خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل تعمیر کولر گازی ال جی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. شارژ کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصصی شارژ کولرگازی ال جی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند. کولر گازی ال جی و شاید دیگر برند ها زمان خرابی بر روی صفحه نمایشگر خود کدی را نشان می دهند. این کد ها بر روی صفحه ی نمایشگر هر کدام نشان دهنده ی یک نوع از خرابی می باشند. زمانی که شما عزیزان این کد ها را بر روی صفحه ی نمایشگر مشاهده می کنید کنجکاو می شوید که این کدی که صفحه ی نمایشگر کولرگازی ال جی به شما نشان می دهد نشان دهنده ی چیست؟ در این مطلب قصد داریم شما را به طور کلی با این کد و یا همان ارور ها آشنا کنیم تا در زمان دیدن این کدها متوجه خرابی کولرگازی ال جی خود بشوید و به تعمیر کار متخصص اطلاع بدهید. اولین سوالی که در مورد این کد ها ممکن است به نظر شما برسد این می باشد که این کدها به چه وسیله ای ایراد کولر گازی شما را متوجه می شوند؟ با پیشرفت تکنولوژی برنامه نویسان با نوشتن یکسری از کدها و فراخوانی این کدها هنگام فراخوانی نمایشگر کد مورد نظر را نمایش می دهد.

چگونگی نمایش کد خطا در کولر گازی ال جی

برخی ار مدل های کولر گازی ال جی دارای صفحه ی نمایشگری که کد ها را نشان می دهد نیست. بلکه خرابی کولر گازی ال جی از روی چراغ چشمک زن مشخص می شود. و شما عزیزان با به همراه داشتن دفترچه ی راهنمای کولر گازی ال جی و مطالعه ی آن پی به نوع خرابی آن می برید. اما سری های جدیدی از کولر گازی ال جی دارای صفحه ی نمایشگر می باشد که زمان خرابی با زبانی خیلی راحت تر اعلام خرابی را نشان می دهند.

چگونه متوجه ارور کولر گازی ال جی بشویم؟

کولر گازی هایی که دارای صفحه ی دیجیتال هستند ارور ها را به صورت ترکیبی از حروف و اعداد لاتین نشان می دهد. بعد از دیدن این کد چگونه متوجه منظور کد بشویم؟ خیلی واضح می باشد. زمان خریداری کولر گازی شما عزیزان دو دفترچه دریافت می کنید. یکی از دفترچه ها راهنمای سرویس کولر گازی ال جی شما می باشد. در این دفترچه کدها به همراه توضیح آن آورده شده. حال ممکن است شما این دفترچه را گم کرده باشید، اصلا نگران نباشید چرا که ما قصد داریم در اینجا توضیحات جامعی را به شما بدهیم.

تعمیر کولر گازی ال جی چراغ دار که خطای آن توسط چراغ مشخص می شود:

چراغ یک بار سبز می شود: سنسور هوای داخل اتاق خراب می باشد. چراغ دو بار سبز می شود: یونیت داخلی دارای سنسوری به اسم پایپ می باشد که خراب شده است. چراغ 5 بار سبز می شود: ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی درست نمی باشد. چراغ 6 بار سبز می شود: در قسمت یونیت داخلی سنسور لوله ی برگشت خراب می باشد. چراغ 9 بار سبز می شود: مشکلی در قسمت برد کولر گازی به وجود آمده. چراغ 1 بار قرمز و 2 بار سبز می شود: لوله ی یونیت که دارای سنسور وسط می باشد دچار اشکال شده. چراغ 1 بار قرمز را نشان می دهد: موتور داخلی کولر گازی دچار مشکل شده باشد.    

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولرگازی ال جی همچون تعمیر کولرگازی سامسونگ و جنرال بایستی توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود تا فرآیند تعمیر و سرویس به درستی انجام شود. کولرهای گازی نسل جدید به دلیل فناوری های جدیدی که در طراحی و ساخت آن به کار رفته است، از حساسیت بالایی برخوردار هستند و نگهداری و مراقبت درست از آنها شرط اول در طول عمر و کیفیت آنهاست. همانطور که می بینید برندهای مختلفی هرساله مطرح می شوند که هرکدام از آنها به نوعی کاربرد داشته و توانسته اند نظر مشتری را به خود جلب کنند. تعمیر کولر گازی ال جی نیز بایستی جدی گرفته شود و برای تعمیر آن از افراد متخصص استفاده گردد تا در کیفیت دستگاه تاثیر منفی برجای نگذارد. برای اینکه بدانید چگونه کولر گازی خود را تعمیر کنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید. دلایل متعددی ممکن است باعث تعمیر کولر گازی ال جی شود. ممکن است کولر باد خنک تولید نکند و یا ممکن است در هنگام کار کردن صداهای عجیب و غریب داشته باشد که در اینصورت بایستی هر چه زودتر با یک تعمیرکار کولر گازی تماس بگیرید. گاهی اوقات هر برندی برای خودش یک تعمیرکار جداگانه و متخصص دارد که در این مواقع بهتر است از تعمیرکار تخصصی همان برند استفاده کنید. به عنوان مثال برای تعمیر کولرگازی ال جی از تعمیرکار تخصصی کولر ال جی استفاده کنید. منتها در بیشتر اوقات یافتن تعمیرکار همان برند سخت و دشوار است و شما بایستی یک فرد متخصص را برای تعمیر کولر گازی ال جی خود بیابید.

ویژگی های یک تعمیرکار مناسب

تعمیر کولرگازی ال جی بایستی با دقت و ظرافت انجام شود و افرادی را برای تعمیر آن انتخاب نمایید که آموزش لازم را دیده و مهارت کافی داشته باشند. مسلما برای شما که اولین بار است به دنبال تعمیرکار می گردید، پیدا کردن چنین افرادی سخت است، از این رو ما به شما سرویسکاران را معرفی می کنیم. سرویسکاران مجموعه ای قوی و متبحر در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، سرویس پکیج، تعمیر آیفون، سرویس کولر گازی های ال جی و مابقی برندها فعالیت می کند. این مرکز با توجه به ویژگی هایی که دارد یکی از بهترین مراکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی می باشد و مشتریان بی شماری را به خود اختصاص داده است. بنابراین شما هم می توانید برای تعمیر کولر گازی ال جی از این مجموعه مجرب بهره مند شوید. نتیجه گیری تنها چیزی که در روزهای گرم تابستان خستگی را از تنمان دور می کند نسیم خنک کولر گازی می باشد. این دستگاه پرکاربرد توانسته به یکی از دستگاههای ثابت در هر منزل و اداره ای تبدیل شود. منتها برای افزایش بهره وری و کارایی آن بایستی سرویس و تعمیر آن را جدی بگیریم تا سالیان سال بتوانیم از آن استفاده نماییم. برای تعمیر کولر گازی ال جی و سایر برندها نیز می توانید از تیم تخصصی سرویسکاران بهره مند شوید.

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی