خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی جنرال/سرویس کولر گازی جنرال در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

سرویس کولر گازی جنرال/سرویس کولر گازی جنرال در تهران

سرویس کولر گازی جنرال/سرویس کولر گازی جنرال در تهران

تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولر گازی و آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. سرویس کولر گازی جنرال و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی جنرال را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند.

اهمیت سرویس کردن کولر گازی اسپیلت جنرال

دستگاه اسپیلت جنرال از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگیست.برای آنکه کولر گازی پس از گذشت حداقل پنج سال همان راندمان سابق را داشته باشد،لازم به سرویس کردن دوره ای آن است.فرآیند سرویس،مجاری ورود و خروج و تهویه هوا را پاکسازی کرده و کولر گازی را به حالت روزهای اول کارکرد خود بر خواهد گرداند.تعویض فیلتر های مختلف پنل درونی،پاکسازی و بررسی فین و کویل،بررسی لوله کشی و اطمینان از عدم نشتی،چک برد الکتریکی،چک مدار مادر الکتریکی کولر گازی،پاکسازی کندانسور از گرد و غبار ناشی از هوای محیط،تراز کولر گازی در صورت نیاز برای بالا بردن راندمان کارکرد و غیره از مهمترین فعالیت سرویسکار بر روی کولر گازی شماست. لازم به ذکر است که هزینه سرویس به صورت دوره ای در مقابل هزینه تعمیرات بسیار ناچیز بوده و سرویس دستگاه جنرال به نوعی پیشگیری از نیاز به تعمیر دستگاه نیز می باشد.

از دیگر ویژگی های مثبت سرویس کولر گازی جنرال می توان به این نکته اشاره داشت که در صورت بروز هرگونه خطر احتمالی برای دستگاه،سرویسکار آن را به شما اطلاع داده و بدین صورت مدیریت مشکل و حل آن آسان تر خواهد بود.

 عدم سرویس به موقع کولر گازی چه عواقبی به همراه دارد؟

خراب شدن فن کولر گازی یا اختلال در عملکرد ان که بر اثر عدم سرویس به موقع توسط گرد و غبار مسدود می شود که باعث آسیب به بخش های کندانسور و قطعات جانبی کولر گازی می شود. ایجاد صدای نامتعارف در زمان کار کمپرسور یا به اصطلاح خروج موتور از حالت فن می تواند از عدم بالانس بودن فن یونیت خارجی کولر گازی یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد. و یا لق یا شل بودن پایه های کمپرسور کولر گازی باشد که برای رفع صدای آن نیاز به آچارکشی توسط تکنسین با تجربه باشد، یکی از مشکلات کولر گازی خرابی برد یا مدار الکتریکی دستگاه است که باعث بروز مشکلاتی ازجمله خاموش شدن کولر گازی یا اختلال در عملکرد دستگاه می باشد

موارد مهمی که در زمان سرویس کولر گازی جنرال باید به آن توجه شود

• اولین مرحله ای که بسیار حائز اهمیت می باشد و باید در ابتدا مورد بررسی قرار بگیرد ترموستات می باشد. باید از اتصال درست آن مطمئن شوید. حتما چک کنید که ترموستات به درستی کار خود را انجام می دهد. • یکی از مواردی که سرویسکار متخصص سرویس کولر گازی جنرال همیشه رعایت می کند، این می باشد که در هنگام سرویس برق کولر گازی را قطع می کند. این کار برای حفظ موارد ایمنی می باشد. • بعد از قطع کردن جریان برق فرد متخصص پنل کولر گازی را باز می کند. پنل کولر گازی باز می شود تا تمامی سیم کشی های آن مورد بررسی قرار بگیرد. این احتمال وجود دارد که سیم کشی داخلی دچار مشکل شده باشد. مشکل سیم کشی یا متصل نبودن آن و یا سوختن سیم ها می تواند باشد. • مرحله ی بعدی که حائز اهمیت می باشد. سالم بودن و درست کار کردن خازن و کندانسر آن می باشد. چک کردن خازن و کندانسر هم دارای مراحلی می باشد که باید توسط فرد متخصص برای سرویس کولر گازی جنرال انجام شود. • یکی از کارهایی که سرویسکار انجام می دهد اندازه گیری فشار گاز موجود در کولر گازی می باشد. بر اساس نوع کولر گازی که جنرال می باشد طبق یک دستورالعملی باید دارای مقدار معینی گاز باشد. ممکن است کولر گازی شما یا دارای مقداری بیشتری گاز باشد و یا مقدار کمتری. که در این صورت باید کولر گازی جنرال شما شارژ گاز شود. • تا به اینجا موارد مهمی را به شما عزیزان گفتیم اما باید به شما بگم از همه مهم تر کمپرسور و فن کولر گازی می باشد. این قسمت برای کولر گازی مانند اندام های حیاتی عمل می کند. در نتیجه سالم بودن و درست کار کردن آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در نظر داشته باشید که عدم درست کار کردن آن ها موجب سوختن این قطعات می باشد. • به نظر شما موتور کولر گازی را به چه شکل باید سرویس کرد؟ موردی که در موتور کولر گازی مهم می باشد روغن کاری آن می باشد. هر چند وقت یک بار باید کولر گازی جنرال را روغن کاری کنید. • در مراحلی آخری تمیز کردن فیلتر کولر گازی و کل دستگاه را فراموش نکنید. به دلیل آنکه در روند بهبود کار کردن آن بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
 
 

آنچه باید از تکنسین در هنگام سرویس کولر گازی جنرال خواست:

یک تکنسین مجرب برای سرویس کولر گازی جنرال با حضور در محل مورد نظر ضمن رعایت نکات ایمنی ابتدا نسبت به قطع نمودن جریان برق اقدام کرده و سپس با شستشوی پنل داخلی کولر گازی و فیلترهای آن با اسپری تمیز کننده کولر گازی نسبت به زدودن گرد و غبار از آن اقدام می کند. این تکنسین مجرب در هنگام سرویس کولر گازی جنرال اقدام به تمیز نمودن سنسور آن می نماید که باتوجه به وظیفه سنسور کولر گازی که چک کردن دمای محیط و انتقال فرمان روشن و خاموش شدن به برد کولر گازی است که باید توجه داشت که این عمل باعث رفع ایرادات مربوط به عدم هماهنگی در دمای نمایشگر کولر با دمای واقعی محیط و اختلال در انتقال فرمان ریموت کنترل می باشد. کنترل و چک کردن حجم گاز موجود در کمپرسور و در صورت لزوم نسبت به شارژ آن اقدام می شود.

مهم ترین ارور های کولر گازی جنرال

در این مطلب قصد داریم توضیحاتی مختصر و مفید راجع به ارور های کولرگازی جنرال به شما عزیزان بدهیم تا با مشاهده ی این ارور ها متوجه معنای ارور ها بشوید. و در صورت نیاز به تعمیر کار هرچه سریعتر با متخصص سرویس کولرگازی در تهران تماس بگیرید. زمانی که بر روی صفحه ی نمایشگر df را مشاهده کردید بدانید این علامت نشان دهنده ی یخ زدایی می باشد. و زمانی که بر روی نمایشگر شکل فن موتور را مشاهده نکردید در اطلاع باشید که دمای اتاق به اندازه ی کافی سرد است. E3-L1 این ارور نشان دهنده این می باشد که اشکالاتی در سنسور لوله های آن پیش آمده. E2-L1 این ارور هم نشان دهنده ی وجود ایرادی در سنسور های اتاق می باشد. E4-L5 اگر بر روی صفحه ی نمایشگر این کد خطا را مشاهده کردید در اطلاع باشید این علامت نشان دهنده ی به وجو آمدن یک وضعیت غیر معمول در واحد های خارجی می باشد. E6 نشان دهنده خطای شیر برقی می باشد. E7 خطای سنسور خارجی می باشد. E8 اخطار محافظ گرمای بالا E9 نشان دهنده به وجود آمدن ایراداتی در پمپ آب می باشد. این ارور ها ارور هایی می باشد که اغلب در هنگام خراب شدن کولرگازی جنرال با آن مواجه می شوید. توضیحات کامل راجع به این ارور ها در خدمت شما عزیزان قرار داده ایم. در صورت بر خورد با ارور و یا مشکلاتی که متوجه آن نمی شوید با مشاوران سرویسکاران تماس گرفته و بهره مهند از مشاوره ی تلفی بشوید. تا مشکلات کولرگازی جنرال خود را بر طرف کنید. سرویس کولر گازی جنرال سرویس کولر گازی جنرال از آن جهت مهم است که بتواند تا مدتها بدون هیچگونه مشکلی به کار خود ادامه دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدیدی همچون اینورتر در کولر گازی، این سیستم ها به یکی از سیستم های کاربردی و هزینه تبدیل شده اند که عدم توجه به تعمیر و سرویس آن می تواند شما را با هزینه های جدیدی روبرو کند. در واقع کیفیت، عملکرد درست و افزایش بهره وری با سرویس کولرگازی جنرال ارتباط تنگاتنگی دارد و بایستی آن را در اولویت قرار دهید.

سرویس کولر گازی جنرال

کولر گازی یکی از ابزارهای مهم در هر منزلی می باشد که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز، هوای سرد تولید کرده و به نوعی هوای گرم را می گیرد. کولرهای گازی هرساله در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که برندهای متفاوتی را شامل می شود. کولر گازی جنرال در واقع یکی از کم مصرف ترین کولر گازی است که کیفیت و عملکرد درست آن، توانسته نظر خیلی از مشتریان را به خودش جلب کند. سرویس کولر گازی جنرال نیز مانند دیگر سرویس ها بایستی در زمان مناسبی انجام شود تا دچار مشکل و یا اختلالی نشود. می توانید با تعیین کردن یک تاریخ مشخص و هماهنگی با سرویسکار، سرویس کولر گازی جنرال را انجام دهید و تا مدتها از این کولر کم مصرف استفاده نمایید. سرویس کولر گازی جنرال در برخی از مواقع سرویس کولر گازی جنرال توسط یک سرویسکار توصیه می شود. به عنوان مثال اگر کولر گازی به جای سرد کردن فضا، هوای گرم به بیرون انتقال دهد سرویس کولر گازی به شدت توصیه می شود. یا اگر کولر در هنگام کار کردن سر و صدا ایجاد کند و هر گونه اختلال دیگری، نشان می دهد که کولر گازی دچار اشکالاتی شده است که بهتر است هر چه زودتر با یک تعمیرکار متخصص هماهنگ کنید. همچنین لازم است بدانید: مراقبت و نگهداری درست از کولر گازی باعث می شود که نه تنها در مصرف انرژی و هزینه های برق صرفه جویی شود، بلکه طول عمر دستگاه را نیز افزایش می دهد و هزینه های اضافی نخواهد داشت. به همین دلیل است که سرویس کولر گازی جنرال در زمان مشخص توصیه می شود.

چرا سرویس کولر را به یک تعمیرکار بسپارید؟

تعمیرکار باتوجه به دانش و تخصص‌هایی که دارد با انواع دستگاهها و برندهای مختلف آشناست و به راحتی می تواند مشکلات و نقص های دستگاه را بررسی و آن را حل کند. این افراد با داشتن آموزش های تخصصی بهترین فرد برای تعمیر کولر گازی هستند. از این رو توصیه می شود برای سرویس کولر گازی از تعمیرکار حرفه ای بهره مند شوید. همچنین ما به شما سرویسکاران را معرفی می کنیم. تعمیرکارانی متخصص و متبحر که در زمینه تعمیر و سرویس کلیه لوازم خانگی همچون: تعمیر پکیج، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال، سرویس کولر آبی و سرویس کولر گازی فعالیت می کنند و به عنوان یک مرکز با کیفیت و ارزان در تهران شناخته شده است.
 

در هنگام سرویس کولر گازی شرکت جنرال (GENERAL) به چه نکاتی می بایست توجه کرد؟

کولرهای گازی شرکت اجنرال (GENERAL)، از سال 1963 در بازار های جهانی آغاز بکار نمود. (شرکت جنرال کولرهای گازی خود را با برند تجاری فوجیتسو Fujitsu به بازار عرضه می کرد). امروزه اسپلیت‌ها و انواع مدل‌های کولر گازی جنرال، به عنوان یکی از باکیفیت ترین محصولات در جهان می باشد که می توان با سرویس به موقع این دستگاه ها توسط تکنسین های آموزش دیده و مجرب به عمر کارکرد آن افزود.

تعدادی از مشکلات مهم کولرگازی جنرال

از کولرگازی باد گرم بیرون می آید. احتمال چکیدن آب از کولرگازی. کولر گازی کدی را نشان می دهد که به آن ارور گفته می شود. کار نکردن کولر گازی منظور همان روشن نشدن آن می باشد. خراب شدن کمپرسور کولرگازی. مخزن گاز کولرگازی خالی می باشد و احتیاج به شارژ گاز دارد. خراب شدن دستگاه کنترل کولرگازی. به هم ریختن تنظیمات کولرگازی. هنگام کار کردن صدای عجیبی می دهد. هنگام خارج شدن هوای سرد پرتاب قطرات آب هم به همراه دارد
 
 
مجموعه سرویسکاران در کلیه مناطق شهر تهران سرویس کولرگازی جنرال را با کادری مجرب و دوره دیده انجام می دهد شما کافیست یا بصورت انلاین و یا با تماس با شماره های شرکت در خواست خدمات سرویس کولر گازی جنرال کنید و ما در سریع ترین زمان تکنسین به محل اعزام کنیم

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی