خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی سامسونگ/سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

سرویس کولر گازی سامسونگ/سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ/سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

بهترین و تخصصیترین سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران توسط تیم فنی مهندسی سرویسکاران "ما به رهبر بازار دیجیتال جهان تبدیل خواهیم شد" این شعار شرکت سامسونگ است.شرکت سامسونگ من جمله پیشتازان صنعت لوازم خانگی در دنیا می باشد.کولر های گازی سامسونگ در دهه اخیر بخش اعظمی از بازار لوازم خانگی را به خود اختصاص داده اند و کیفیت اسپیلت های این برند از دید بسیاری از مصرف کنندگان بهترین است.تکنولوژی کولرهای گازی در اعصار مختلف همواره رو به پیشرفت داشته است و نسل جدید آن توسط شرکت بازرگانی سامسونگ تحت عنوان "اینورتر ها" به بازار عرضه شده و ورژن های جدیدی از آن هم اکنون در حال تولید و عرضه است.در نهایت باید بگوییم یکی از بهترین برند های سازنده کولرهای گازی بی شک شرکت سامسونگ می باشد. سرویس کولر گازی سامسونگ در شهر تهران


اهمیت سرویس کولر گازی سامسونگ:

همواره شهروندان با گرم شدن هوا به تب و تاب سرویس کولر گازی سامسونگ خود می افتند. کولر گازی دستگاه تهویه مطبوع هواست که از موتورهای مکانیکی و الکترونیکی که توضیح داده شد، تشکیل شده. عدم سرویس به موقع کولر گازی توسط سرویسکاران مجرب باعث پایین آمدن راندمان کاری کولر، افزایش هزینه برق مصرفی و آسیب به قطعات داخلی آن می شود. سرویس کولر گازی برای داشتن راندمان کاری مطلوب می بایست توسط تکنسین های مجرب صورت پذیرد. تخصص سرویس کولر گازی سامسونگ توسط تکنسین آموزش دیده ضمن حفظ ایمنی دستگاه برای شما، موجب جلوگیری از اعمال ضرر مالی تخریب برد های الکترونیکی دستگاه می گردد. داشتن هوای مطبوع در شرایط آلودگی هوا برای اغلب شهروندان ساکن در کلانشهرها خواسته ای با اهمیت است. کلانشهر تهران با شرایط زیست محیطی حاکم بر آن که شاهد چندین روز آلوده می باشد که آن را در وضعیت هشدار برای تمامی گروه های سنی قرار می دهد. کولر گازی که به عنوان سیستم های تهویه مطبوع هوای توسط شهروندان کاربرد دارد، می بایست همواره دارای فیلترهای جاذب تمیز، جهت حفظ راندمان تعویض هوا باشد.

تعرفه قیمت سرویس کولر های گازی سامسونگ

تعرفه قیمت سرویس کولر گازی مجموعه سرویسکاران به شرح زیر است.لازم به ذکر است با توجه به تغییرات قیمت،چنانچه قصد سرویس کردن کولر گازی خود را دارید بهتر است با مجموعه سرویسکاران تماس حاصل نمائید تا جزئیات قیمتی در اختیارتان قرار گیرد. تعرفه قیمت سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ و ارتباط آن با طول عمر دستگاه

عمر کولرهای گازی سامسونگ و راندمان کارکرد آن بدون شک به نحوه استفاده از آن و صد البته سرویس منظم آن است.این امر چگونه به افزایش طول عمر اسپیلتتان کمک می کند؟ به یک نمونه کوچک اما مهم اشاره خواهیم کرد :فیلترهای مختلفی درون پنل کولر گازی سامسونگ تعبیه شده است؛فیلتر های یونی،فیلتر ریزگرد،فیلتر آنتی باکتریال و... از مهمترین فیلترینگ های اسپیلت سامسونگ می باشند.به عنوان مثال تحت تاثیر محیط،همواره فیلتر های رسوب گیر یا ریز گرد لایه هایی از گرد و غبار های موجود در هوای محیط را به خود می گیرند.با گذشت زمان و عدم سرویس کولرگازی سامسونگتان این فیلتر دیگر قادر به عبور جریان هوا از خود را نداشته و ممکن است گرد و غبار را مستقیما به کویل های اوپراتور منتقل نماید در نتیجه ظرفیت جذب گرما را از کولرگازی خواهد گرفت.به مرور زمان به نظر می رسد کولر گازی سامسونگ دیگر کاربری قبل را نداشته و حتی ممکن است در صورت تشخیص اشتباه و عدم سرویس کولر گازی توسط فردی مجرب،به اشتباه گاز کولر گازی تعویض گردد!در صورتی که چنین مشکلی را می توانستید تنها با یک سرویس ماهانه و با هزینه ای ناچیز نسبت به تعمیر،حل نمائید. افزایش طول عمر کولر گازی سامسونگ به وسیله سرویس آن

یک سرویس کامل برای کولرگازی سامسونگ

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولرگازی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند. سرویس کولر گازی سامسونگ می تواند توسط یک سرویسکار مجرب و حرفه ای، آسودگی خاطر را برایتان به ارمغان بیاورد. همانطور که می دانید این روزها تمامی لوازم خانگی به دلیل پیشرفت فناوری هایی که در طراحی و ساخت آن وجود دارد، متفاوت و حساس تر از نسل قبل از خود هستند، به همین دلیل هم تعمیر و سرویس آنها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. دلایل بسیار زیادی برای سرویس کولر گازی سامسونگ وجود دارد که همگی آنها نشان می دهد سرویس به موقع در افزایش بهره وری دستگاه نقش بسزایی دارد. شما با سرویس کولر گازی سامسونگ می توانید تا سالهای سال از این دستگاه به خوبی استفاده کرده و هیچگونه هزینه ی اضافی به منظور تعمیرات تخصصی و یا خرید مجدد نپردازید.

مشکلات و ایرادات فنی که برای کولرهای گازی سامسونگ بوجود می آید:

از مشکلات و نقص های فنی که نیاز به انجام سرویس توسط تکنسین آموزش دیده می باشد می توان به مواردی همچون:

1-شنیدن صداهای غیر عادی از کمپرسور

2-دمای تنظیم شده برای دستگاه با دمای هوا محیط همخوانی نداشته باشد

3-لرزش کولر گازی هنگام کار کردن و یا دور گرفتن کمپرسور

4-گرم بودن باد کولر

با رویت هر یک از موارد فوق هرچه سریعتر می بایست نسبت به سرویس کولر گازی خود اقدام نمایید.

بهترین نوع سرویس برای کولر گازی سامسونگ

بهترین سرویس برای کولر گازی سامسونگ، سرویس کامل آن می باشد.مخصوصا اینکه در ماه های آینده فصل گرما فرا خواهد رسید و پیشبینی می شود تابستان گرمی در پیش داشته باشیم.لذا گزینه مناسب آنست که قبل از شروع گرمای شدید برای یک فصل کامل اقدام به سرویس کولر گازی سامسونگ خود نمائید.چنانچه به هر دلیلی سرویس کولر گازی به طور کامل اجام نگردد ممکن است در حین استفاده از آن دچار مشکل شوید.

آموزش سرویس کولر های گازی سامسونگ

سرویس کامل کولر گازی شامل باز کردن کامل قاب جلویی و سپس سرویس و شستشوی کامل تمامی فیلتر ها موجود در آن است.این فیلتر ها توسط سرویسکاران ما از جای خود خارج شدهه و با استفاده از تجهیزات و فشار آب از هرگونه خاک و گرد و غبار پاک خواهد شد.پس از انجام این کار سنسور کولر گازی به طور کامل از جای خود در آمده و تمیز خواهد شد.این کار می بایست با دقت صورت گیرد چرا که سنسور کولر گازی نقشی حیاتی درون کولر گازی ایفا می نماید.سنسور وظیفه کنترل دما را دارد و به برد دستگاه فرمان می دهد که چه زمانی موتور کولر گازی را روشن کند.پس از آن نوبت به شستشوی فین یا کویل ها می باشد.نقش این قطعه به بیان ساده مانند نقش رادیات در اتومبیل ها می باشد.بنابراین الزامیست که به صورت کامل شستشو شود و غبارگیری شود تا بتواند به خوبی با محیط بیرونی ارتباط داشته باشد.اما اگر در این کار مبتدی هستید گام هایی که در ادامه ذکر خواهد شد را دنبال نمائید.
  1. در وحله اول کندانسور دستگاه سامسونگ را بررسی کنید.کندانسور کولر گازی به آن قسمت از کولر گازی اطلاق می گردد که بیرون از محیط منزل وجود دارد،برای افراد مبتدی همین کافیست که در قدم اول کندانسور کولر گازی را چک کنند و از این موضوع اطمینان یابند که گل و لای(هر ماده بیرونی که باعث اختلال در کارکرد آن می شود) به فن آن نچسبیده باشد.در این صورت است که گاز r22 (گاز مبرد) یا هر نوع از گاز های مورد استفاده در کولر گازی توسط سیکل تبرید سرد خواهد شد.در غیر اینصورت کولر گازی سرمای لازم را نخواهد داشت.
  2. در صورتی که احساس می کنید کندانسور کولر گازی هنگام کارکرد گرمای بالایی دارد،به این علت است که گاز مبرد برای خنک شدن نیاز زیادی به گرما داشته و در این صورت می توانید ردیف مشبک روی کندانسور را به آرامی با آب خنک کنید.در این صورت جانب احتیاط را رعایت نموده و در نظر داشته باشید که به هیچ وجه آب به قسمت های برقی کولر گازی برخورد نداشته باشد.
  3. در این مرحله می بایست به سراغ اوپراتور و هدایت کننده بروید.تنها کاری که یک سرویس کار مبتدی قادر به انجام آن است باز کردن قاب پنل داخلی و از جای در آوردن فیلتر توری و پاک سازی آن است.در این مورد مراقب باشید که در صورت جایگذاری از فشار آوردن بیش از حد به قاب و یا فیلتر ها اجتناب کنید.در نظر داشته باشید قطعات به آسانی در جای خود قرار می گیرند و چنانچه قادر به جایگذاری قطعات به آسانی نیستید بدانید که به اصطلاح قلق خاص خود را دارد.
  4. پس از باز کردن قاب داخلی اسپیلت با احتیاط آن را روشن کرده و به دقت به صدایی که از آن ساطع می شود توجه کنید.در صورت شل بودن هر کدام از پیچ ها به راحتی صدای آن را می شنوید.آن ها را سفت کنید.
لازم است بدانید یک فرد مبتدی تنها چند گام برای سرویس کولر گازی بردارد.مواردی که ذکر شد مجموعا 20 درصد از کار سرویس کولر گازی می باشد.سرویس کار حرفه ای کار هایی از قبیل چک کردن برد الکتریکی،بررسی آمپر ورودی به دستگاه توسط آمپر سنج،بررسی سرمای جاری در لوله های رفت و برگشت به کندانسور و تشخیص و بررسی نشتی و ... را انجام می دهد.

آیا می توانید سرویس کولر سامسونگ را خودتان انجام دهید؟!

 آیا سرویس کولر گازی را هر کسی می تواند انجام دهد؟
کولر گازی از قطعات مهم و حساسی طراحی و ساخته شده است که هریک از آن قطعات، عامل مهمی در کارکرد درست دستگاه می باشد. عملکرد کلی دستگاه هم به کارکرد درست همین قطعات بستگی دارد، از این رو تاکید داریم که این امر را به یک سرویس کار بسپارید.تاکید ما به این دلیل نیست که این خدمات را ارائه می کنیم.بلکه کولر گازی یک سیستم است که تمامی قطعات آن در ارتباط با یکدیگر کار می کنند.از آنجایی که در سرویس کولر گازی سامسونگ بخشی از قطعات مانند سنسور یا فیلتر ها جهت شستشو و تمیز کردن از جای خود بیرون خواهند آمد،در نتیجه عدم جاگذاری هرکدام از قطعات می تواند کارکرد کولرگازی سامسونگ را مختل سازد.همانطور که اشاره شد سرویس کولر گازی امر تخصصیست که الزاما می بایست توسط سرویسکار متخصص انجام پذیرد.
تذکر: دستگاه های سامسونگ به دلیل حساسیت بالا و هزینه بالای تعمیر آن میبایست به درستی و با ظرافت سرویس گردند.

مجرب ترین سرویسکار اسپیلت سامسونگ

اگر برای سرویس کولر گازی در تهران و برند سامسونگ به دنبال سرویسکار می گردید، پیشنهاد می کنیم سرویسکاران را برای تعمیر و سرویس انتخاب کنید. سرویسکاران، مرکزی تخصصی و مجرب در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی می باشد که در زمینه های تعمیر کولر گازی، سرویس پکیج، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر کولر آبی، سرویس ماشین لباسشویی، تعمیر آیفون و دیگر لوازم فعالیت می کند. از ویژگی های بارز این مجموعه ارزان قیمت بودن و کیفیت در خدمات می باشد که تاکنون مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این مجموعه با آموزش های لازم و بروز، تمامی کارشناسان را برای سرویس هر نوع دستگاهی آماده کرده است و می توانید برای تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ و هر برند دیگری به این مجموعه اعتماد کنید

در هنگام سرویس کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) به چه نکاتی می بایست توجه کرد؟

کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) با به کارگیری طراحی هوشمند و ساخت محصولات مبتکرانه بهره مند از تکنولوژی های روز جهان بوده که تکنسین ها می بایست با بروز نمودن دانش خود همواره در سرویس کولرگازی این برند توجه داشته باشند.

.

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی