خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجرب ترین تعمیرکاران تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجرب ترین تعمیرکاران تهران

تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجرب ترین تعمیرکاران تهران

 • بهترین حالت برای تعمیر کولر های گازی جنرال: بهترین حالت برای تعمیر کولر گازی جنرال استفاده از کارآزموده های تحت لیسانس شرکت جنرال که نمایندگی این شرکت می باشند.نمایندگی تعمیر شرکت جنرال به دلیل واقف بودن کامل به سیستم دستگاه های کولر گازی جنرال،بدون شک بهترین تعمیرکار برای کولر گازی جنرال شما خواهند بود.
 • وجه تمایز بین تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی شرکت جنرال و شرکت های متفرقه چیست؟ در مقایسه پرسنلی که در نمایندگی های جنرال مشغول به فعالیت هستند با دیگر تعمیرکاران کولر گازی بسیار محسوس است.دستگاه های اسپلیت جنرال از پر مصرف ترین و در عین حال حساس ترین دستگاه های موجود در بازار ایران است.تعمیرکاران مجاز کولر گازی جنرال زیر نظر نمایندگی اصلی تحت آموزش های تخصصی و به صورت متمرکز روی برند جنرال کار کرده اند.تعمیرکار غیر متخصص ممکن است به کلیت فرآیند تعمیر واقف باشد لیکن در برخی مراحل تخصصی تر نمی تواند به صورت کامل از پس تعمیر آن بر بیاید.مجرب ترین تعمیرکار برای کولر گازی جنرال،پرسنل آموزش دیده ی خود این شرکت می باشند.
 • قیمت تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت تعمیرات کولر گازی جنرال در کمال احترام می بایست با سرویسکاران تماس حاصل نمائید.تماس شما گاها به تعمیرکاران در عیب یابی کمک خواهد کرد.در عین حال قیمت تعمیرات کولر گازی به بخش های مختلف تقسیم بندی می گردد و مقدار ثابتی نیست.به عنوان مثال تعمیر کندانسور با تعمیر و تعویض برد الکتریکی تفاوت دارد.در نظر داشته باشید که نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی جنرال قیمت های دسته بندی شده و به تفکیکی را به شما ارائه خواهد کرد.
 • رقابت بر سر قیمت؟!کیفیت یا دروغ؟! تعرفه های قیمتی تعمیرات کولر های گازی جنرال در تمامی نمایندگی های رسمی جنرال،مبلغیست تفکیک شده و مشخص.اما بسیاری از متقاضیان تعمیر کولر گازی ،به دنبال پائینترین قیمت برای تعمیر کولر جنرال خود هستند.صد البته که قیمت پائین یا بالا نشان بی کیفیتی با با کیفیتی خدمات نیست.اما در برخی از مراکز خدمات کولر گازی ،برای جذب مشتری بیشتر اقدام به ارائه تعرفه های قیمتی پائین تر از حد استاندارد به مشتری می نمایند.به این نکته توجه کنید که کولر گازی جنرال خود را به دست هر تعمیرکاری نسپارید و قیمت را ملاک انتخاب تعمیرکار نکنید!
عیب یابی کولر گازی جنرال

انواع کولر گازی های جنرال تحت پوشش تعمیر سرویسکاران

1- کولر گازی یک تکه 2- کولر گازی دو تکه (اسپلیت) 3- کولر گازی پرتابل(قابل حمل) 4- کولر گازی ایستاده 5- کولر گازی داکتی یا کانالی 6- کولر گازی سقفی یا کاستی 7- کولر گازی چند شعبه یا مولتی وی همانطور که گفتیم، کولرگازی ها از کاربردی ترین و پر استفاده ترین لوازمی هستند، که تقریبا در همه بناها از آن ها استفاده می شود، بنابراین طبیعی است که برند های مختلف، اقدام به تولید کولر گازی کنند. یکی از بهترین و محبوب ترین برندها در تولید کولر گازی، کولر گازی جنرال می باشد. کولر گازی ها در دسته لوازم پر استفاده قرار می گیرند که برای جلوگیری از خرابی نیاز به سرویس و نگهداری دارند، اما در صورتی که کولر گازی جنرال شما با خرابی مواجه شد، باید از یک تعمیرکار کولر گازی جنرال حرفه ای کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی جنرال

این برند یکی از بهترین برندها است. با این حال گاهی اوقات دچار مشکل میشود که برای رفع آن نیاز به تعمیر کولر گازی پیدا میکنید. قطعات این کولر نیز مانند کولرهای دیگر است. در ادامه با برخی از مشکلات احتمالی آن آشنا شوید. اول اینکه امکان دارد کولر به صورت کلی کلا کار نکند. بهتر است ابتدا پریز و دوشاخه را بررسی کنید. مورد بعدی سیم های ورودی کولر است که باید مورد بررسی قرار گیرند. مشکل بعدی میتواند این باشد که کولر فقط روی دور تند قرار میگیرد. در این حالت با استفاده از آمپرمتر باید سیم های ارتباط کلید و پروانه بررسی گردد. مشکل بعدی سر و صدای زیاد است که برای رفع آن باید کولر تراز گردد، پروانه در جای درست قرار گیرد و بسیاری موارد دیگر. یکی دیگر از مشکلات این است که بدنه برق دارد. در این حالت امکان دارد لاستیک پلاستیکی سیم پوسیده شده باشد و با بدنه برخورد کرده باشد و همین باعث برق گرفتگی شود. مشکل بعدی میتواند مطلوب نبودن سرمای کولر گازی باشد. در این حالت امکان دارد خازن سیم پیچ سوخته باشد و نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد. همچنین امکان این که گاز کولر تمام شده باشد نیز وجود دارد. همچنین موتور نیز امکان خراب شدن را در این حالت دارد. همچنین به طور کلی یک سری ارورها وجود دارد که با مشاهده آنها بر روی کولر گازی جنرال میتوانید به دفترچه راهنما آن مراجعه کنید و در مورد آن اطلاع به دست آورید و به برطرف کردن آن بپردازید.

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی جنرال

همشهریان محترم تهرانی،در هر منطقه ای از تهران می توانند با شماره های :

48 46000 0990

خط ویژه :

02188665052

تماس حاصل نمایند.حد فاصل تماس با نمایندگی جنرال سرویسکاران تا رسیدگی به عیب یابی و تعمیر کولر گازی شما حداکثر یک روز می باشد.تعمیر کولر گازی یکی از اصلی ترین دغدغه های همه افرادی است که در منازل و بناهای خود از کولر گازی استفاده می کنند،همانطور که می دانید خراب شدن کولر گازی برابر است با نبود هوای خنک و مطبوع در محیط، بنابراین تعمیر کولر گازی، اولویت اول تمام کسانی می باشد، که کولر گازیشان با خرابی مواجه شده است. اینکه چرا کولر گازی نیاز به تعمیر پیدا می کند؟ چطور باید اقدام به تعمیر کولر گازی کرد؟ چطور باید به یک تعمیر کار کولر گازی حرفه ای و قابل اعتماد لینک شد؟ سوالاتی هستند که معمولا به ذهن تمام کسانی که می خواهند اقدام به تعمیر کولر گازی کنند، می آید. اگر می خواهید به اطلاعات کامل و جامعی در خصوص تعمیر کولر گازی دست پیدا کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

خدمات تعمیرات کولرهای گازی جنرال

خدمات مربوط به تعمیرات کولر گازی یکی از پر ترافیک ترین خدمات مخصوصا در فصل تابستان است. تیم مجرب سرویسکاران با در نظر گرفتن تعمیرکاران مجرب در جای جای تهران سعی دارد خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی جنرال را به بهترین شکل به شهروندان تهرانی ارائه دهد.

چه خدماتی هنگام تعمیر کولر گازی جنرال انجام می شود؟

 • شستشوی کامل پنل داخلی و خارجی کولر جنرال
 • شستشوی کامل فیلترها در یونیت های داخلی و خارجی کولر جنرال
 • تست گاز و انجام شارژ گاز
 • کنترل کردن بخش های الکتریکی و سنسورها
 • تست آمپر
 • انجام تعمیر کویل و فین کولر گازی جنرال
 • بررسی لوله های خروجی آب در کولر گازی
 • تامین،تعمیر و تعویض قطعات در صورت نیاز(تضمین original و اصل بودن قطعات)
 • شستشوی لوله ها و مجاری در صورت رسوب گرفتگی
 • قطع کامل چکه آب از یونیت و پنل داخلی و شیلنگ های متصل
 • تعمیر برد الکتریکی دستگاه(سوخته و یا نیم سوز)
 • تعمیر هدایتگر باد (Wind direction) در صورت شکستگی
 • تعمیر نمایشگر دیجیتال(نمایشگر درجه،حالت و وضعیت اتوماتیک دستگاه)
 • تعمیر کپسول شارژ گاز اسپلیت جنرال
 • تنظیم فشار گاز درون مخزن گاز
 • تعویض گاز فریونی با توجه به شرایط محیطی
 • تعمیرات کنترل دیجیتالی و دستی دستگاه
 • تعمیر خازن ها و مقاومت های مادر در سیستم های برد دستگاه
 • تعویض قاب پنل و کندانسور
 • تراز دستگاه و تراز plate و یا صفحه نگهدارنده
 • تعویض و جا به جایی کندانسور در صورت صلاح دید
 • لوله کشی در صورت اشتباه بودن مسیر لوله های شریان گاز و آب
 • تعمیر فن های داخل یونیت و فن های خنک کننده موتور
 • تعمیر موتور و تعویض آن
 • بررسی و تعمیر ترمیستور یا سنسور تشخیص دهنده دمای محیط

تعمیرات تخصصی کولر گازی جنرال

فیلترهای کولر گازی به مرور زمان که مورد استفاده قرار می گیرند کثیف می شوند و این کثیفی باعث می شود کولر گازی برای خنک کردن محیط فعالیت بیش تری انجام دهد، که نتیجه فعالیت بیشتر انرژی مصرفی بیشتر می باشد. افزایش مصرف انرژی در کولر گازی منجر به افزایش فعالیت کمپرسور می شود، که نتیجه آن خرابی کمپرسور و در نهایت خرابی کولر گازی می شود. حال اگر در زمان مناسب برای سرویس کولر گازی جنرال دست به کار شوید، هیچ یک از این اتفاق ها نخواهد افتاد و کولر به درستی به کار خود ادامه می دهد و نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می شود بلکه باعث افزایش بهره وری و عملکرد درست کولر گازی خواهد شد، اما در صورتی که کولر گازی به موقع سرویس نشود و دچار خرابی شود، نیاز به تعمیر پیدا می کند. البته دلایل دیگری هم برای خراب شدن کولر گازی و نیاز به تعمیر، وجود دارد. در ادامه این مطلب دلیل اهمیت کولر گازی را برای شما بیان می کنیم. کولر گازی، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم که در هر منزل، شرکت، موسسه و ... یافت می شود. در واقع کولر گازی یک سیستم، تهویه مطبوع است که گرمای محیط را می گیرد و هوا را خنک می کند، فرآیند خنک کردن هوا توسط کولر گازی از طریق تبدیل گاز به مایع(میعان) و سپس تبدیل مایع به گاز(تبخیر) صورت می گیرد. کولر گازی ها انواع مختلفی دارند، که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم. تعمیر کولر گازی جنرال

چگونه کولر گازی جنرال را تعمیر کنیم؟

برای تعمیر کولر گازی جنرال دو گزینه در اختیار دارید. گزینه اول استفاده از مهارت خودتان می باشد. اگر در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال تبحر و تجربه دارید می توانید در یک زمان مناسب اقدام نمایید. مزیت اینکار عدم پرداخت هزینه های اضافی برای سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال است. منتها اگر تجربه ای در این زمینه ندارید بایستی از گزینه دوم استفاده کرده و هر چه زودتر با یک سرویسکار ماهر تماس بگیرید. مزیت هایی که در گزینه دوم وجود دارد بیش از گزینه اول است که در ادامه به آن می پردازیم. برای تعمیر کولر گازی جنرال بهتر است به یک سرویسکار مراجعه کنید. لازم است بدانید: هر فردی در زمینه ای تخصص دارد و برای سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال هم بایستی افراد متخصصی را بیابید. یکی از مزیت هایی که این روش دارد اینست که این افراد با آموزش هایی که دیده اند در این زمینه مهارت کافی را بدست آورده اند و می توانند در زمان خیلی کوتاهی مشکل کولر را بررسی کرده و در جهت حل کردن آن اقدام نمایند. اگر کولر گازی برند جنرال را دارید و به دنبال تعمیر کولر گازی خود هستید می توانید از خدمات سرویسکاران در زمینه تعمیرات تخصصی کولر های گازی بهره ببرید. عیب یابی کولر گازی نیازمند تجربه و مهارت کامل با کدهای خطا و مشکلات متداول به وجود آمده است، برای رفع این خطاها تعمیرکار باید ماهر و با تجربه باشد تا با کمترین هزینه ی ممکن و کوتاه ترین زمان بتواند کولر گازی شما را تعمیر کند.

چرا از سرویسکاران جهت تعمیر کولر گازی جنرال استفاده کنیم؟

 • دارای تیم مجرب مسلط به سیستم کولر گازی های شرکت جنرال
 • تجربه بالا در تعمیر و عیب یابی کولر های گازی جنرال
 • سرعت انجام کار بالا و خدمات با کیفیت با قیمت بسیار مناسب
 • انجام کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در محل
 • انجام تعمیرات کولر گازی به صورت تضمینی

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال بسته به نوع خدماتی و تعداد خدماتی که داده می شود دارد. اگر در هنگام ارائه خدمات نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه نیز نیاز باشد هزینه آن به تعرفه خدمات کولر گازی اضافه خواهد شد. البته تمام سعی ما این است که در کمترین زمان لازم، بهترین خدمات را در زمینه ی تعمیرات کولر گازی به شما شهروندان عزیز تهرانی بدهیم.

تعمیرگاه کولر گازی جنرال در تهران

همانطور که می دانید این روزها به لطف پیشرفت تکنولوژی، هر کاری را می توان از طریق اینترنت انجام داد. برای پیدا کردن تعمیرکار کولر گازی هم کافیست اسم تعمیرکار را گوگل کنید. منتها افراد زیادی با اسم تعمیرکار حرفه ای فعالیت می کنند و در ازای تعمیر نادرست کولر، هزینه ای چند برابر از شما دریافت می کنند. از این رو پیشنهاد می کنیم برای تعمیر کولر گازی جنرال خود از مجموعه فنی-خدماتی سرویسکاران کمک بگیرید، زیرا سرویسکاران نمایندگی تعمیرات محصولات برند جنرال را بر عهده دارد. همچنین شما می توانید در کم ترین زمان ممکن به بهترین تعمیرکاران که متخصص در تعمیر کولر گازی جنرال هستند لینک شوید و با خیال راحت تعمیر کولر گازی خود را به آن ها بسپارید. برای آنکه از خدمات مجموعه سرویسکاران در زمینه ی تعمیرات کولر گازی جنرال استفاده کنید علاوه بر آنکه می توانید با شماره های سرویسکاران که در سایت وجود دارد تماس بگیرید، می توانید از اپلیکیشن خدمات منزل سرویسکاران هم استفاده کنید. اپلیکیشن سرویسکاران این امکان را به شما می دهد که در هر مکانی که هستید بتوانید با گذراندن چند مرحله به ثبت سفارش بپردازید. این مرکز با سالها تجربه یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی محسوب می شود که در میان دیگر رقبا رتبه خوبی را به خودش اختصاص داده است. شما هم می توانید با خیالی آسوده تعمیر کولر گازی جنرال در تهران را به سرویسکاران بسپارید. همچنین جالب است بدانید این مجموعه قیمت ارزان و کیفیت بالا را به عنوان دو ویژگی بارز خود در نظر گرفته است که همین دو آیتم توانسته اعتماد و رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد، از این رو نگران هزینه های بالای تعمیرات نباشید و کارتان را به سرویسکاران بسپارید

امروزه کولر گازی در هر خانه و همچنین در مراکز تجاری پیدا میشود. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که افراد با توجه به علاقه خود به آن برندها انواع آن را خریداری میکنند. یک برند هرچقدر هم که خوب باشد باز هم بعد از مدتی کار کردن امکان دارد که با مشکل روبرو شود. حتی اگر با مشکل روبرو نشود نیاز به سرویس پیدا میکند. سرویس کردن آن باعث میشود عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کند. به هر حال بعد از اینکه دستگاه دچار مشکل میشود باید سریعا برای درمان آن اقدام کنید تا باقی قطعات آسیب ندیده اند. علت خرابی هم بسته به اینکه چه مشکلی ایجاد شده است، متفاوت میباشد. در این مقاله در مورد یک سری از علت های مختلف در برندهای متفاوت صحبت کردیم تا به صورت پیش فرض در ذهن خود بدانید که در صورت مواجه شدن با این مشکلات چه اتفاقی رخ داده است. برخی از افراد هستند که با مشاهده مشکل در دستگاه خود فکر میکنند دیگر کار به آخر رسیده و باید دستگاه جدید خریداری کنند. با آوردن این بخش ها خواستیم شما را در جریان بگذاریم که تمام قطعات قابل تعمیر هستند و اگر هم به طور کامل خراب شده باشند، تعویض میشوند پس لازم نیست با بروز هر مشکل نگران شوید. مخصوصا در این اوضاع بد اقتصادی. شما میتوانید به ما مراجعه کنید تا تعمیرکاران ما که به صورت اختصاصی میدانند هر برند به چه صورت تعمیر میشوند به درست کردن دستگاه شما بپردازند. کافی است شما زمانی که دستگاه دچار مشکل میشود سریع با ما ارتباط برقرار کنید نگذارید دستگاه با خراب ماندن طولانی مدت آسیب بیشتری ببیند. تعمیر کولر گازی خود را به سرویسکاران بسپارید.

 

.

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی