم. این دستگاه‌های به ظاهر ساده توانسته‌اند زندگی ما را به مراتب ساده‌تر کنند و با راحتی استفاده، خودشان را به جزئی از لایف استایل ما پیوند بزنند. آیفون‌های تصویری در دو گونه تصویر رنگی و تصویر دورنگ قابل تعبيه هستند که با به کارگیری آنها می‌توانید تصویر زنده‌ای از شخص پشت در ساختمان به دست آورید. می‌خواهیم کمی درباره‌ی این دستگاه دربازکن و نکات مربوط به نصب آن حرف بزنیم.

آیفون تصویری

انتخاب آیفون تصویری پسندیده برای ساختمان

آیفون تصویری متناسب با شمار واحدهای ساختمان و متراژ آن برگزیدن می‌شود. برای ساختمان‌هایی که شمار واحد زیادی دارند، بهتر است از آیفون تصویری کدینگ کاربرد کنید؛ زیرا این مدل آیفون به سیم‌کشی زیادی احتیاج ندارد و عیب‌یابی آنها هم با مراحل ساده‌تری قابل انجام است. برندهای زیادی در بازار ایران کار و جنبش دارند که از میانی آنها می‌توان به کوماکس، الکتروپیک، تابا، سیماران، تکنما و چند باره دیگر به عنوان برندهای برتر و حائز قیمت معقول اشاره کرد. چنانچه می‌خواهید کمی اغلب هزینه کنید، می‌توانید از میان برندهای مطرح بین‌المللی نظیر پاناسونیک، سوزوکی، هیوندای و سامسونگ دست به انتخاب بزنید.

برای خرید آیفون تصویری باید وضعیت فضای درون و پشت در خانه هم مد نظر قرار بگیرد لغایت دوربین دربازکن تصویری بتواند حداکثر محدوده‌ی دیدن را از فضای کوچه ارائه دهد. پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه بتوانید بهترین آیفون تصویری را برای منزل‌تان برگزیدن کنید، از یک فرد ماهر و باتجربه مشاوره بگیرید.

نکاتی که قبل از نصب آیفون تصویری باید در نظر گرفت

پس از خرید آیفون تصویری که متناسب با نیازهای شما انتخاب شده، نوبت به نصب آن می‌رسد. نصب آیفون تصویری باید با به کارگیری روال‌های استانداردی سپریدن شود الی عملکرد قابل قبولی از آیفون بگیریم.

مانیتور آیفون تصویری باید در مکانی  نصب شود که بتوان بیشترین دیدن را نسبت به آن داشت. مکان‌هایی همانند سالن پذیرایی و طباخ خانه باید دیدن مستقیم به مانیتور داشته‌باشند. معمولاً بهترین محیط‌ برای مانیتور آیفون تصویری که تمام این شرایط را داشته‌باشد، جایی کم و بیش به درب ورودی یکتا است.

برای پنل بیرونی آیفون تصویری، معمولاً قاب باران‌گیر در نظر گرفته می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به تو آن جلوگیری شود.

پنل بیرونی آیفون تصویری نباید در مکانی نصب شود که حائز المان‌های اندک کننده‌ی دیدن است. دوربین آیفون تصویری باید کاملا بر کوچه اشراف داشته‌باشد و در نصب پنل باید به این سوژه دقت کرد.

آیفون تصویری

وضوح و کیفیت تصویر آیفون پیوستگی به کیفیت سیستم دارد. در صورتی که بعد از مدتی تصویر مبتلا مشکل شد یا کیفیت خویش را از دست داد، باید از تعمیرکار و نصاب آیفون تصویری کمک گرفت. گاهی به انگیزه ورود آب باران به دوربین آیفون تصویری، شفافیت تصویر از بین می‌رود و اگر این باره بررسی نشود، ممکن است مایه آفروختگی و از پیشه افتادن دوربین آیفون تصویری شود.

ممکن است با کمی کوشش و خطا خودتان بتوانید کار نصب آیفون تصویری را اتمام دهید، اما بهتر است نصب آیفون تصویری خود را به کسان باتجربه و کارآزموده بسپارید.

نکات مربوط به برگزیدن و نصب آیفون تصویری به صورت ساده در اینجا مطرح شد. با کمی شناخت از دستگاه آیفون تصویری می‌توان با این مراحل قبل رفت و اقدام به نصب آیفون تصویری کرد. با هستی اینکه با شدنی است با کمی سعی و خطا خودتان بتوانید کار نصب آیفون تصویری را انجام دهید، اما بهتر است نصب آیفون تصویری خود را به کسان باتجربه و متخصص بسپارید. استفاده از تخصص و تجربه‌ی افراد چیره دست مایه می‌شود از کیفیت نصب آیفون تصویری اطمینان داشته‌باشید و بتوانید مدت‌ها بدون دغدغه از آن کاربرد کنید.

قطعات مورد احتیاج برای نصب آیفون تصویری تابا (ابتدا آشنایی با قطعات سپس تعلیم نصب آیفون تصویری تابا):

قبل از شروع تعلیم نصب آیفون تصویری تابا ، هدف داریم شما را با قطعات مورد نیاز در نصب آیفون آشنا کنیم. قطعات مورد احتیاج برای نصب آیفون تصویری تابا عبارتند از :

1) پنل درب ورودی

2) مانیتور آیفون تصویری

3) منبع تغذیه 8401 تابا

4) قفل در بازکن زنجیری یا برقی

5) کابل آیفون

پنل درب ورودی

 1) پنل درب ورودی (آشنایی با اولین قطعه مورد نیاز، قبل از تعلیم سیم کشی آیفون تصویری تابا) :

پنل درب در دو نوع حائز شستی زنگ و بدون شستی زنگ (پنل کدینگ) فرآوری می شود. پنل های بدون شستی عموما در ساختمانهایی با شمار واحد بسیار استفاده می شود. دوربین های درون اکثر پنل های آیفون تصویری حائز گوشه دید 75درجه می باشد. البته در برخی از پنل ها این دوربین دارای زاویه دیدن بیشتری است. دوربین تو برخی از پنل ها نیز جهت پوشش بهتر تصویر جلوی درب، قابلیت چرخش در جهت های عمودی و افقی دارد.

آیفون تصویری

برای محافظت از پنل در برابر نفوذ آب باران می توانید هنگام نصب آیفون تصویری تابا یکعدد بارانگیر نیز تعبيه و روی پنل نصب کنید. (به عنوان نمونه بارانگیر های کمپانی صدف). این بارانگیرها علاوه بر محافظت از پنل ها در مساوی باران، حائز لامپ الیدی جهت تصویر برداری بهتر در شب هستند. شما می توانید جهت رسیدگی انواع مدل و بها آیفون تصویری تابا و یا خرید آیفون تصویری تابا ( خرید پنل تصویری تابا ) روی لینک کلیک کنید.

انواع پنل :

 1. A) پنل حائز شاسی زنگ

این پنل ها دارای شاسی زنگ مجزا برای هر یکتا میباشند.

 1. B) پنل حائز صفحه کلید مشترک

برای نصب آیفون تصویری در ساختمانهایی با تعداد واحد زیاد به جهت زیبایی و جاگیری کم، پنل های حائز صفحه کلید مشترک رهنمود می شود. به عنوان مثال پنل کدینگ تابا الکترونیک. ما به زودی روش نصب آیفون تصویری تابا با پنل کدینگ را نیز جاسازی خواهیم کرد. سیم کشی آیفون تابا با پنل کدینگ با سیم کشی دیگر پنل های تابا متفاوت می باشد.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات نصب و تعمیر آیفون تصویری  را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

 


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی