خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

بهترین تعمیر کولر گازی ال جی برون سپاری آن به نمایندگی دارای کد رسمی کمپانی ال جی است
مراکز تعمیر کولر های گازی ال جی بدون شک بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می کنند.این مراکز نمایندگی به صورت اختصاصی به تمامی قسمت های کولر های ال جی تسلط کامل داشته و چنانچه به تعویض قطعات نیاز باشد،اطمینان اورجینال بودن از طرف ارباب رجوع به صورت تضمینی حصول خواهد شد.نمایندگان تعمیرات اسپیلت های ال جی تحت آموزش های شرکت ال جی قرار گرفته و با گزراندن دوره های تخصصی تعمیر و سرویس در این زمینه متبحر می شوند.
آیا به مراکز مدعی نمایندگی می توان اطمینان کرد؟
در بسیاری از بستر های اینترنتی بسیاری از مراکز تعمیر مدعی نمایندگی ال جی هستند.بسیاری از این مراکز صرفا جهت بازاریابی خود را به عنوان نمایندگی معرفی می نمایند!در نظر داشته باشید که نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی دارای مجوز رسمی از شرکت ال جی و دارای کد قابل ارائه شش رقمی می باشند.این نمایندگی با بررسی شرکت ال جی و آموزش تعمیرکاران و بررسی ها و فیلتر های لازمه اعطا می شود.تمامی این خدمات از راه اندازی و نصب تا تعمیر،سرویس،شارژ و کلیه خدمات پس از فروش چه قبل از موعد انقضای کارت گارانتی و چه بعد از آن از طرف نمایندگی ارائه می شود.
شرکت خدمات فنی سرویسکاران نمایندگی حقیقی و رسمی شرکت بازرگانی ال جی در شهر تهران می باشد.تمامی مدارک و مدارج اخذ شده مجموعه سرویسکاران از طرف شرکت ال جی قابل ارائه به مشتری و متقاضی تعمیر دستگاه کولر گازی می باشد.نمایندگی رسمی کولر گازی ال جی سرویسکاران خدمات :
 • نصب و راه اندازی کولر های ال جی
 • سرویس دوره ای کامل از تعویض فیلتر ها تا سرویس کوندانسور
 • شارژ اسپیلت ال جی و تامین شارژ آن و در صورت درخواست مشتری تعویض در جهت بهینه سازی گاز کولر
 • تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده
 • به کار گیری قطعات اورجینال از طرف شرکت ال جی
 • عیب یابی مشکلات دیجیتالی مانند از بین بردن کد های خطا و حل مشکلات برد الکتریکی
 • حل مشکلات متفرقه و فنی مانند ترمیم لوله کشی داخلی و خارجی دستگاه اسپیلت
را به صورت تخصصی ارائه می نماید. شماره تلفن نمایندگی کولر گازی ال جی (سرویسکاران) اگر در شهر تهران هستید می توانید برای تسریع روند تعمیر با شماره های :

48 46000 0990

خط ویژه سرویسکاران :

02188665052


تعمیر کولر گازی الجی

تعمیر کولر گازی الجی نیز جز مواردی است که بسیار مراجعه کننده دارد. دلیل آن هم این است که برند الجی طرفداران زیادی دارد. در این مورد نیز یکی از نگرانی های افراد این است که چرا دستگاه روشن نمیشود. زمانی که دستگاه روشن نمیشود قاعدتا باید استرس داشته باشید و گیج شوید. در چنین حالتی علت های زیادی میتواند وجود داشته باشد که در بخش های قبلی به آن اشاره شد. در این برند هم به همین صورت است. مشکل دیگر میتواند چنین باشد که کولر در هنگام کار کردن یهو خاموش شود. این هم در جای خود بسیار هراس انگیز است. اول از همه باید چک کنید که کولر روی تایمر نبوده است یا ناخودآگاه دست شما به دکمه خاموش نخورده باشد. در غیر این صورت مشکل جدی است و باید با یک تعمیرکار تماس گرفته شود. از سری مشکلات دیگر میتواند ضعیف خنک کردن محیط باشد. در این زمینه باید فیلتر، کندانسور، کمپرسور، سنسور تشخیص دما، برد اصلی، اواپراتور، مبرد و ... مورد بررسی قرار گیرند تا به صورت دقیق مشخص شود مشکل از چه چیزی است. هر کدام از این قسمت های نامبرده شده میتواند به دلیل خرابی مشکل ایجاد کند. برای مثال اواپراتور وظیفه جذب حرارت از محیط را دارد. اگر بخواهد درست کار نکند در نتیجه محیط به خوبی سرد نمیشود. همچنین برد اصلی کل سیستم کولر را تحت فرمان دارد. اگر بخواهد از کار بیفتد کولر دیگر نمیتواند محیط را سرد کند. همینطور فیلتر اگر بیش از ظرفیت مسدود شده باشد دیگر توانایی انجام درست کار خود را ندارد و محیط خوب سرد نمیشود. به همین دلیل باید تمام قسمت ها به درستی بررسی شوند تا تشخیص درست داده شود.

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکار کاربلد

در تعمیر کولر گازی یکی از مهمترین نکات این است که تشخیص درست داده شود. اول از همه باید به این نکته اشاره کنیم که بسیاری از افراد هستند که در صورت بروز مشکل خودشان میخواهند آن را رفع کنند. در صورتی که این کار به شدت اشتباه است. دلیل آن هم این است که این کار شما امکان دارد آسیب بیشتری به دستگاه وارد کند. باز کردن دستگاه نیاز به این دارد که فرد اطلاع در مورد آن داشته باشد. شاید شما بتوانید بک سری امتحان های ابتدایی برای درست کار کردن را انجام دهید اما بدون دانش فنی هرگز نباید دست به قطعات بزنید. دلیل آن هم این است که باعث میشوید دستگاه خراب شود. مطمئن باشید اگر خودتان دست به کار شوید خسارت بیشتری را وارد میکنید. پس هرگاه با مشکل مواجه میشوید حتما به تعمیرگاه مراجعه کنید. یکی دیگر از نکات این است که به جایی مراجعه کنید که افراد ماهر به آن برند مشغول به فعالیت در آنجا باشند. دلیل آن هم این است که هر برند قطعات مختص به خود را دارد که تعمیرکار مسلط به آن در مورد آن به صورت کامل میداند. حال تصور کنید شخصی که وارد نیست دستگاه را باز میکند و به اشتباه یک قطعه سالم را تعویض میکند و نه تنها کار را درست نمیکند بلکه به دستگاه آسیب بیشتری نیز وارد مینماید. پس در این راستا دقت کنید به چه مکانی مراجعه میکنید. سرویسکاران در این زمینه میتوانند به شما در سراسر تهران خدمات خوبی را ارائه دهند.

  چه زمانی کولر گازی ال جی نیاز به تعمیر دارد؟

معمولا با بروز نشانه هایی باید متوجه شوید که اسپیلت ال جیتان نیاز به تعمیر دارد.برخی از این نشانه ها بارز و برخی از آن ها غیر قابل مشاهده می باشد.در ادامه به بررسی بخشی از این علائم خواهیم پرداخت.
 • کولر گازی ال جی خنک نمی کند.
علت :
 1. این مشکل می تواند علل مختلفی داشته باشد.
 2. گاها کمپرسور به صورت سرخود خاموش می شود و یا به طور کامل از کار می افتد.
 3. گاها نیز کولر گازی مشکل فنی نداشته و به علت عدم تنظیم درجه مناسب و عدم دانش به کارکرد آن سرمای لازم را ندارد!
 4. گاهی برد الکتریکی دستگاه به علت فشار زیاد ناشی از جریان برق و یا اتصالی داخلی نیم سوز و یا به طور کامل می سوزد.
 5. گاها شارژ کولر گازی رو به اتمام رفته و یا به طور کامل تمام شده است.
 • کولر گازی ال جی گرمایش لازم را ندارد.
علت :
 1. ممکن است دمای تنظیم شده برای دستگاه مناسب نبوده باشد.
 2. گاهی اوقات سنسور دما به درستی عمل نمی کند و یا از کار می افتد.(سنسور کولر گازی ال جی وظیفه تنظیم هوای محیط با درجه ای که به اسپیلت ال جی می دهید را دارد)
 3. گاهی شیر برقی کولر گازی دچار مشکل می شود.شیر برقی در کولر های گازی ال جی نقش تعویض جایگاه گاز های مبرد را داراست.
 4. گاز کولر گازی رو به اتمام است و یا به طور کامل تخلیه گشته است.
 • پس دادن آب از پنل و یا لوله های اتصال کولر گازی.
علت :
 1. مسدود شدن مجرای خروجی آب کولر گازی ال جی
 2. گاهی در مواردی که کولر گازی حداقل گاز لازم را ندارد،برفک هایی روی اوپراتور شکل می گیرد و با فشار فن اسپیلت در هوا ذوب شده و به شکل قطره های آب سرد به بیرون پرتاب خواهد شد.
 3. سوراخی و یا نشتی دادن حوضچه آب (حوضچه محلیست که آب کولر گازی در آن نگه داری می گردد)
  • کولر گازی ال جی صدا می دهد.
 1. فن های موجود در اسپیلت گاها شل شده و با اصابت به بدنه صدا ایجاد می کنند.
 2. فن های یونیت داخلی و خارجی نیز گاها از سر جای خود حرکت کرده و سر و صدا ایجاد می نمایند.
 • کولر گازی ال جی بصورت مداوم خاموش روشن می شود.
علت :
 1. علت این مقوله می تواند سیم کشی داخلی کولر گازی ال جی باشد.گاها سیم کشی های داخلی کولر گازی ال جی در بستر بالا بودن آمپر برق مصرفی دچار فشار شده و در اثر حرارت بالای آن روکش موجود روی سیم ها ذوب شده و این امر می تواند باعث اتصالی داخلی اسپیلت ها شود.در صورت بروز این مشکل می بایست در سریعترین زمان ممکن اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی نمود.

سرویسکاران را بیشتر بشناسید!

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل تعمیر کولر گازی ال جی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. شارژ کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصصی شارژ کولرگازی ال جی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند. کولر گازی ال جی و شاید دیگر برند ها زمان خرابی بر روی صفحه نمایشگر خود کدی را نشان می دهند. این کد ها بر روی صفحه ی نمایشگر هر کدام نشان دهنده ی یک نوع از خرابی می باشند. زمانی که شما عزیزان این کد ها را بر روی صفحه ی نمایشگر مشاهده می کنید کنجکاو می شوید که این کدی که صفحه ی نمایشگر کولرگازی ال جی به شما نشان می دهد نشان دهنده ی چیست؟ در این مطلب قصد داریم شما را به طور کلی با این کد و یا همان ارور ها آشنا کنیم تا در زمان دیدن این کدها متوجه خرابی کولرگازی ال جی خود بشوید و به تعمیر کار متخصص اطلاع بدهید. اولین سوالی که در مورد این کد ها ممکن است به نظر شما برسد این می باشد که این کدها به چه وسیله ای ایراد کولر گازی شما را متوجه می شوند؟ با پیشرفت تکنولوژی برنامه نویسان با نوشتن یکسری از کدها و فراخوانی این کدها هنگام فراخوانی نمایشگر کد مورد نظر را نمایش می دهد.

تعمیر اسپیلت ال جی با استفاده از کد های خطا

برخی از مدل های کولر گازی ال جی صفحه نمایش دهنده کد های خطا را ندارند. این مدل از برند های کولر گازی ال جی چراغ چشمک. و شما عزیزان با به همراه داشتن دفترچه ی راهنمای کولر گازی ال جی و مطالعه ی آن پی به نوع خرابی آن می برید. اما سری های جدیدی از کولر گازی ال جی دارای صفحه ی نمایشگر می باشد که زمان خرابی با زبانی خیلی راحت تر اعلام خرابی را نشان می دهند.چنانچه اسپیلت ال جی کد خطایی را نشان داد،می بایست به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرده و از با استفاده از عدد کد خطا تشخیص دهید که چه مشکلی برای کولر گازیتان پیش آمده است.

چگونه متوجه ارور کولر گازی ال جی بشویم؟

کولر گازی هایی که دارای صفحه ی دیجیتال هستند ارور ها را به صورت ترکیبی از حروف و اعداد لاتین نشان می دهد. بعد از دیدن این کد چگونه متوجه منظور کد بشویم؟ خیلی واضح می باشد. زمان خریداری کولر گازی شما عزیزان دو دفترچه دریافت می کنید. یکی از دفترچه ها راهنمای سرویس کولر گازی ال جی شما می باشد. در این دفترچه کدها به همراه توضیح آن آورده شده. حال ممکن است شما این دفترچه را گم کرده باشید، اصلا نگران نباشید چرا که ما قصد داریم در اینجا توضیحات جامعی را به شما بدهیم.

عیب یابی کولر گازی ال جی بدون نمایشگر

چراغ یک بار سبز می شود: سنسور هوای داخل اتاق خراب می باشد.
چراغ دو بار سبز می شود: یونیت داخلی دارای سنسوری به اسم پایپ می باشد که خراب شده است.
چراغ 5 بار سبز می شود: ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی درست نمی باشد.
چراغ 6 بار سبز می شود: در قسمت یونیت داخلی سنسور لوله ی برگشت خراب می باشد.
چراغ 9 بار سبز می شود: مشکلی در قسمت برد کولر گازی به وجود آمده.
چراغ 1 بار قرمز و 2 بار سبز می شود: لوله ی یونیت که دارای سنسور وسط می باشد دچار اشکال شده.
چراغ 1 بار قرمز را نشان می دهد: موتور داخلی کولر گازی دچار مشکل شده باشد.

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولرگازی ال جی همچون تعمیر کولرگازی سامسونگ و جنرال بایستی توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود تا فرآیند تعمیر و سرویس به درستی انجام شود. کولرهای گازی نسل جدید به دلیل فناوری های جدیدی که در طراحی و ساخت آن به کار رفته است، از حساسیت بالایی برخوردار هستند و نگهداری و مراقبت درست از آنها شرط اول در طول عمر و کیفیت آنهاست. همانطور که می بینید برندهای مختلفی هرساله مطرح می شوند که هرکدام از آنها به نوعی کاربرد داشته و توانسته اند نظر مشتری را به خود جلب کنند. تعمیر کولر گازی ال جی نیز بایستی جدی گرفته شود و برای تعمیر آن از افراد متخصص استفاده گردد تا در کیفیت دستگاه تاثیر منفی برجای نگذارد. برای اینکه بدانید چگونه کولر گازی خود را تعمیر کنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.
دلایل متعددی ممکن است باعث تعمیر کولر گازی ال جی شود. ممکن است کولر باد خنک تولید نکند و یا ممکن است در هنگام کار کردن صداهای عجیب و غریب داشته باشد که در اینصورت بایستی هر چه زودتر با یک تعمیرکار کولر گازی تماس بگیرید. گاهی اوقات هر برندی برای خودش یک تعمیرکار جداگانه و متخصص دارد که در این مواقع بهتر است از تعمیرکار تخصصی همان برند استفاده کنید. به عنوان مثال برای تعمیر کولرگازی ال جی از تعمیرکار تخصصی کولر ال جی استفاده کنید. منتها در بیشتر اوقات یافتن تعمیرکار همان برند سخت و دشوار است و شما بایستی یک فرد متخصص را برای تعمیر کولر گازی ال جی خود بیابید.

بالا بردن عمر کولر گازی با تعمیر اصولی

بسیاری از مواقع پس از تعمیر وسائل خانگی، آن وسیله خاص مجددا دچار مشکلات جانبی می شود.در این مشکل زمانی پدیدار می شود که برای تعمیر کولر گازی بعضی از قطعات آن می بایست از سیستم مادر جدا شود و پس از تعمیر دوباره به شکلی درست سر جای خود قرار گیرند.گاها به دلیل سهل انگاری تعمیرکار، قطعات به درستی سر جای خود قرار نمی گیرند و همین موضوع می تواند دردسر ساز شود.پیشنهاد ما به ما اینست که همواره به شکل اصولی و با استفاده از دانش افرادی متخصص با دانش آکادمیک اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی خود کنید.تعمیرات و سرویس اصولی می تواند تا مدت ها شما را از نگرانی خرابی دستگاهتان دور نگاه دارد.

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی