خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

لوله بازکنی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

لوله بازکنی

لوله بازکنی

مجموعه سرویسکاران(در خصوص لوله بازکنی) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی لوله بازکنی با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

مسلما برای شما نیز پیش آمده است که در حال شستشوی ظروف هستید و میبینید به همان میزان آب، خارج از سینک و یا روشویی به بیرون ریزش کرده است! این همان گرفتگی لوله‌های سینک و چاه فاضلاب است که بایستی هر چه زودتر به لوله بازکنی خبر دهید تا در سریعترین زمان ممکن به منزل شما آمده و عملیات لوله بازکنی را انجام دهد. امروزه شرکت های تخصصی لوله بازکنی با استفاده از دستگاههای مناسب به راحتی گرفتگی چاه فاضلاب را حل می کنند. منتها در چنین زمان بحرانی شما باید یکسری موارد را در لوله بازکنی بدانید تا بتوانید اقدامات لازم را تا رسیدن سرویسکار به منزل خود انجام دهید. برای اینکه از این موارد مطلع شوید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

لوله بازکنی و راهکارهای لازم:

در اکثر مواقع چیزی که باعث گرفتگی لوله های چاه می شود می تواند مواد اضافی درون چاه باشد، در اینصورت، غالبا از اسید و یا مایع لوله بازکن می توانید استفاده نمایید و تا مدتها خیالتان آسوده خواهد بود. درحالیکه اگر یک جسم سخت راه لوله ها را گرفته باشد، در این حالت صرفا بایستی به لوله بازکنی تخصصی خبر دهید تا آن جسم سخت را از آنجا تخلیه کند. همچنین لازم است بدانید: در هنگام لوله بازکنی، زمان استفاده نکردن آب لوله را مدنظر قرار دهید تا مشکلی پیش نیاید.

استفاده از تلمبه برای لوله بازکنی

برخ از افراد برای انجام لوله بازکنی، از تلمبه استفاده می کنند. در واقع این روش برای تخلیه مواد ریز و باز شدن لوله ها مناسب است و نتیجه خوبی هم می دهد. منتها برای اجسام بزرگتر ناچار می شوید به لوله بازکنی تخصصی بپردازید تا راه لوله ها کاملا باز شود. همچنین لازم است بدانید: در هنگام استفاده از تلمبه به منظور لوله بازکنی، حتما تلمبه را به سطح خروجی چاه بچسبانید تا هوا از آن خارج نشود.

لوله بازکنی با استفاده از فنر

دستگاه لوله بازکنی با استفاده از فنر به راحتی می تواند راه لوله‌ها را باز کرده و با انعطاف پذیری که دارد نقش موثری در لوله بازکنی داشته باشد.

چه چیزهایی می تواند باعث گرفتگی چاه شود؟

دلایل متعددی می تواند باعث گرفتگی شود که درب شامپو و مواد پلاستیکی از مهمترین عوامل گرفتگی چاه فاضلاب می باشد. یکی از توصیه هایی که غالبا به مشتریان می شود، قرار دادن درپوش بر روی چاه سرویس بهداشتی و حمام است تا از ورود مواد اضافی و پلاستیک به داخل لوله ها جلوگیری کنید. در لوله های سینک آشپزخانه نیز مواد غذایی اضافی باعث گرفتگی می شود که می توانید در طول ماه یک الی دو بار عملیات لوله بازکنی را انجام داده تا از هزینه های اضافی لوله بازکنی توسط تعمیرکار در امان باشید، لازم است بدانید: اگر اینکار را زودتر انجام دهید، گرفتگی چاه فاضلاب و همچنین سینک ظرفشویی هم اتفاق نخواهد افتاد.

چگونه می توانیم شرکت های تخصصی لوله بازکنی را پیدا کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد که در چنین زمان های بحرانی، چگونه می توانید به یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را حل کنید. بدین منظور ما یک شرکت متخصص در زمینه لوله بازکنی تخصصی را به شما معرفی می کنیم. سرویسکاران با سالها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تمامی لوازم خانگی همچون: تعمیر کولرگازی، سرویس کولر آبی، تعمیر ماشین لباسشویی، سرویس یخچال فریزر، تعمیر پکیج، نصب شیر آلات و لوله بازکنی، توانسته اعتماد و نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کنند. این تیم تخصصی با معیار کیفیت بالا در مقابل هزینه پایین و مقرون به صرفه به عنوان بهترین مرکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی در تهران شناخته شده است که شما نیز می توانید از بهترین خدمات آنها استفاده نمایید.


لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و خدمات لوله کشی میتواند یکی از کارهایی باشد که امروزه انجام آن به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. لوله ای که شما در حمام و یا در آشپزخانه می بینید ممکن است که به دلایل بسیاری بگیرد که شما نمی توانید همه آنها را مورد بررسی قرار دهید. در واقع میتوان گفت که برخی از اشیا مانند وسایل آشپزخانه و یا حتی مو میتواند باعث گرفتگی لوله شود و اینجاست که نیاز به لوله بازکنی دیده می شود. آنچه که باید بدانید این است که حتی باقی مانده مصالحی مانند سیمان، گچ و حتی ماسه سنگ هم میتواند از جمله دلایل گرفتگی لوله باشد که در نهایت نیاز به لوله بازکنی را ایجاد خواهد کرد. این مواد در نهایت با تجمع ذرات آهک دور لوله میتوانند نوعی رسوب را ایجاد کنند که باعث گرفتگی لوله ها خواهد شد و به همین دلیل است که لوله بازکنی به کار شما خواهد آمد.

لوله بازکنی

لوله بازکنی آشپزخانه

زمانی که صحبت از لوله بازکنی به میان می آید می توان گفت که یکی از مهم ترین بخش ها آشپزخانه است. در آشپزخانه هم ممکن است که لوله ها به دلایل مختلفی بگیرند که از جمله آنها می توان به تجمع چربی اشاره کرد که در واقع به دلیل شست و شوی ظروف و غیره است که در داخل لوله ایجاد خواهند شد. این گرفتگی حتما باید باید تجهیزات فنری لوله بازکنی باز شود در غیر این صورت ممکن است که شما را با مشکلات بسیاری رو به رو کند.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا لوله بازکنی آشپزخانه انجام می گیرد؟ آیا این کار تنها برای رفع چربی است؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که همانطور که چربی در دور لوله جمع می شود. باید از ابزاری استفاده شود که بتوان این چربی های جمع شده را از لوله ها جدا کرد و به طرف چاه هدایت کرد. نکته ای که باید در این قسمت به آن دقت کنید این است که این عمل هم تنها با فنر لوله بازکنی امکان پذیر خواهد بود اما در قسمتی که کف آشپزخانه است ممکن است که این عوامل تغییر کنند و در نتیجه میتوان گفت که لوله بازکنی باید با ابزار دیگری انجام گیرد.

لوله بازکنی

لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی

یکی از بخش هایی که باید به آن دقت کنید گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی است. در این حال ممکن است که در اثر انداختن دستمال کاغذی و یا اشیای دیگر در داخل چاه توالت، چاه دچار گرفتگی شود. در این حال گفته می شود که این مقادیر باید از داخل سیفون خارج شوند و همچنین در انتها، در ساختمان هایی که قدیمی تر هستند رسوب گرفتگی لوله ها میتواند باعث گرفتگی چاه توالت شود. برای رفع این گرفتگی همچنین باید از ابزار مختلفی استفاده می شود.

گرفتگی های لوله حیاط

گرفتگی هایی که از نوع تراس و یا حیاط خلوت هستند و یا مواردی مانند پارکینگ هستند که در آن ها با درصد بسیاری ممکن است که گرفتگی داخل سیفون دیده شود و همین هم باعث می شود که مصالحی که باقی مانده است و همچنین آشغال های سطحی و انواع دیگر رسوب گرفتگی های با ابزارهای فنی برطرف شوند که این ابزارها هم باید به طور حتم به روز رسانی شوند.

لوله بازکنی پشت بام

شاید تصور کنید که لوله کشی تنها مربوط به داخل خانه است اما لوله کشی پشت بام هم از جمله موارد مهم به شمار می آید. گرفتگی های مربوط به پشت بام و یا همان ناودون هایی که در اکثریت موارد دیده می شود مربوط به تجمع ماسه و همچنین مصالح دیگر است که به مرور زمان باعث می شود که در قسمت های مختلف لوله اعم از سیفون زانو و همچنین بخش های دیگر جمع شوند. در این حال هم ممکن است که حتی یک ورود کهنه و یا جدید هم باعث گرفتگی لوله ناودون شود که این نوع گرفتگی ها هم با فنر برطرف خواهد شد البته دقت داشته باشید که لوله بازکنی پشت بام نسبت به بخش های دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است و به همین دلیل هم شما باید بتوانید که گرفتگی هایی که از افراد با سابقه در این زمینه کمک بگیرید.

 

لوله بازکنی

گرفتگی هایی که وجود دارد به طور کل ممکن است که در محل سکونت شما باشند و یا در محل کار و همچنین ممکن است که اشکال مختلفی هم داشته باشند. برای مثال می توان به گرفتگی های لوله خروجی اصلی ساختمان اشاره کرد که باعث می شود کل لوله های یک طبقه و یا حتی قسمتی از آن ها با یک یا دو گرفتگی مشترک که خروجی آن ها به یک شاه لوله متصل میشوند ایجاد شوند. در این حال گفته می شود که افرادی که در زمینه لوله بازکنی فعالیت می کنند در کمترین مدت زمان به شما کمک خواهند کرد که این گرفتگی ها را برطرف کنید.

لوله بازکن کیست؟

شاید پس از معرفی انواع بخش هایی که در لوله بازکنی اهمیت دارند معرفی فردی که این کار را انجام می دهد نیز از جمله بخش های مهم باشد. لوله باز کن به شخصی گفته می شود که توسط یک سری ابزار پیشرفته لوله بازکنی، اقدام به برطرف کردن گرفتگی لوله ها خواهد کرد.

لوله بازکنی علاوه بر اینکه به وسایلی احتیاج دارد که در این زمینه به لوله بازکن کمک کند، به فردی هم نیاز دارد که در این زمینه خبره باشد و اقدام به لوله بازکنی کند. ممکن است که موادی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند هم از جمله مواردی باشند که در زمینه های شیمیایی دیگر هم مورد استفاده بوده اند. آنچه که باید بدانید این است که این مواد معمولا موادی هستند که دست ساز و شیمیایی اند و توسط کارخانه های بزرگ در این زمینه انجام می گیرند.

لوله بازکنی

امروزه با توجه به اینکه در بخش های مختلف نیاز به لوله بازکنی دیده می شود، می توان گفت که این بخش در واقع از جمله خدماتی است که توسط شرکت های بزرگ ارائه می شود و شما در نهایت با استفاده از محصولات شیمیایی قادر خواهید بود که به آسانی با کاهش هزینه های خود و تنها با ریختن یک محلول در چاه آن را باز کنید.

البته دقت داشته باشید که اگرچه ایده لوله بازکنی با محلول در ابتدا بسیار مورد توجه قرار گرفت اما به مرور زمان باز هم همه چیز به روال گذشته بازگشت چرا که در واقع میتوان گفت که این محلول ها حتی زمانی که با غلظت بسیار زیاد هم تولید شوند نمی توانند آنچه که باید را به شما ارائه دهند. زمانی که شیئی در داخل چاه گیر کرده باشد، شما نمیتوانید آن شی را با ریختن محلول از بین ببرید بلکه باید به طور حتم با فنر زدن اقدام به لوله بازکنی کنید.

دستگاه لوله بازکنی چگونه عمل می کند و چه فوایدی دارد؟

قبل از آنکه دستگاه های لوله بازکنی ساخته شوند، شرکت های مختلف از ابزار مانند فنرها برای لوله بازکنی استفاده می کردند که به همراه یک دریل به بازار عرضه شده بود. زمانی که فنر لوله بازکنی به سر دریل بسته می شد، اقدام به باز کردن گرفتگی لوله می کرد. مشکل البته در اینجا این بود که سرعت دریل به نسبت بسیار زیاد بود و همین که این دریل هیچگونه حفاظی هم نداشت باعث می شد تا افراد را با مشکلات بسیاری رو به رو کند. با ساخت دستگاه های لوله بازکنی البته تمامی این مشکلات به آسانی حل شد و اینجا بود که عده بسیاری توانستند با خیال راحت اقدام به این کار کنند بدون اینکه مشکلی برای آن ها پیش بیاید.

لوله بازکنی

اگر بخواهیم شما را با فواید دستگاه لوله بازکنی آشنا کنیم باید بگوییم که این دستگاه در واقع فواید بسیاری دارد و از زمانی که وارد بازار شده است کارها را برای عده بسیاری راحت تر کرده است. دستگاه های لوله بازکنی در این بخش از یک موتور و فنر تشکیل شده اند. موتور برای ایجاد یک نیروی محرکه ساخته شده است که در واقع نیرویی را تامین می کند که برای فنر مورد استفاده است و علت استفاده از آن هم این است که این دستگاه به نسبت سایرین بسیار انعطاف پذیر است. دستگاه های لوله بازکنی معمولا کوچک و قابل حمل هستند و به همین دلیل هم برای افرادی که میخواهند به صورت سیار این کار را انجام دهند بسیار مفید هستند. این دستگاه ها از برق شهری استفاده می کنند و بازکننده گرفتگی هایی هستند که سخت بوده اند. این دستگاه ها دارای سرفنر های مختلفی هستند که برای لوله های طولانی هم قابل تنظیم اند. محفظه هایی که در زمینه جمع کننده های فنر وجود دارد به شما امکان یک کار تمیز را خواهد داد. در نهایت هم می توان گفت که از جمله مهمترین فواید دستگاه لوله بازکنی می توان به سرعت عمل آنها اشاره کرد که در مدت زمان کوتاهی میتوان توسط آن ها لوله های بسیاری را باز کرد. البته باید بدانید که این دستگاه ها مناسب برای شرکت های لوله بازکنی مختلف هستند و به وفور هم مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های لوله بازکنی، کار را برای اکثریت آسان کرده اند و به همین علت استفاده از آن ها روز به روز در حال افزایش است.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی