خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

نصب کلید و پریز/خدمات برقکاری در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

نصب کلید و پریز/خدمات برقکاری در تهران

نصب کلید و پریز/خدمات برقکاری در تهران

خدمات نصب کلید و پریز در تهران

نصب کلید و پریز در مجموعه سرویسکاران به صورت تخصصی و با کادری مجرب انجام می شود متن زیر اصول و راهنمایی نصب کلید و پریز می باشد لطفا اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید برای جلوگیری از بروز حوادث نا خوشایند خدمات مورد نیاز خود را به مجموعه ما بسپارید.

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات برقکاری و نصب کلید و پریز را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید

اصول و طریق نصب کلید پریز

همانطور که میدانید اصول ایمنی که باید رعایت کنید باعث می شود که زندگی شما آسان تر شود. در این بین اصول و طریقه نصب کلید پریز از اهمیت بسیاری برخوردار است. کلید پریز برق از بخش های مهم خانه، محل شغل و هر محیطی که برق و الکتریسیته در آن جریان دارد به حساب می آید. بدون هستی این قطعات، نمی توانید لامپ ها را به سادگی روشن و خاموش کنید و به کارگیری تمام دستگاه های برقی برایتان پیشه زیاد مشکلی خواهد بود.

نصب کلید پریز در عین حال که شغل مشکلی نیست، باید با دقت اتمام شود و تمام نکات ایمنی در حین نصب آن باره توجه پیمان بگیرد. پریز ها و کلید ها قرار است به جریان سر راست برق وصل شوند لغایت دستگاه هایی که با الکتریسیته شغل می کنند به آنها متصل و تاسیس شوند. فلذا شما باید بسیار مراقب باشید و تمام نکات ایمنی را قبل از آغاز نصب و در حین آن مورد توجه قرار دهید.

نصب کلید پریز

پیش از اینکه شروع به نصب کلید پریز ساختمان خویش کنید، باید اقدام به خرید آنها کنید. مدل های مختلفی از پریز و کلید در بازار موجود است. شما با توجه به بودجه ای که در پسندیدن دارید و بیچارگی خویش می توانید از وسط مدل های انبوه این قطعات یکتا را برگزیدن و خریداری کنید.

همچنین فرآوری کنندگان زیادی هم در این گویه فعالیت می کنند. آشنایی با برند های گوناگون سبب می شود که بتوانید خریدی صحیح و هوشمندانه داشته باشید. در ادامه شما را با گونه ها پریز و کلید و برند های مطرح آنها بیشتر آشنا خواهیم کرد همچنین شما می توانید برای گرفتن لیست قیمت کلید پریزها به صفحه این فرآورده در فروشگاه اینترنتی دکتر تامین مراجعه کنید.

انواع کلید پریز برق ساختمان

کلید پریز

این روز ها گواه استفاده از کلید ها و پریز های بسیار متنوعی در ساختمان ها هستید. مسلما آنچه که گونه ها کلید ها و پریز ها را از هم جداسازی می کند، شکل و فرم ظاهری قاب آنها و مکانیزمی است که این قطعات با آن شغل می کنند.

نصب کلید پریز در عین اکنون شغل مشکلی نیست، باید با دقت اتمام شود و تمام نکات ایمنی در حین نصب آن مورد پروا قرار بگیرد. پریز ها و کلید ها پیمان است به جریان سر راست برق وصل شوند تا دستگاه هایی که با الکتریسیته پیشه می کنند به آنها متصل و راه اندازی شوند. بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید و تمام نکات ایمنی را پیش از شروع نصب و در حین آن مورد پروا پیمان دهید.

پیش از اینکه آغاز به نصب کلید پریز ساختمان خود کنید، باید اقدام به خرید آنها کنید. مدل های مختلفی از پریز و کلید در بازار موجود است. شما با پروا به بودجه ای که در اختیار دارید و نیاز خویش می توانید از وسط مدل های انبوه این قطعات یگانه را انتخاب و خریداری کنید.

همچنین تولید کنندگان زیادی هم در این زمینه تکاپو می کنند. آشنایی با برند های مختلف سبب می شود که بتوانید خریدی درست و هوشمندانه داشته باشید. در پیوستگی شما را با انواع پریز و کلید و برند های مطرح آنها اغلب آشنا خواهیم کرد. برای گرفتن فهرست قیمت گونه ها کلید پریز های ساختمانی می توانید به فروشگاه آنلاین ما رجوع کنید.

نصب کلید پریز

انواع کلید پریز برق ساختمان

این روز ها گواه به کارگیری کلید ها و پریز های زیاد متنوعی در ساختمان ها هستید. بی گمان آنچه که انواع کلید ها و پریز ها را از هم تفکیک می کند، شکل و فرم ظاهری قاب آنها و مکانیزمی است که این قطعات با آن پیشه می کنند.

از لحاظ سازوکار می توان انواع کلید ها را به دو دسته کلی دسته بندی کرد:

کلید های ساده: اکثر کلید هایی که در ساختمان ها تجاری و مسکونی نگریستن می کنید از این گونه هستند. این کلید ها خودشان می توانند به چهره تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل باشند.

به عنوان نمونه از کلید های سه پل یا چهار پل می طاقت برای کولر ها کاربرد کرد.

کلید های برق دو پل و تک پل معمولا برای صریح و خاموش کردن لامپ ها و سیستم تهویه منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

کلید سه پل

کلید پریز لمسی

کلید های لمسی و سنسور دار: کلید های سنسور دار و لمسی نسل جدیدی از کلید های برق هستند که در بعضی از ساختمان های امروزین از آنها کاربرد می شود. زمانی که طرح هوشمند سازی منازل مطرح شد؛ استفاده از کلید هایی که بدون به کارگیری دست روشن و خاموش شوند، زیاد بایسته بود.

در حال آماده به طور مفصل ای شاهد استفاده از کلید هایی هستیم که سنسور حرکتی دارند. برای نمونه کم و بیش در تمام گذرگاه پله ها از این کلید ها کاربرد می شوند و هر سررسید که شخصی از ساحل آنها عبور کند لامپ به طور اتوماتیک صریح می شود و پس از مدت موعد مشخصی که برای آن تعریف شده است خاموش می شود.

در اینجا لازم است به کلید های لمسی هم اشاره کرد که تنها با لمس انگشتان روشن و خاموش می شوند. اگر به پیگیری خرید کلید پریز لوکس برای ساختمان خویش هستید، استفاده از این مدل کلید ها می تواند زیبایی خاصی به منزل شما ببخشد.

همانند کلید های عادی، این مدل هم می توانند دربرگیرنده کلید های تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل باشند.

پریز های برق هم شامل مدل های ساده و مدل هایی می شوند که شامل ارت یا پیوستگی به زمین هستند. در ضمن بعضی از تولیدات جدید کارخانه ها دربرگیرنده پریز هایی هستند که به طور اتوماتیک دارای نگهبان برق هستند. این پریز های دارای نگهبان می توانند از دستگاه های برقی شما در مقابل نوسانات شدید برق محافظت کنند.

نصب کلید پریز

پریز ها از لحاظ شکل ظاهری نیز حائز مدل های بسیار متنوعی هستند. برای تماشا مدل های گوناگون آنها می توانید در تارنما دکتر تامین به بخش تاسیسات الکتریکی سر بزنید. تنوع بالای طرح و رنگ باعث می شود که هر فرد با توجه به سلیقه شخصی خودش و گونه طراحی ساختمانی که در آن کار یا زندگی می کند، اقدام به خرید کلید پریز مورد عقیده خویش کند.

برترین برند های کلید پریز ایرانی

در بسیاری از مواقع گواه هستیم که افراد برای کاهش هزینه های ساخت یا بازسازی یک ساختمان، سعی می کنند از ساز و برگ الکتریکی بی کیفیت کاربرد کنند و از این روش هزینه ها را کاهش دهند. از این رو انواع کلید پریز ارزان قیمت را خریداری و در ساختمان های خویش از آنها استفاده می کنند.

این افراد نمی دانند که کلید ها و پریز های ارزان بها علاوه بر اینکه زیبایی منزل آنها را تفریق می دهد، به سادگی ویران می شوند و البته ممکن است به دستگاه های برقی گران قیمت شما همانند یخچال، تلویزیون و مایکروویو گزند برسانند.

همچنین عمر مفید کلید ها و پریز های بی کیفیت و تقلبی زیر است و احتمالا ناچار می شوید بعد از مدتی بهره‌گیری آنها را جایگزینی کنید.

بنابراین زمانی که برای خرید این ابزارها اقدام می کنید، حتما کوشش کنید از برند های معروف و فروشگاه های معتبر خریداری کنید. همانند بسیاری از لوازم و ساز و برگ ساختمانی، کلید ها و پریز های تقلبی هم در بازار موجود هستند. قیمت ارزان آنها شدنی است شما را در نخست فریب دهد. قبل از اینکه اقدام به خرید کنید، حتما با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مشورت کنید.

نصب کلید پریز

بررسی وب سایت های و فروشگاه های آنلاین هم می تواند در برگزیدن کلید پریز با کیفیت به شما کمک کند. برای این هدف می توانید به سایت دکتر تامین مراجعه کنید و گونه ها کلید ها و پریز های با کیفیت را در این فروشگاه اینترنتی مشاهده کنید. دکتر تامین ویژگی این محصولات را برای شما ذکر کرده و همچنین می توانید به صورت آنلاین از قیمت کلید پریز های موجود بر روی این تارنما آگاه شوید.

نکات ایمنی نصب کلید پریز

 • توصیه می شود سازوکار پریز به دقت و به صورت پسندیده (بدون فاصله و لقی) نصب گردد.
 • انشعاب دریافت از کلید ها اصلا شغل مهندسی و راستی نیست و پیشنهاد نمی شود.
 • از لامپ، مهتابی و به طور همه از لوازم روشنایی انشعاب نگیرید.
 • فاصله پریزها از لوله گاز کمتر از ۵ سانتی متر نشود.
 • پریزهای برق را با درپوش ایمنی محافظت نمایید الی بچه ها گزند نبینند.
 • با دست مرطوب و خیس به اجزاء برق مثل کلید پریز برق ساختمان دست نزنید.
 • بعد از قطع برق و وصل مجدد اگر پریزهای برق را بیرون کرده اید، کلید های آن را قطع و به تدریج وارد مدار نمایید.
 • هرگز به یک پریز یا یک سیم رابط، چند وسیله را هم ‌زمان وصل نكنید.
 • كلید و پریزهای برق معیوب را هرچه سریع‌تر جایگزینی كنید.
 • از آنجا كه قاب یک رسانای خوب برای برق است، از این رو هرگز با دست خیس به وسایل برقی، كلیدها و پریزها دست نزنید.
 • استفاده از وسايل برقی و نصب كليد و پريز برق ساختمان در گرمابه خطرناك است.
 • مدار تغذیه پریزها از مدار تغذیه چراغ ها، مستقل و جدا باشد.

نصب کلید پریز

توجه داشته باشد مجموعه سرویسکاران کلیه خدمات فنی مورد نیاز شما را از جمله خدمات برقکاری و نصب کلید و پریز را در سراسر تهران انجام می دهد و شما می توانید از طریق سفارش انلاین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی