خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی سامسونگ

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ

بهترین خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) را از نمایندگی های مجاز سامسونگ بخواهید. بهترین تعمیر کار برای اسپلیت های حساس سامسونگ،پرسنل و تعمیرکاران فعال در نمایندگی های سامسونگ نمایندگی هر برندی در زمینه تعمیر تجهیزات و وسائل دیجیتالی،بهترین تعمیرکار همان برند است! بسیار مهم است که چنانچه از برند کولر گازی سامسونگ در واحد ساختمانی خود استفاده می کنید،برای تعمیر،سرویس،نصب و عیب یابی آن حتما به نمایندگی مجاز و مجهز کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید.
نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی سامسونگ
علاوه بر تخصص نمایندگی های مجاز سامسونگ تمامی قطعات و تجهیزات اورجینال و اصل را طبق قانون می بایست به مشتریان عرضه نمایند. نکته قابل توجه آن که خدمات تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی های سامسونگ می بایست به صورت تضمینی به عمل برسد.بدین معنی که چنانچه تعمیر کار مستقیما از نمایندگی به محل سکونت شما اعزام شود و اقدام به تعمیر کولر گازیتان کند و پس از چند روز دوباره همان مشکل به سراغتان بیاید،نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ موظف است تعمیرکار را مجددا به محل سکونتتان اعزام نماید.

3 سوال رایج مشتریان متقاضی تعمیر اسپلیت سامسونگ

سوالات رایج راجع به کولر گازی سامسونگ
 1. قیمت تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) چقدر است؟ قیمت کولر های گازی سامسونگ تماما بستگی به مشکل داکت اسپلیت دارد.تعمیر بخش ها و قطعات مختلف می تواند قیمت های مشابه یا متفاوتی داشته باشد و هزینه ای کلی برای آن در نظر گرفته نمی شود.قیمت تعمیر را تعمیرکار حاضر در محل با تشخیص و عیب یابی فاکتور می کند.
 2. سرویسکاران نماینده رسمی تعمیر و عیب یابی کولر های گازی سامسونگ (SAMSUNG) است. نمایندگی سرویسکاران با بیش از 10 سال سابقه در حوضه راه اندازی و خدمات پس از فروش کولر ها و اسپلیت های سامسونگ خدمات سرویس،نصب و تعمیر را به صورت تضمینی و در صورت عدم رضایت مشتری بازگشت وجه را عرضه می نماید.

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ

 1. شماره تماس نمایندگی سرویسکاران جهت تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG).در هر ساعت از ساعات کاری (8 الی 20) و در صورت تمایل استفاده از خدمات تعمیر دستگاه SAMSUNG می توانید از هر 22 منطقه از تهران از سرویسکاران درخواست اعزام نزدیکترین تعمیرکار به محل زندگیتان کنید.تعمیر کولر گازی سامسونگ در صورت بروز هرکدام از مشکلات زیر به انجام می رسد، لازم به ذکر است تمامی مشکلات احتمالی و حتی دور از انتظار را در ادامه آورده ایم و تعمیر مشکلات کولر گازی سامسونگ از حالات زیر خارج نیست و سعی کرده ایم تمامی موارد را پوشش دهیم.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

حال که به طور کلی اطلاعاتی در زمینه تعمیر کولر گازی به دست آوردید وقت آن رسیده به بررسی چند برند بپردازیم که اولین آن برند سامسونگ است که در بازار بسیار طرفدار دارد. قطعات کولر گازی سامسونگ شامل کمپرسور، کندانسور، فیلتر، اواپراتور، پروانه، لوله مومی، سینی زیر کولر و خروجی هوای سرد و فیلتر آن، موتور الکتریکی، رله، اورلود، ترموستات، موتور فن، لامپ خبر و کلید چند حالته فن است. هر کدام از این قطعات امکان دارد با مشکل مواجه شوند. در ادامه مشکلاتی را که امکان دارد با آن مواجه شوید و راه حل مقابله با آن را می گوییم.

تعمیر کولر گازی سامسونگ

عیب یابی کولر گازی سامسونگ

در تعمیر کولر گازی سامسونگ ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوید در این بخش به بیان برخی از آنها میپردازیم. یکی از آنها این است که کولر روشن نشود. دلیل آن میتواند بسیار مختلف باشد. شاید پریز و دوشاخه مشکل داشته باشند یا اینکه سیم ها دچار قطعی شده باشند. همچنین مشکل بعدی این است که امکان دارد کولر دیگر به صورت اتومات کار نکند و سرمای ایجاد شده بیش از حد شود. احتمال های زیادی وجود دارد مثل اینکه ترموستات خراب شده باشد. مورد بعدی این است که اواپراتور برفک میزند اما بادی که کولر خارج میکند، سرد نمیکند که این نیز باید به صورت تخصصی عیب یابی شود. گاهی اوقات سر و صدای عجیب از کولر خارج میشود، احتمال دارد پروانه اواپراتور هرز شده باشد. آنچه به آن اشاره شد تنها بخش از مشکلات است. به هر حال تمام اینها باید مورد بررسی قرار گیرند.


عیب یابی مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ

 • در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر کولر گازی سامسونگ نیاز به تعمیر دارد.همچنین می توانید با تماس از کمک تعمیرکاران ما استفاده نمائید.
1.در حالت (cool mode) یا همان حالت سرمایشی کولر گازی سامسونگ به اندازه کافی و یا اصلا سرمایش کافی را ندارد!
چرا این مشکل پیش می آید؟
 • در مرحله اول می بایست کنترل هدایتگر را بررسی کنید.در بسیاری از موارد استفاده از کنترل کولرهای گازی توسط نصاب کولر گازی سامسونگ به درستی به مصرف کننده آموزش داده نشده است.در هر صورت با مراجعه به دفترچه راهنمای کولر گازی سامسونگ می توانید عملکرد هر کدام از دکمه ها را مشاهده کنید.با تنظیم درجه سرمای دستگاه با استفاده از دکمه "mode" به معنای "حالت و یا وضعیت" کولر گازی را در وضعیت سرمایش قرار دهید.معمولا با فشردن این دکمه بر روی صفحه کوچک نمایشگر اسپلیت سامسونگ تصویر دانه برف مشاهده می کنید که به معنای حالت سرمایشی کولر گازی می باشد.در این حالت با تنظیم درجه (فشردن دکمه های فلش بالا و پایین در وضعیت temp) می توانید درجه سرمایش دستگاه را تغییر دهید.اما اگر این کار را انجام دادید و تغییری ایجاد نشد موارد زیر را بررسی کنید.
 • کنترل هوشمند کولر گازی سامسونگ
 • در مرحله دوم کمپرسور کولر گازی سامسونگ را بررسی کنید.معمولا با روشن کردن کولر گازی با استفاده از کنترل هدایتگر کمپرسور نیز روشن شده و صدای کار کردن آن به طور محسوس قابل شنیدن است.چنانچه در این حالت دریافتید که کمپرسور از کار افتاده است در نظر داشته باشید که کمپرسور نیاز به تعمیر دارد.
 • در مرحله سوم باید در نظر داشته باشید که ممکن است شارژ کولر گازی سامسونگ تمام شده باشد.رایج ترین مشکلات تعمیرات کولر های گازی سامسونگ و عدم سرمایش آن مربوط به شارژ گاز آن است.گاز های مبرد کولر گازی سامسونگ نقش اصلی در فرآیند سرمایشی دستگاه را دارند.
2.از قسمت های مختلف (پنل درونی یا اوپراتور) آب به صورت قطره قطره و یا جاری به بیرون منتقل می گردد!
چرا این مشکل پیش می آید؟
 • دلیل اول می تواند کم گاز بودن اسپلیت باشد.در این صورت آب درون شلنگ های منتقل کننده برفک زده و این برفک به وسیله فن داخل اوپراتور با شدت به بیرون پرتاب شده و در مسیر ذوب شده و به صورت مایع از دستگاه بیرون خواهد زد.
 • دلیل دوم می تواند سوراخ بودن و یا نشتی دادن شلنگ منتقل کننده آب مقطر باشد.در این صورت بخشی از آب از داخل شلنگ چکه می کند.در این حالت خود شما نیز می توانید نشتی شلنگ را (در صورت جزئی بودن آن) با استفاده از چسب های مخصوص برطرف سازید اما پیشنهاد می شود برای عوض کردن آن حتما از یک تعمیرکار کولر گازی سامسونگ استفاده نمائید.
 • دلیل سوم می تواند شکستن حوضجه کولر گازی می باشد.حوضچه جایگاهی درون اوپراتور است که نقش نگهداری آب را بر عهده دارد.گاها در اثر تعویض قطعات و یا سنگین شدن آن دچار شکستگی و نشتی می شود و این آب به درون اوپراتور سرازیر شده و باعث می شود کولر گازی سامسونگ آب را به بیرون منتقل نماید.تعویض و یا تعمیر حوضچه آب هزینه چندانی ندارد اما در صورت عدم تعمیر می تواند باعث اختلال و اتصال سیم های داخلی و قطعات برقی داخل اوپراتور شود.
 • دلیل چهارم می تواند گرفتگی شلنگ درین کولر گازی سامسونگ باشد.شلنگ های درین زیر لوله های مبرد و کابل برق قرار می گیرد و نقش تخلیه آب تقطیر شده را بر عهده دارد.گاها با گرفتگی شلنگ های درین موجب پر شدن آن می شوند و این آب از قسمت های دیگر پنل به بیرون منتقل می گردد.
تعمیر اینورتر های سامسونگ 3.کولر گازی سامسونگ صدایی فراتر از حد نرمال تولید می کند! چرا این مشکل پیش می آید؟
 • دلیل اول عمده ترین دلیل این موضوع است.تعدادی فن داخل دستگاه های کولر گازی وجود دارد که وظیفه خنک کردن قطعات الکتریکی داخل آن را دارد.گاها با جا به جایی دستگاه و یا طی کارکرد زیاد،فن ها دچار جا به جایی و کج شدن می شوند و با برخورد با بخش های مختلف فلزی و یا پلاستیکی کولر گازی تولید صدا می کنند.سرویس فن های دستگاه بخش مهمی از فرآیند سرویس کولر گازی سامسونگ می باشد.اما در حالات دیگر مشکل عدم کارکرد فن می تواند به دلایل معیوب بودن شفت بیرونی ، معیوب بودن فن موتور،نیم سوز بودن رله برد،عدم کارکرد سنسور دما،عدم کارکرد ترموستات،سوختن خازن های فن باشد.
4.کولر گازی اصلا کار نمی کند!
چرا این مشکل پیش می آید؟
 • دلیل اول می تواند از سیم کشی داخلی واحد ساختمانی باشد.گاها قطعی برق باعث نرسیدن برق به دستگاه باشد.ابتدا از برقکشی صحیح واحد خود و به خصوص محل اتصال سه شاخه کولر گازی سامسونگ اطمینان حاصل نمائید.
 • دلیل دوم می تواند عدم کارکرد و یا اتصالی سیم های ورودی برق به درون کولر گازی سامسونگ باشد.در صورت عدم برق رسانی به قطعات مختلف کولر گازی سامسونگ به هیچ وجه کار نمی کند.


زمان دقیق مراجعه برای تعمیر کولر گازی

یکی دیگر از موارد مهم این است که در زمان درست برای تعمیر مراجعه کنید. حتما برای شما هم پیش آمده که کولر گازی یک دفعه صدای عجیبی از خود خارج میکند. بعضی از افراد هستند که به این علائم کوچک توجه نمیکنند و این اجازه را میدهند تا دستگاه برای روزهای متوالی با همان صدا کار کند. این نکته را مد نظر داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر عادی هرچه سریع تر برای تعمیر اقدام کنید. دلیل آن هم این است که وقتی دستگاه در حالت نیمه سالم کار میکند به آن فشار وارد میشود. آن صدای عجیب قطعا به دلیل این است که یک چیزی در دستگاه مثل حالت قبل کار نمیکند پس باید علت پیدا شود. در صورتی که اگر به همان حالت کار کند هم ممکن است آن قطعه خراب شود هم به سایر قطعات فشار بیاید و آنها نیز خراب شوند. برای مثال اگر شما سر وقت مراجعه کنید امکان دارد با یک تعمیر ساده دستگاه درست شود اما اگر کار از کار بگذرد ممکن است قطعه به طور کامل آسیب ببیند و نیاز به تعمیر پیدا کند. پس برای درمان حالت های غیر عادی هر چه سریعتر اقدام کنید.

انواع مدل های کولر گازی سامسونگ تحت تعمیر سرویسکاران

برند های کولر گازی تحت تعمیر
 • تعمیر کولر گازی دی ام وی (سری DMV) سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی معمولی سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی ایستاده سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی سقفی سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی سه وجهی سامسونگ

  10000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR10NSP

  12000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR13NSP

  18000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR19NSP

  50000 ایستاده سرد و گرم میراژ اینورتر Samsung Air Conditioner Mirage Series AF50MS

  50000 ایستاده سرد میراژ اینورتر Samsung Air Conditioner Mirage Series AF50MV

  12000 سرد و گرم سری گود 1 سه وجهی Samsung Air Conditioner Good1 Series AR13KSSS

  10000 سرد و گرم سری گود 1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR10KSSS

  30000 سرد سری مکس 4 دیواری Samsung Air Conditioner Max 4 Series AR30MRFU

  30000 سرد و گرم سری مکس 4 دیواری Samsung Air Conditioner Max 4 Series AR30MQFU

  24000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR25NSP

  24000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR25KCFU

  18000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR19KCFU

  24000 سرد و گرم سری گود1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR25KSSS

  18000 سرد و گرم سری گود1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR19KSSS

  12000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR13KCFU

  18000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MQFH

  10000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR10MSFHE

  24000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MQFH

  18000 سرد و گرم مناسب مناطق گرمسیری Samsung Air Conditioner S Inverter Tropical AR19NSFH

  24000 سرد و گرم مناسب مناطق گرمسیری Samsung Air Conditioner S Inverter Tropical AR25NSFH

  12000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MQFH

  24000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MSFHE

  18000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MSFHE

  12000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MSFHE

  18000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MRFH

  24000 سرد سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR25KCSD

  24000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR25KPSD

  18000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR19KPSD

  12000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MRFH

  24000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MRFH

  12000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR13KPSD

کدام یک از موارد مشکل کولر گازی سامسونگ شماست؟!

گاها یک و یا چند مورد از مواردی که ذکر شد برای اسپلیت های سامسونگ به وجود خواهد آمد.در چنین حالتی برخی از موارد که نیاز به کمی کند و کاش داشته را می توان به راحتی و توسط خود حل نمائید.مواردی همچون تنظیم درجه به وسیله کنترل هوشمند و تنظیمات تغییر حالت پرتاب باد کولر گازی.گاها بسیاری از افراد فیلتر های اسپلیت را نیز تعویض می نمایند که البته این کار به دو دلیل توصیه نمی شود: تعبیه فیلتر کولر گازی
 1. اولین دلیل آنکه برای تعویض فیلتر ها یا به طور کلی باز کردن قاب کولر های سامسونگ می بایست قبلا این کار را کرده باشید تا به صورت کامل با باز و بسته کردن آن آشنایی داشته باشید.در غیر اینصورت خار های قاب کولر گازی می تواند شکسته شود و می بایست اقدام به تعویض آن نمائید!
 2. دلیل دوم آنکه تعویض فیلتر های هوای داکت اسپلیت های سامسونگ جزء خدمات سرویس کولر های سامسونگ می باشد!حتی در صورتی که قصد سرویس کولر گازی خود را دارید،در نظر داشته باشید که این کار باید به صورت کامل به انجام برسد.
کولر گازی ها در دسته لوازم ضروری منازل محسوب می شوند و نیاز به نگهداری و سرویس دارند، در صورتی هم که با خرابی مواجه شدند، نیازمند تعمیر هستند، اما چطور باید کولر گازی سامسونگ خود را تعمیر کنیم؟ آیا می توانیم به هر تعمیرکاری اعتماد کنیم و تعمیر کولر گازی خود را به وی بسپاریم؟ در صورتی که کولر گازی سامسونگ شما با خرابی مواجه شد و نیاز به تعمیر داشت، حتما سعی کنید، با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید. مجموعه سرویسکاران که نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران را به عهده دارد، یکی از بزرگترین و بهترین نمایندگی های تعمیرات محصولات سامسونگ می باشد.شما از کدامیک از مدل های کولر گازی سامسونگ استفاده می کنید؟

لزوم اقدام سریع برای تعمیر کولر گازی سامسونگ

همانطور که می دانید قیمت دستگاه های اسپلیت سامسونگ با بالا رفتن قیمت لوازم منزل،به شدت افزایش داشته است.از طرفی قیمت قطعات مصرفی و قابل تعویض اسپلیت های سامسونگ نیز با افزایش قیمت دستگاه،افزایش یافته است.لیکن هنوز هم نسبت قیمت تعمیر اصولی کولر های گازی نسبت به تعویض قطعات و یا حتی تعویض دستگاه،مبلغیست ناچیز!البته که مراقبت و رسیدگی به دستگاه بسیاری از هزینه ها را کاهش خواهد داد اما به هر حال هر دستگاه الکتریکی و مصرفی دچار مشکلاتی خواهد شد و این امریست کاملا طبیعی!
در نظر داشته باشید چنانچه ذره ای مشکوک به مشکل دستگاه سامسونگ شده اید،با نمایندگی مجاز تعمیرات آن تماس حاصل نمائید و نگران هزینه های تعمیرات آن نباشید!چرا که با اندکی تامل خواهید فهمید که مشکل پیش آمده در اسپلیت پس از مدتی ممکن است شیوع پیدا کرده و گسترش پیدا کند!چنین شرایطی باعث ایجاد ضربه و در نتیجه اختلال در دیگر قسمت های اسپلیت خواهد شد.چرا که تمامی مدل های کولر گازی سامسونگ به نوعی سیستم هستند و باید بدانید که تمامی اجزاء سیستم ها در ارتباط با یکدیگر کار می کنند و بروز هرگونه مشکل احتمالی در یکی از اجزاء می تواند عملکرد دیگر اجزاء را مختل نماید.

نکاتی درباره سیستم های سرمایشی سامسونگ

 1. سیستم های سرمایشی (سیستم سرمایش با استفاده از گازهای فریونی) سامسونگ دارای برچسب مصرف بهینه و به اصطلاح کم مصرف از طرف شرکت SAMSUNG می باشند.چنانچه مصرف برق کولر گازیتان از حد متعادل بیشتر است،ابتدا شرایط دخیل ممکن (شرایط جانبی مانند بررسی سیم کشی داخلی ساختمان) را بررسی کرده در صورت عدم حل مشکل،با تعمیرکار تماس حاصل نمائید.
 2. چنانچه احساس می شود که دستگاه سامسونگ داخل منزل انرژی زیادی مصرف کرده و به نسبت آن راندمان لازم را ندارد،و در صورت استفاده از کولر گازی بیش از 5 سال،در نظر داشته باشید که با ابتداعا عوامل جانبی مانند شارژ گاز و سلامت قطعات داخلی را بررسی کرده و در صورت عدم مشکل در آن ها،به بررسی مکان تعبیه کندانسور بپردازید.در صورتی که محل قرارگیری کندانسور سال هاست در معرض نور آفتاب است،در نظر داشته باشید که این عامل می تواند عدم کارکرد بهینه سیستم سرمایشی را به همراه بیاورد.
 3. چنانچه احساس می کنید کولر گازی سامسونگ علی رغم سالم بودن دستگاه و سرویس منظم،نیاز واحدتان را برطرف نمی کند،احتمال غریب به یقین سیستم سرمایشی مناسب شرایط محیطی خود را انتخاب نکرده اید.لزوما کولر های گازی سامسونگ طراحی شده برای مناطق معتدل،نیاز به سرمای محیط های بسیار گرمسیر را برطرف نخواهد کرد.
نکاتی درباره کولر گازی سامسونگ

نکات لازم به توجه!

تعمیر کولر گازی سامسونگ نیز مانند دیگر برندها بایستی توسط یک فرد متخصص و آموزش دیده انجام شود، تا بتواند باعث رفع مشکل و بهبود در عملکرد دستگاه شود. کولر گازی سامسونگ با ویژگی های منحصر به فردی که دارد یکی از دستگاههای معتبر کره ای می باشد که این روزها در اکثر خانه های ایرانی به چشم می خورد. کیفیت در عمل و طول عمر بالا دو مشخصه اصلی در کولرهای گازی سامسونگ می باشد که توانسته رضایت مشتریان زیادی را به همراه داشته باشد و این روزها در هر جایی از این برند نام آشنای کره ای یاد شود. حال برای اینکه بتوانید با راهکارهایی به طول عمر دستگاه و کیفیت آن بیفزایید بایستی تعمیر آن را در اولویت قرار دهید تا بتوانید تا سالیان سال از این دستگاه بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا مطالب مهمی را در رابطه با تعمیر کولر گازی برایتان ارائه دهیم. گاهی اوقات با وجود تمام مراقبت ها و نگهداری ها باز هم یک نقص فنی کافیست تا عملکرد کولر را زیر سوال ببرد. به عنوان مثال ممکن است در یک روز گرم تابستان کولر شما دچار مشکل شود و فضا را خنک نکند. در این حالت اگر خودتان در زمینه تعمیرات کولر گازی خودتان تبحر دارید، می توانید با بررسی عواملی مشکل را حل کنید. غالبا خنک نکردن کولر گازی به کمبود گاز شارژ کولر مربوط می شود و بایستی آن را بررسی کنید. منتها اگر در این زمینه تجربه ای ندارید، پیشنهاد می شود اینکار را به یک سرویسکار حرفه ای بسپارید.اعزام تعمیرکار حرفه ای کولر گازی سامسونگ

سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ

شاید اولین سوالی که برایتان پیش آید این است که تعمیرات و سرویس کولر گازی سامسونگ شامل چه مواردی می شود؟ تعمیر کولر گازی سامسونگ شامل:
 • تعمیر برد
 • شارژ گاز
 • تعویض خازن و کمپرسور در صورت سوختگی
 • تعویض لوله کشی و شیلنگ کولر گازی
 • رفع مشکل موتور فن
 • رفع مشکل باد گرم کولرگازی سامسونگ
 • مشکل صدای زیاد کولرگازی سامسونگ
 • مشکل اتصالی برق کولرگازی سامسونگ
 • کاهش کیفیت دستگاه
 • آب ریزی داشتن کولر گازی سامسونگ
 • نمایش کد خطا بر روی دستگاه
 • یخ زدن دستگاه در زمستان
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی پرتابل سامسونگ
 • تعمیر اسپلیت پنجره ای سامسونگ
 • تعویض فن بلوئر پنل داخلی
 • و غیره
در صورت بروز هر مشکلی از موارد بالا باید برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود از یک نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ درخواست اعزام سرویسکار به محل زندگی خود در تهران کنید. تعمیرگاه مجاز کولر گازی سامسونگ

عیب یابی کولر گازی به وسیله سرویس

سرویس کولر گازی واحد های مسکونی هر 8 ماه یک بار و نیز واحد های تجاری_اداری به صورت هر 6 ماه یک بار الزامیست.سرویس اسپلیت زیر مجموعه خدمات تعمیرات است و فرآیند سرویس به عیب یابی و پیشگیری از بروز مشکل کولر گازی کمک می کند.سرویس به نوعی چکاپ کامل سیستم های سرمایشی می باشد.گاها مشکلات فنی در بدو بروز می تواند توسط سرویسکار شناسایی شده و برطرف گردد.
به طور مثال: برد های الکتریکی در سیستم های سرمایشی نقش گیرنده و فرستنده جریانات برقی را به موقعیت ها و قطعات مختلف کولر گازی را دارند.این برد ها دارای میکرو برد هایی هستند که جریان برق تمامی نقاط دستگاه به آن ختم می شود و بسیاری از کدهای دستوری دیجیتال درون آن ها برنامه نویسی شده است.چنانچه بخش کوچکی از میکروبرد ها با مشکل مواجه شود می تواند به مرور زمان عملکرد دیگر قسمت ها را نیز مختل سازد چرا که کولر گازی یک سیستم به حساب می آید و سیستم ها در ارتباط قطعات با یکدیگر کار می کنند.گوشزد سرویسکار برای حل این مشکل می تواند کولر سامسونگ را از خرابی آینده حفظ کند و بدین صورت در هزینه و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد.

نمایندگی سرویس و عیب یابی کولر گازی سامسونگ

سرویسکاران متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی و تعمیر سایر لوازم خانگی می باشد و با رتبه خوبی که در میان دیگر رقبای خود بدست آورده است این اطمینان را به شما می دهد که به راحتی و در زمان کوتاهی با شناخت نقاط ضعف و قوت دستگاه، به مشکل رسیدگی و آنرا همانند روز اول به شما تحویل دهد. از این رو پیشنهاد می شود تعمیر کولر گازی سامسونگ را به این مجموعه بسپارید. کولر گازی یکی از پرکاربردترین دستگاهها در هر منزل و اداره‌ای می باشد که در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که در این میان کولر گازی سامسونگ نیز یکی از برندهای نام آشنای کره ای می باشد که اعتماد و اطمینان را برای شما به ارمغان آورده است. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ نیز می توانید از سرویسکاران بهره مند شوید و کیفیت و مقرون به صرفه بودن را تجربه کنید. samsung air condition services

گروه فنی مهندسی سرویسکاران

10 سال تجربه نصب و راه اندازی،عیب یابی و تعمیرات قسمت به قسمت کولر های گازی در برند های مختلف و سرویس رسانی به تمام مناطق تهران،بر آن است تا در فضای اینترنتی گستره خدمت رسانی خود را گسترش داده و اقدام به خدمت رسانی همه جانبه و مرتبط با کولر گازی را رائه نماید.سابقه طولانی و نیرو های تعمیرکار شناخته شده باعث شده سرویسکاران از برند های شناخته شده در حوزه خدمات کولر گازی تبدیل شود
در سرویسکاران:
 • سرویسکاران متخصص و فنی این نمایندگی دارای گواهینامه معتبر جهت ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ می باشند.
 • اگر به اپلیکیشن سرویسکاران دسترسی ندارید امکان ثبت درخواست شما از طریق فرم آنلاین موجود در وب سایت سرویسکاران، همچنین از طریق ارسال ایمیل و همچنین تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود.
 • رضایت مشتری هدف اصلی سرویسکاران است.
 • سرویسکاران یکی از حرفه ای ترین نمایندگی های مجاز تعمیر کولر گازی در تهران می باشد که در سراسر تهران خدمات رسانی می کند.
 • همواره کیفیت نوع خدمت ارائه شده در راس اهداف مجموعه سرویسکاران می باشد.

سرویسکاران،ارائه خدمات گارانتی پس از تعمیر

سرویسکاران علاوه بر اعزام نمایندگان تعمیرات اسپلیت و داکت اسپلیت های سامسونگ،خدمات ارائه گارانتی تضمینی پس از تعمیر را نیز به مشتریان خود ارائه می کند.این نوع از خدمت با هدف جلب رضایت و اطمینان مشتری از نحوه کارکرد شرکت سرویسکاران تدارک دیده شده.
لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیر کولرهای خانگی سامسونگ(سرویسکاران)،کارآزموده های وصل به خود شرکت هستند.بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت،نقش واسطه گری ما بین تعمیرکار و متقاضی را دارند و در ازای فرستادن تعمیرکار مبلغی را به عنوان واسطه دریافت می نمایند.در این بین آگهی استخدام تعمیرکار به صورت دورکاری در بستر های مختلف گاها مشاهده می شود.این شرکت ها معمولا به هیچ وجه خدمات پس از تعمیر یا سرویس را بر عهده نخواهند گرفت.سرویسکاران تضمین 3 ماه سلامت کولر گازی پس از انجام هر نوع فعالیتی اعم از سرویس،نصب و تعمیر را به متقاضی محترم ارائه می نماید.

تسریع در روند خدمت رسانی

وجود نمایندگی ها و شعبات مختلف در شهر بزرگ تهران باعث شده تا روند خدمت رسانی برای کولر گازی تسریع یابد.فاصله اولین ارتباط با کارشناسان فعال سرویسکاران با اعزام تکنسین متخصص کولر گازی سامسونگ تنها چند ساعت بوده و در کمترین بازه زمانی ممکن عیب یابی و رفع مشکل کولر گازی به انجام خواهد رسید.عموما درخواست های آنلاین خدمات منزل به علت شلوغی و حجم ترافیک استان تهران با مشکلات مختلفی مواجه است.نزدیکی مرکز ارائه دهنده خدمات به محل زندگی شما می تواند زمان رسیدگی به مشکل کولر گازی را تا حد زیادی کوتاه کند.

مهارت مهندسی معکوس در عیب یابی کولر گازی

پس از سال ها فعالیت و تجارب آکادمیک در حوزه بهبود عملکرد کولر های گازی از هر جهت و افزایش راندمان آن،روش هایی خاص با در خدمت گرفتن تجربه و روش آزمون و خطا کارگاهی و آزمایشگاهی به مرحله قطعیت رسیده و تحت عنوان روش های تئوری صحیح در اختیار تمامی پرسنل و تکنسین های مجموعه ما قرار گرفته است.این روش ها مخصوصا در مواقعی که تعویض قطعات به صورت تشخیص قطعی پیشبینی می شود کاملا راهگشا بوده و درست عمل می کند.روش مهندسی معکوس تعمیرات کولر گازی سامسونگ در صورت صلاح دید تعمیرکار،فرآیند تعمیر را تسریع بخشیده و بسیار اقتصادی است. بنابراین الویت ما و مجموعه ما با توجه به شرایط اقتصادی کشور،کاهش هزینه های مشتریست.بنابراین به نظر بهترین روش تبلیغات خوش نامیست و با استفاده از این روش هم مشتری و هم مجموعه سرویسکاران رضایتمندند.

در جریان استاندارد قیمت عیب یابی کولر گازی سامسونگ قرار بگیرید

آیا تا به حال تجربه فراخوانی تکنسین کولر گازی را داشته اید؟با کمی تامل متوجه می شوید که پس از پایان کار تعمیرکار،قیمت بصورت شفاهی به شما ارائه می شود.در برخی موارد در پایان کار فاکتوری به شما داده می شود که آن هم بصورت دستی نوشته شده است.در نتیجه ممکن است هیچگاه از صحت و سقم استاندارد قیمت تعمیر کولر گازی SAMSUNG مطلع نشوید.این در حالیست که حق مشتری است که قیمت مصوب تمامی خدمات پیاده شده روی کولر گازی را بداند. تمامی قیمت های مربوط به تعویض قطعات و عیب یابی کولر داخل وبسایت سرویسکاران درج شده و در صورت درخواست شما متقاضی محترم به صورت کامل و با جزئیات در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مرکز مجاز خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ

خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ شامل مواردی همچون گارانتی،شارژ گاز،گزارش خرابی،عیب یابی و تعمیر،جا به جایی و نصب و... می شود.برای هرکدام از مواردی که ذکر شد با مرکز مجاز خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ تماس حاصل کرده و در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.چنانچه تمایل به ثبت آنلاین درخواست خود دارید می توانید در بخش تماس با ما اطلاعات محل سکونت و نوع مشکل خود را وارد کرده و منتظر اعزام نیروی متخصص باشید.

درخواست آنلاین تعمیرکار کولر گازی سامسونگ

از دیگر قابلیت های وبسایت سرویسکاران ثبت آنلاین سفارش خدمات است.این قابلیت برای مشتریانیست که راه ارتباطی تماس تلفنی برایشان مقدور نیست.در ثبت اینترنتی درخواست تعمیرکار،نام،آدرس دقیق محل سکونت و منطقه ای که در آن زندگی می کنید را به همراه نوع خدمت مد نظر به همراه مشکل خود را ثبت کرده و پس از بررسی مدیران وبسایت از طرف شرکت سرویسکاران با شما تماس گرفته خواهد شد.بازپرسی نوع مشکل و سوالاتی دقیق تر از طرف کارشناسان پرسیده خواهد شد و زمان تقریبی رسیدگی به مشکلتان به شما اعلام خواهد شد.
 

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی