خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

نصب شیرآلات

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

نصب شیرآلات

نصب شیرآلات

مجموعه سرویسکاران(در خصوص نصب شیرآلات و کلیه خدمات مرتبط با آن) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی نصب شیرآلات و کلیه امور مربوط به نصب شیرآلات در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد

همه‌ی ما آدم‌ها در طول زندگی، به مواردی از جمله تعمیرات لوازم خانگی، سرویس آنها و همچنین نصب شیرآلات برخورد می کنیم که یا خودمان می توانیم آنها را نصب کنیم و یا از یک نصاب و یا تعمیرکار استفاده می کنیم. گاهی اوقات برای اینکه از یک سرویسکار استفاده کنیم خوب است و می تواند کارمان را راحتر کرده و از دردسرهای خود ساخته خلاص شویم، منتها گاهی اوقات نیز بهتر است برای صرفه جویی در برخی از هزینه ها خودمان آستین به بالا بزنیم و یکسری تعمیرات و نصب شیر آلات را انجام دهیم. حال ما در این مقاله قصد داریم هم نصب شیرآلات توسط بهترین مرکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی را به شما معرفی کنیم و هم مراحل نصب شیرآلات توسط خودتان را با مطالبی مفید و مختصر برایتان ارائه دهیم. برای اینکه بتوانید نصب شیرآلات خود را به راحتی انجام دهید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

چگونه خودمان نصب شیرآلات را انجام دهیم؟

برای نصب شیرآلات بایستی سینک آن را مورد توجه قرار دهید. منظورمان حفره هایی است که بر روی سینک وجود دارد. به عنوان مثال شما نمی توانید شیرهایی که تک حفره هستند را بر روی سینک های سه حفره نصب کنید. از این رو بهتر است ابتدا به تعداد حفره هایی که بر روی شیر و سینک وجود دارد دقت کنید و سپس به نصب شیرآلات بپردازید. همچنین شما بایستی ابزارهایی مانند: سیمان، دریچه های اب و بتونه‌ی لوله کشی پرایمر پی وی سی را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید تمامی کارها را انجام دهید. برای شروع نصب شیرآلات باید یک ظرف بزرگ برای تخلیه آب داشته باشید تا محیط اطراف کثیف نشود همچنین بهتر است از فرد دیگری کمک بگیرید تا برای جدا کردن شیر قبلی از سینک به شما کمک کند و با نگه داشتن سینک، شما شیر قبلی را از سینک جدا کنید. لازم است بدانید: بعد از جدا کردن شیر قبلی، بایستی حفره ها را تمیز کرده و به نصب شیرآلات جدید بپردازید. در این مرحله می توانید قطعات شیر را مونتاژ کرده و صفحه ای که مونتاژ کرده اید را روی حفره ها قرار دهید. در نصب شیرالات جدید توجه کنید که حتما حفره های شیر بر روی حفره های سینک قرار گرفته باشد. همچنین در این مرحله باید شیر آب را در جایش قرار دهید و مهره های مربوطه را در زیر سینک نصب کنید تا مراحل نصب شیرآلات به اتمام برسد.

آیا شرکتی متخصص برای نصب شیرآلات وجود دارد؟

لازم است بدانید: اگر خودتان تجربه کافی در نصب شیرآلات را ندارید، بهتر است از یک نصاب معتبر و حرفه ای استفاده نمایید. امروزه اگر در اینترنت جستجو کنید، در همان صفحه اول، لیستی از راههای ارتباطی با انواع شرکت های تعمیر و نصب شیرآلات برایتان خواهد آمد که پیدا کردن نصاب حرفه ای و خبره کمی سخت و دشوار است منتها ما در این مطلب قصد داریم بهترین و معتبرترین مرکز تعمیر لوازم خانگی را برایتان معرفی کنیم.

برای نصب شیرآلات و سایر سرویس و تعمیر لوازم خانگی می‌توانید از خدمات با کیفیت و ارزان سرویسکاران در تهران بهره مند شوید. این شرکت بهترین و با کیفیت ترین خدمات که نصب شیرآلات یکی از این موارد است را با کمترین هزینه برایتان انجام میدهد. در واقع معیار اصلی سرویسکاران ارائه بهترین خدمات با هزینه بسیار پایین است. از این رو تنها کافیست برای نصب شیرالات منزل خود با تیم خبره و زبردست سرویسکاران تماس بگیرید. خدمات ارزان و با کیفیت می تواند برای هریک از مشتریان یک گزینه ایده آل محسوب شود که این مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی می تواند بهترین شرایط را برای شما داشته باشد.

 


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی