خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی ال جی/سرویس کولر گازی ال جی در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

سرویس کولر گازی ال جی/سرویس کولر گازی ال جی در تهران

سرویس کولر گازی ال جی/سرویس کولر گازی ال جی در تهران

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولرگازی ال جی(LG) آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند.

سرویس کولر گازی ال جی(LG)

مسلما تمامی لوازم خانگی برای افزایش بهره وری به تعمیر و سرویس دوره‌ای نیاز دارند. سرویس کولر گازی ال جی هم یکی از این موارد مهم است که در بهره وری هر چه بیشتر می تواند موثر باشد. غالبا لوازم مکانیکی برای اینکه طول عمر بیشتری داشته باشند بایستی در زمان مناسب و هر چند وقت یکبار سرویس شوند. سرویس نشدن کولر گازی باعث کثیفی و اختلال در عملکرد دستگاه می شود و به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد. اگر کولر گازی را سرویس نکنید، انرژی بیشتری را برای خنک کردن محیط مصرف می کند و در مقابل هزینه بالای مصرف برق را تجربه خواهید کرد و در نهایت به دلیل زیاد کار کردن کمپرسور، برد دستگاه دچار اختلالات جدی خواهد شد و می تواند خسارات غیر قابل جبرانی را برایتان ایجاد کند. از این رو سرویس کولر گازی ال جی بایستی به طور مداوم در زمان مناسب انجام شود تا هم طول عمر دستگاه افزایش یابد و هم از هزینه های اضافی در امان خواهید بود. با ما همراه باشید تا شما را با مطالب مهم در رابطه با سرویس کولر گازی ال جی و پیدا کردن یک سرویسکار معتبر آشنا کنیم. کولر گازی ال جی هم مانند دیگر برندهای کولر گازی یکی از دستگاههای پرکاربرد است که این روزها در اکثر خانه های ایرانی دیده می شود. کولر گازی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که انتخاب هر یک به سلیقه مشتری بستگی دارد. سرویس کولر گازی ال جی می تواند توسط یک سرویسکار معتبر انجام شود و شما پس از سرویس به خوبی متوجه هوای مطبوع کولر، صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و همچنین سلامت کمپرسور خواهید شد. از این رو در تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی دقت کنید و حتما زمان مناسبی را برایش درنظر بگیرید.
 
 

سرویس کولر گازی الجی در تهران چرا از اهمیت بیشتری برخوردار است؟

تهران کلانشهری است که شاهد آلودگی هوا در اغلب ایام سال است. آلودگی هوا و ریزگردهای به خانه شهروندان رسوخ کرده و سلامتی آنان را تهدید می کند، این امر نمایانگر اهمیت بکارگیری سیستم های تهویه مطبوع هوا برای محل سکونت و کار شهروندان است. سرویس به موقع سیستم های تهویه مطبوع هوا از اهمیت ویژه ایی در شهر تهران برخوردار است. یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های تهویه مطبوع هوا کولرهای گازی است، که علاوه بر تهویه هوای خنک با داشتن فیلتر سبب جذب ریزگردها و آلاینده های موجود در محیط می گردد. در ادامه با توجه به آلودگی هوا و موارد یاد شده به اهمیت سرویس کولر گازی ال جی در تهران می پردازیم.


آلودگی هوا به ریزگردها و آلاینده های زیستی تهدیدات جدی برای سلامتی شهروندان است، انتخاب و بکارگیری سیستم تهویه مطبوع هوا می بایست متناسب با نیاز و محیط بکارگیری صورت پذیرد. از سیستم های تهویه مطبوع هوا می توان به انواع سیستم های سرمایش، گرمایش، رطوبت زنی، رطوبت گیر و تصفیه هوا نام برد. هنگام ذکر نام دستگاه تهویه هوای مطبوع سرمایشی برای اکثریت تداعی کننده دستگاه تهویه مطبوع هوا، کولر گازی و برای سرمایشی گرمایشی به اصطلاح دو کاره، دستگاه های تهویه هوای دو تکه و یا اسپلیت می باشد. حالیه به نحوه کار کولر گازی و آشنایت با قطعات آن  و اهمیت سرویس کولر گازی می پردازیم.

چه زمانی کولر به سرویس نیاز دارد؟

فرض کنید در یک روز گرم تابستان از بیرون به خانه آمده‌اید و با پیدا کردن کنترل، کولر گازی خود را روشن می کنید منتها خبری از باد سرد نیست! در این زمان چند دلیل می تواند مانع از خروج هوای سرد شود. به عنوان مثال ممکن است فیلترهای کولر کثیف باشند که باعث خروج گرما می شود. همچنین یکی از عمده ترین دلایل خنک نکردن فضا توسط کولر گازی، کمبود شارژ گاز کولر است که در این زمان بایستی با یک سرویسکار هماهنگ کنید تا برای افزایش شارژ گاز کولر شما اقدام کند. در واقع دلایل زیادی باعث می شود که نیاز به سرویس کولر گازی ال جی احساس شود که در هر حالت بایستی برای تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران هم می توانید اقدام نمایید.
 

 عدم سرویس به موقع کولر گازی ال جی چه عواقبی به همراه دارد؟

خراب شدن فن کولر گازی یا اختلال در عملکرد ان که بر اثر عدم سرویس به موقع توسط گرد و غبار مسدود می شود که باعث آسیب به بخش های کندانسور و قطعات جانبی کولر گازی می شود. ایجاد صدای نامتعارف در زمان کار کمپرسور یا به اصطلاح خروج موتور از حالت فن می تواند از عدم بالانس بودن فن یونیت خارجی کولر گازی یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد. و یا لق یا شل بودن پایه های کمپرسور کولر گازی باشد که برای رفع صدای آن نیاز به آچارکشی توسط تکنسین با تجربه باشد، یکی از مشکلات کولر گازی خرابی برد یا مدار الکتریکی دستگاه است که باعث بروز مشکلاتی ازجمله خاموش شدن کولر گازی یا اختلال در عملکرد دستگاه می باشد

تعمیرکار حرفه ای پیدا کنید!

با توجه به وجود تعمیرکاران بسیاری که در سطح شهر هستند، سرویسکاران یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی می باشد که می توانید برای سرویس کولر گازی ال جی به این مجموعه اعتماد کنید. کیفیت و مقرون به صرفه بودن دو ویژگی بارز سرویسکاران می باشد که مورد توجه خیلی از مشتریان قرار گرفته و رتبه خوبی را به این مجموعه توانمند داده است.
 
 

در هنگام سرویس کولر گازی ال جی (LG) به چه نکاتی می بایست توجه کرد؟

ابتدا توجه داشته باشید که بکارگیری تکنسین آموزش دیده و مجرب از اهمیت بسیار بالایی در سرویس کولر گازی ال جی برخوردار است. شرکت ال جی (LG) برندی معتبر در تولید تجهیزات تهویه مطبوع هوا در جهان است. تولید بیش از 12 میلیون دستگاه کولر گازی در سال توسط این شرکت که مجهز به فناوری‌های روز دنیا می باشند نیازمند توجه ویژه در اجرای سرویس ها توسط تکنسین آموزش دیده است.
 

مزایای استفاده از کولر گازی:

کولر گازی علاوه بر کاهش دمای محیط بدلیل داشتن فیلتر به نوعی عمل تهویه هوا را انجام می دهد. کولر گازی علاوه بر تهویه مطبوع هوا و کاهش دما موجب جذب ذرات معلق و آلودگی ریزگردها از طریق فیلترهای خود می کند.

کولرهای گازی در شرایط آب و هوایی شرجی عملکرد مطلوب تری دارد. در مکان هایی که کولرهای گازی نصب می شود بایست فضا ایزوله و یا محیط بسته باشد. استفاده از کولرهای گازی مانع ورود آلودگی از محیط بیرون به داخل محوطه استفاده شده. فیلترهای موجود در دریچه های مکنده کولر گازی نقش فیلتر هوا را داشته و در جذب ذرات معلق و آلاینده ها نقش تصفیه کننده هوا را دارد که تمامی موارد ذکر شده منوط بر رعایت شرایط نگهداری و سرویس کولر گازی به صورت سالیانه است.

 
 

تاریخچه کولر گازی:


کولر گازی دستگاه خنک کننده هواست، که از طریق تبرید گازهای پرفشار نسبت به جذب گرمای محیط و دمیدن هوای خنک در محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در سال 1902 میلادی توسط ویلیس کریر اختراع شد. این اختراع مفید که از همان ابتدا که سبب آسایش بیشتر گردید، مورد توجه ویژه قرار گرفت این دستگاه سالیانه با تغییرات مهندسی در طراحی آن شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده. امروزه کولرهای گازی دارای تکنولوژی اینورتر هستند. تکنولوژی اینورتر این امکان را به دستگاه می دهد که با تغییر فرکانس برق ورودی نسبت به تنظیم سرعت موتورهای الکتریکی آن اقدام می نماید تا در مصرف برق صرفه جویی نماید.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی