خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

لوله بازکنی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

لوله بازکنی

لوله بازکنی

مجموعه سرویسکاران(در خصوص لوله بازکنی) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی لوله بازکنی با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

مسلما برای شما نیز پیش آمده است که در حال شستشوی ظروف هستید و میبینید به همان میزان آب، خارج از سینک و یا روشویی به بیرون ریزش کرده است! این همان گرفتگی لوله‌های سینک و چاه فاضلاب است که بایستی هر چه زودتر به لوله بازکنی خبر دهید تا در سریعترین زمان ممکن به منزل شما آمده و عملیات لوله بازکنی را انجام دهد. امروزه شرکت های تخصصی لوله بازکنی با استفاده از دستگاههای مناسب به راحتی گرفتگی چاه فاضلاب را حل می کنند. منتها در چنین زمان بحرانی شما باید یکسری موارد را در لوله بازکنی بدانید تا بتوانید اقدامات لازم را تا رسیدن سرویسکار به منزل خود انجام دهید. برای اینکه از این موارد مطلع شوید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.


لوله بازکنی و راهکارهای لازم:

در اکثر مواقع چیزی که باعث گرفتگی لوله های چاه می شود می تواند مواد اضافی درون چاه باشد، در اینصورت، غالبا از اسید و یا مایع لوله بازکن می توانید استفاده نمایید و تا مدتها خیالتان آسوده خواهد بود. درحالیکه اگر یک جسم سخت راه لوله ها را گرفته باشد، در این حالت صرفا بایستی به لوله بازکنی تخصصی خبر دهید تا آن جسم سخت را از آنجا تخلیه کند. همچنین لازم است بدانید: در هنگام لوله بازکنی، زمان استفاده  نکردن آب لوله را مدنظر قرار دهید تا مشکلی پیش نیاید.

استفاده از تلمبه برای لوله بازکنی

برخ از افراد برای انجام لوله بازکنی، از تلمبه استفاده می کنند. در واقع این روش برای تخلیه مواد ریز و باز شدن لوله ها مناسب است و نتیجه خوبی هم می دهد. منتها برای اجسام بزرگتر ناچار می شوید به لوله بازکنی تخصصی بپردازید تا راه لوله ها کاملا باز شود. همچنین لازم است بدانید: در هنگام استفاده از تلمبه به منظور لوله بازکنی، حتما تلمبه را به سطح خروجی چاه بچسبانید تا هوا از آن خارج نشود.

لوله بازکنی با استفاده از فنر

دستگاه لوله بازکنی با استفاده از فنر به راحتی می تواند راه لوله‌ها را باز کرده و با انعطاف پذیری که دارد نقش موثری در لوله بازکنی داشته باشد.

چه چیزهایی می تواند باعث گرفتگی چاه شود؟

دلایل متعددی می تواند باعث گرفتگی شود که درب شامپو و مواد پلاستیکی از مهمترین عوامل گرفتگی چاه فاضلاب می باشد. یکی از توصیه هایی که غالبا به مشتریان می شود، قرار دادن درپوش بر روی چاه سرویس بهداشتی و حمام است تا از ورود مواد اضافی و پلاستیک به داخل لوله ها جلوگیری کنید. در لوله های سینک آشپزخانه نیز مواد غذایی اضافی باعث گرفتگی می شود که می توانید در طول ماه یک الی دو بار عملیات لوله بازکنی را انجام داده تا از هزینه های اضافی لوله بازکنی توسط تعمیرکار در امان باشید، لازم است بدانید: اگر اینکار را زودتر انجام دهید، گرفتگی چاه فاضلاب و همچنین سینک ظرفشویی هم اتفاق نخواهد افتاد.

چگونه می توانیم شرکت های تخصصی لوله بازکنی را پیدا کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد که در چنین زمان های بحرانی، چگونه می توانید به یک شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را حل کنید. بدین منظور ما یک شرکت متخصص در زمینه لوله بازکنی تخصصی را به شما معرفی می کنیم. سرویسکاران با سالها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تمامی لوازم خانگی همچون: تعمیر کولرگازی، سرویس کولر آبی، تعمیر ماشین لباسشویی، سرویس یخچال فریزر، تعمیر پکیج، نصب شیر آلات و لوله بازکنی، توانسته اعتماد و نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کنند. این تیم تخصصی با معیار کیفیت بالا در مقابل هزینه پایین و مقرون به صرفه به عنوان بهترین مرکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی در تهران شناخته شده است که شما نیز می توانید از بهترین خدمات آنها استفاده نمایید.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی