خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

نصب روشویی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

نصب روشویی

نصب روشویی

مجموعه سرویسکاران(در خصوص نصب روشویی ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی نصب روشویی و کلیه امور مربوط به روشویی با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

روشویی به عنوان یکی از جزئیات اصلی در هر خانه‌ای محسوب می شود که با توجه به استفاده و کاربردی که دارد، انواع متنوعی داشته و می تواند در بخش‌های مختلفی استفاده شود. انتخاب، خرید و نصب روشویی از موارد مهمی است که ما می‌خواهیم در این مطلب به آن بپردازیم. اگر شما هم قصد خرید و نصب روشویی را دارید، ابتدا به این فکر کنید که قصد دارید روشویی را در کدام بخش منزل نصب کنید! در واقع یکی از مهمترین مواردی که در خرید روشویی بایستی مورد توجه قرار دهید، نصب روشویی در فضای مورد نظر است و اینکه فضایتان در چه حدی است! آیا روشویی را برای دستشویی اصلی خود می خواهید، یا اتاق مستر و یا برای حمام! چرا که امروزه تنوع روشویی ها آنقدر زیاد است که با توجه به فضایی که برای آن قصد خرید داریم باید به گونه‌ای باشد که نه تنها دکوراسیون منزل شما را زیباتر جلوه دهد، بلکه سبب راحتی و آرامش شما هم باشد. از این رو با ما همراه باشید تا اطلاعاتی مفید را در قالب نصب روشویی برای شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم.

انواع روشویی

روشویی انواع متنوعی دارد که با توجه به فضای موجود، سلیقه و بودجه شما قابل انتخاب و خریداری می باشد. ما در این بخش به چند مورد از انواع روشویی ها می پردازیم.

روشویی لبه برجسته:

روشویی لبه برجسته یکی از ساده ترین و رایجترین نوع روشویی است که سطح آن حالت برآمدگی داشته و در سرویس بهداشتی از آن استفاده می شود. همچنین نصب روشویی در این مدل ساده تر از مابقی مدل ها می باشد که می توانید خودتان هم آن را نصب کنید.

روشویی بدون لبه:

روشویی بدون لبه درون کابینت قرار می گیرد و نمای جالبی دارد. در واقع لبه این نوع روشویی درون کابینت قرار می گیرد. یکی از مزیت هایی که این روشویی دارد، کمترین ریزش آب به کف و یا به بیرون است، از این رو طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. نصب این روشویی از دقت بالایی برخوردار است و می توانید از یک سرویسکار حرفه ای برای نصب روشویی بهره مند شوید.

روشویی دیواری:

این نوع روشویی نه از پایه و نه از کابینت تشکیل شده است، نصب روشویی دیواری ساده و راحت است و فقط کافیست آن را روی دیوار نصب کنید. جالب است بدانید: این نوع روشویی فضای بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد و بخش بیشتری از کفپوش مشخص است.

روشویی صفحه ای:

روشویی صفحه ای از مدل هایی است که آن را در اکثر رستوران ها و هتل ها دیده اید. باریک با ظاهری شکیل و مدرن که زیبایی و حس خاصی را به بیننده القا می کند. جالب است بدانید بخش پایین این نوع روشویی ها از جنس استیل ضد زنگ می باشد که آب را به بخش لوله های خروجی منتقل می کند. برای نصب روشویی صفحه ای بهتر است از یک سرویسکار و نصاب حرفه ای و زبردست استفاده نمایید تا در زمانی کوتاه، مراحل نصب روشویی انجام شود. همچنین اگر به دنبال یک سرویسکار هستید و نمی دانید چگونه با آنها تماس بگیرید، ما به شما سرویسکاران را معرفی می کنیم.

روشویی پایه دار:

روشویی پایه دار از قدیم و ندیم رواج داشته و در اکثر منازل مورد استفاده قرار می گیرد. نصب روشویی پایه دار هم راحت بوده وتوسط خودتان و یا یک سرویسکار به راحتی انجام می شود. همچنین اگر می خواهید که از روشویی ساده استفاده کنید منتها لوله های آب روی کار هستند، پیشنهاد می شود که از روشویی پایه دار استفاده کنید.

انتخاب هر یک از روشویی‌ها بستگی به فضایی که قرار است نصب روشویی در آن باشد، بستگی خواهد داشت، از این رو قبل از هر نوع انتخابی، به فضا و بودجه ای که قرار است بپردازید فکر کنید تا بهترین روشویی را برای منزل خود خریداری نمایید.


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی