خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر آبی/سرویس کولر آبی/سرویس کولر آبی در تهران

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر کولر آبی/سرویس کولر آبی/سرویس کولر آبی در تهران

تعمیر کولر آبی/سرویس کولر آبی/سرویس کولر آبی در تهران

به سرویس کولر آبی احتیاج دارین؟کولر آبی شما احتیاج به تعمیر دارد؟

سرویسکاران خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی شما را در تهران انجام میده.با کادری مجرب و دوره دیده

فقط کافیستبا شماره های شرکت تماس بگیرین و یا به صورت آنلاین سفارشتونو ثبت کنید

سرویسکاران سامانه ثبت سفارش آنلاین با 10 سال سابقه کاری در زمینه خدمات کولر آبی، تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی آماده خدمات رسانی به مشتریان میباشد.

خدمات قابل ارائه سرویسکاران در زمینه خدمات کولر آبی به شرح زیر میباشد:

-تعمیر کولر آبی

-سرویس کولر آبی

-تعویض پوشال کولر آبی

-نصب کولر آبی

-تعویض پمپ کولر آبی

-تعویض تسمه کولر آبی

-تعویض و تعمیر موتور کولر آبی

در منازل و اداراتی که از کولر آبی استفاده میکنند، با شروع فصل گرما اولین قدم سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی میباشد. بعضی از افراد ترجیح میدهند سرویس کولر آبی را خودشان انجام دهند. ما توصیه میکنیم برای جلوگیری از خطرات وارده به خود و کولرآبی ، این خدمات را به سرویسکاران بسپارید

سرویس و تعمیر کولر آبی در تهران

برای سرویس و تعمیر کولر آبی در تهران قطعا به مراکز بی شماری از سرویس کولر آبی برخورد کرده اید و تمایل داشتید که تعمیر کولر آبی خود را به آنان بسپارید. اما توصیه ای که به شما داریم این است، که برای انتخاب بهترین مرکز سرویس و تعمیر کولر آبی در تهران به مواردی از جمله متخصص بودن تکنسین‌های تعمیر کولر آبی توجه فرمایید. یک تکنسین متخصص سرویس و تعمیر کولر آبی در تهران اطلاعات کاملی در مورد قطعات کولر آبی دارد که به وسیله این اطلاعات می‌تواند علت خرابی کولر آبی شما را تشخیص دهد و به طرز صحیح آن را سرویس کند. در این مقاله به معرفی قطعات کولر آبی و معرفی اطلاعات مختصری در مورد هریک می‌پردازیم.

خدمات سرویس کولر آبی

کولر آبی به عنوان یکی از وسایل خنک­کننده اصلی در کاربردهای خانگی، در مغازه­ها و فروشگاه­های کوچک و در کاربردهای بعضاً اداری مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله به دلیل کارکرد مداوم و طولانی در شبانه روز خصوصاً در نیمه فصل تابستان ممکن است دچار خرابی­ شود و نتواند به درستی عمل کند. در این حالت اگر مشکل کولر به سرعت حل نشود ممکن است به مواردی مثل سوختن موتور منجر شود که شاید دیگر قابل جبران نباشد. اینجاست که سرویس کولر آبی به عنوان گزینه اصلی اکثر افراد و اشخاص در نظر گرفته می شود.

 

تعمیر و سرویس کولر آبی

 خدمات سرویس کولر آبی توسط تعمیرکاران مجاز نمایندگی­های مختلف انجام می شود. نمایندگی ما نیز در این زمینه به فعالیت می پردازد و سرویس کولر آبی یا کار تعمیر آن را انجام می دهد. تعمیر کولر آبی یک کار تجربی و فنی است که باید توسط تعمیرکار حرفه­ای و مجرب انجام شود. معمولاً تعمیرکاران جعبه­ای از تجهیزات لازم به همراه تعدادی از قطعات یدکی را به همراه خود دارند و سعی می کنند بیشتر در محل موردنظر مشکل را برطرف کنند. برای کارکرد صحیح کولر آبی بهتر است قبل از شروع به کار در سال جدید قطعات و تجهیزات مختلف کولر به دقت بررسی شود و در صورت معیوب بودن تعمیر و یا در صورت فرسودگی تعویض شود تا مشکلی در کل کارکرد آن در فصل موردنظر ایجاد نشود. مجموعه ما در زمینه خدمات سرویس کولر آبی در تهران کار سرویس و تعمیر انواع کولر آبی با ظرفیت­ها و اندازه­های مختلف را انجام می دهد و اطمینان و آسودگی خیال را برای مشتریان خود فراهم می کند.

کولر آبی ممکن است به دلایل مختلف دچار عیب شود و به درستی کار خنک­کنندگی را انجام ندهد، تعدادی از عیوب رایج و شایع آن در ادامه ذکر شده است.

 

علت­های شایع خرابی کولر آبی

1)عدم خنک­کنندگی: این یکی از مشکلات شایع انواع کولر آبی است که ممکن است به دلایل مختلف چون فرسوده­شدن پوشال­ها، جام­کردن و کار نکردن پمپ آب، عدم تنظیم طبلک و پایین بودن سطح آب یا عدم ورود آب کافی به کولر به علت سوراخ­شدن شیلنگ تغذیه آب کولر باشد.

2) روشن­نشدن کولر آبی: اگر دکمه روشن­شدن دستگاه را فشار دادید اما با فشاردادن آن کولر روشن نشد، ممکن است این اتفاق ناشی از سرهم­بندی اشتباه اتصالات در جعبه کلید یا سوختن موتور کولر باشد. در حالت اول باید اتصالات سرهم­بندی چک و در صورت وجود عیب برطرف شود. در حالت دوم ناگزیر هستید که موتور را تعویض کنید.

3) صدای زیاد در هنگام کار کردن: در صورت بروز این مشکل باید تسمه کولر یا اتصالات محور و بلبرینگ­ها بررسی شود. ممکن است مشکل از شل­شدن تسمه یا فرسوده­شدن آن باشد که در حالت اول باید تسمه در جای خود محکم شود اما در حالت دوم باید تسمه تعویض شود. اما اگر مشکل از اتصالات و بلبرینگ­ها باشد شاید احتیاج به تعویض آن باشد. به هر حال این مورد باید به دقت توسط تعمیرکار مجرب که کار سرویس کولر آبی را انجام می دهد، بررسی شود.

4) وجود برق در بدنه دستگاه: یکی از مسائل خطرناکی که ممکن است برای کولر آبی اتفاق بیفتد وجود برق در بدنه دستگاه است که در صورت عدم آگاهی شما از آن می تواند در هنگام تماس شما با بدنه منجر به برق­گرفتگی یا حتی مرگ شود. برای این مورد حتماً باید مشکل در سریع­ترین زمان ممکن توسط سرویس­­کار حرفه­ای برطرف شود. وجود برق در بدنه می تواند به علت اتصال سیم­های رابط با بدنه یا عدم اتصال سیم زمین کولر آبی باشد.

 

نگهداری از کولر آبی

 

نکات مهم در نگهداری از کولر آبی در تابستان

1) همیشه قبل از استفاده از کولر در تابستان پوشال­های کولر را مورد بررسی قرار دهید. پوشال­ها به مرور به سبب جذب املاح و مواد موجود در آب سخت شده و محافظ موجود در آنها گرفته می شود. در این حالت نمی توانند به خوبی هوا را از خود عبور دهند و خاصیت خنک­کنندگی آنها کاهش می باید. در صورتی که خود بتوانید این کار را انجام دهید، دیگر به سرویس کولر آبی احتیاج نخواهید داشت.

2) یادتان باشد حتماً برای کولر آبی یک سایه­بان قرار دهید تا از تابش مستقیم آفتاب به کولر جلوگیری شود. این موضوع در خنک­کنندگی نهایی کولر آبی خصوصاً در نیمه تابستان به شدت تأثیرگذار است.

3) قبل از شروع به کار در فصل تابستان کف کولر را از کثیفی­ها و رسوب برجای مانده از کار آن در سال قبل، پاک کنید. مهم­ترین علت برای اینکار ورود آب تمیز توسط لوله­ رابط به پمپ و همچنین پمپاژ آب تمیز توسط لوله­های متصل به پمپ به سمت پوشال­ها می باشد. در این حالت لوله­ها دچار گرفتگی و کاهش عبور جریان نمی شوند، ضمن اینکه پمپ آب نیز به صورت بهینه­تر کار کرده و طول عمر آن افزایش می یابد.

4) در ابتدای شروع به کار کولر در تابستان، سطح آب در کف کولر را چک کنید. ممکن است نیاز به تنظیم مجدد طبلک باشد. در صورتی خرابی یا شکستگی در طبلک باید آنرا تعویض کنید.

5) حتماً قبل از آب­گیری ابتدایی کولر در فصل تابستان، شیر تخلیه را بررسی کنید و از سالم­بودن واشر آن اطمینان پیدا کنید. در صورت آب­گیری و نشتی آب از کف کولر، به احتمال زیاد باید واشر آن را تعویض کنید.

6) شیلنگ اتصال به کولر را در طول مسیر آن چک کنید تا دچار پارگی یا سوراخ­شدگی نشده باشد. در صورت نشتی آب باید شیلنگ را تعویض کنید. سعی کنید شیلنگ را در مسیری قرار دهید که تابش نور آفتاب به طور مستقیم به آن نرسد.

تجهیزات داخل کولر که باید بررسی شود

 

نحوه نگهداری از کولر آبی در زمستان

1) در هنگام فصل زمستان پوششی محافظ و مناسب بر روی کولر قرار دهید تا برای استفاده در فصل تابستان گرد و غبار و خاک به آن وارد نشود. همچنین این کار برای جلوگیری از بارش باران بر سطح بیرونی کولر و زنگ­نزدن آن مفید است.

2) حتماً آب کولر را بعد از خاموشی و عدم استفاده کلی از آن تا فصل گرم خالی کنید و کف آنرا تمیز و خشک کنید. این کار برای تمیزماندن کف کولر و استفاده از آن در فصل تابستان بعدی مفید است.

3) دهانه ورودی کولر به ساختمان را در فصل زمستان ببندید تا از ورود سرما به داخل ساختمان جلوگیری شود.

4) شیر اتصال شیلنگ آب به کولر را ببندید تا آب وارد کولر نشود. در صورت عدم وجود شیر، می توانید آجر یا یک وسیله صاف را در زیر طبلک قرار دهید تا از ورود آب به کولر جلوگیری شود.

.

سرویسکاران با داشتن کادری مجرب و دوره دیده در سرتاسر تهران خدمات کولر آبی را در خصوص کلیه برندهای زیر ارائه میدهد:


سرویس کولر آبی ارج

تعمیر کولرآبی ارج

سرویس کولر آبی آبسال

تعمیر کولر آبی آبسال

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک

سرویس کولر آبی خزر

تعمیر کولر آبی خزر

سرویس کولر آبی انرژی

تعمیر کولر آبی انرژی

و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی.....

برای مناطقی با اب و هوای گرم و خشک استفاده از کولر ابی توصیه میگردد زیرا کولر ابی با ایجاد رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی و ایجاد الکتریسته ساکن در این مناطق میگردد و همچنین به لطافت هوا نیز کمک میکند.

انواع کولر آبی :

  • کولر آبی متحرک قابلیت جابه جایی و پرتابل بودن را دارد. این نوع کولرهای ابی مخزنشان یا به صورت دستی پر می شود و یا قابلیت اتصال مستقیم به شیلنگ و شیر آب را دارد.

 

  • کولر آبی ثابت دارای ابعاد بزرگی میباشد به همین دلیل بر روی پشت بام یا تراس یا در حیاط نصب میگردد و میتوان با کانال کشی از هوای خنک ان بهره مند شد.

 

بنابراین بطورکلی می توان گفت از کولرهای گازی برای مناطق گرم و مرطوب و از کولرهای آبی برای مناطق خشک و معتدل استفاده می شود.

علاوه بر اینکه با شروع فصل زمستان باید سرویس کولرآبی و تعمیر کولر آبی را امری مهم و جدی دانست ، در اتمام فصل گرما نیز خدمات کولر آبی را برای نگه داری و سالم ماندن کولر آبی نباید فراموش کرد.

نحوه محاسبه و انتخاب کولرابی براساس تفاوت در متراژ بنا و همچنین قرار گرفتن ان واحد در زیر بام ساختمان و یا قرار گرفتن در طبقات وسط، نحوه محاسبه و انتخاب کولرابی متفاوت است.

با اتمام فصل گرما ضروری ست که سرویس کولر آبی پایان فصل را انجام دهیم.

سرویس پایان فصل کولر آبی امری آسان است که با خواندن مطلب زیر در خصوص تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی، میتوانید به راحتی کولر خود را سرویس کنید:

در ابتدا باید توجه داشته باشیم که برق دستگاه قطع میباشد. سپس مخزن آب کولر آبی را تخلیه کرده و قسمت هایی که به روغن کاری احتیاج دارد را به صورت کامل روغن کاری کنیم.

در هنگام سرویس کولر آبی پایان فصل باید توجه داشت که در کف کولر آبی پوسیدگی ویا زنگ زدگی وجود نداشته باشد. در صورتی که پوسیدگی دیده شد باید اقدام به تعمیر کولر آبی در محل پوسیدگی کرد. و در صورت زنگ زدگی باید با زد زنگ آن را بپوشانید.

دریچه های داخلی کولر آبی را پوشانده و اگر کانال کشی به صورت روکار بود باید آنها را با عایق مخصوص بپوشانید. هم چنین برای جلو گیری از صدمه دیدن کولر آبی در اثر برف و باران می توانید از محافظ های کولر آبی از جنس برزنت ضد آب که تمام وجه های کولر آبی را در بر میگیرد استفاده کرد.

تاریخچه کولر آبی:

قدیمی ترین کولرهای آبی همان بادگیر ها هستند. بادگیر ها در ایران اختراع شدند پس میتوان گفت مخترع کولر آبی آیرانی ها بوده اند. اما در حدود 40 سال پیش در آمریکا نمونه اولیه کولر آبی اختراع شد.بادگیر ها باد را به وسیله استوانه ای که در بیرون از خانه بود به داخل میکشیدند، در زیر این بادگیر ها در داخل خانه حوض های آبی وجود داشت که با برخورد باد با آب حوض، باد خنک شده و باعث خنک شدن آن محیط میشد.

البته به دلیل مصرف بالای کولر آبی در ایران، به کولر آبی کولر ایرانی نیز گفته میشود.

موتور کولر آبی

در کولر وظیفه پمپ آب، گردش آب و وظیفه دینام گردش هوا میباشد.در سرویس کولر آبی باید از سالم بودن و تمیز بودن پمپ و دینام اطمینان حاصل کرد. سپس باید یاتاقان ها، پمپ و دینام را روغن کاری کرد.

موتور کولر (دینام)

موتور کولر جزو قطعات الکتریکی، و البته منبع انرژی کولر آبی محسوب می‌شود و در فرآیند سرویس کولر آبی باید تکنسین، با قطعات الکتریکی کولر آشنا باشد. موتور‌های کولر آبی به صورت دو دور طراحی شدند به این صورت که شما می‌توانید از دو سرعت موتور برق استفاده کنید که ابزار استفاده از آن همان کلید های دور کند و تند کولر آبی می‌باشد. موتور برق به شدت حساس است و توصیه می‌کنیم که در زمان های طولانی روی دور تند نباشد چون باعث فرسودگی موتور و به خصوص تسمه آن می‌شود واضح است که این کار مصرف انرژی را نیز به شدت بالا می‌برد.

توصیه می‌شود بعد از هر بار سرویس کولر آبی، موتور آن را تمیز کنید و روغن کاری انجام دهید تا بتوانید عمر مفید آن را افزایش دهید.

پمپ آب کولر

وظیفه پمپ آب انتقال آب در داخل کولر است و آب را به پوشال ها و قسمت های داخلی کولر می‌رساند و باعث مرطوب شدن آنها می‌شود. در فرآیند سرویس کولر آبی یکی از قطعاتی که حتما باید مورد بررسی قرار گیرد، پمپ آن است و همین امر اهمیت نقش پمپ را به ما نشان می‌دهد. در کولر آبی جایگاه پمپ آب داخل یک تشتک است که آب از قسمت تحتانی آن وارد پمپ می‌شود و از راه شلنگ انتقال وارد لوله های توزیع آب می‌شود.

همه ما سبدی که در قسمت کف پمپ قرار دارد را دیده ایم در حقیقت دلیل تعبیه این است که املاح و رسوبات آب و احیانا سنگ ریزه های احتمالی را فیلتر کند و نگذارد که آنها وارد شلنگ شوند.

یکی از خدمات سرویس کولر آبی این است که سبد آن تمیز شود و تمام رسوبات و املاح شسته شوند تا مسیر عبور آب باز گردد.

 

جعبه تقسیم برق کولر آبی

به خوبی می‌دانیم که جعبه تقسیم برق یک کولر در واقع واسطه بین انرژی برق ورودی کولر و قطعات کولر است. ما هر زمانی که کولر را خاموش و یا روشن می‌کنیم در حقیقت با این جعبه تقسیم ارتباط گرفته ایم. نکته ای که در تعمیر کولر آبی خیلی مهم و حیاتی است این است که تعمیر کار کاملا مراقب باشد که آب به این جعبه تقسیم ورود پیدا نکند و جریان الکتریکی مختل نشود.

 

 

شناور کولر

شناور کولر یکی از قطعات مکانیکی کولر است و وظیفه اتصال و قطع جریان آب به داخل تشتک را دارد که تنظیم این قطعه نیز جزئی از سرویس کولر آبی می‌باشد. برخی شناورها دارای درجه بندی هستند و میزان آب وارد شده به کولر را معین می‌کنند و به تنظیم راحت تر سطح آب ورودی کمک می‌کنند.

 

 

پروانه کولر آبی

پروانه وسیله ای است که با چرخش آن باد خنک وارد منزل شما می‌شود که جای آن داخل یک مخزن حلزونی در مرکزیت کولر است.در سرویس و تعمیر کولر آبی باید دقت داشته باشیم که تنظیم پروانه هم جزو واجبات سرویس کولر آبی است زیرا اگر این قطعه به درستی کار نکند، بدنه کولر دچار لرزش می‌شود و قدرت موتور کاهش میابد.

تسمه کولر آبی

تسمه قطعه ای است که انرژی حرکتی را به پروانه منتقل می‌کند و موجب چرخش آن می‌شود. در هر دفعه سرویس کولر آبی خود از سالم بودن تسمه اطمینان حاصل کنید چون قطعه ای است که مستعد پوسیدگی می‌باشد.

 

سایر قطعات کولر

قطعات دیگر کولر نظیر پوشال ها، بدنه، دریچه ها و شیر تخلیه کولر نیز از جمله قطعاتی هستند که به راحتی بارها آنها را مشاهده کرده‌ایم و خوب می‌دانیم که در صورت هرگونه عملکرد ناهماهنگ در کولر آبی، اولین جایی که رصد می‌کنیم و به تعمیر کار در مورد آن اطلاعات می‌دهیم، همین قطعات ظاهری هستند.

پس بهتر است برای سرویس و تعمیر کولر آبی در تهران از یک مرکز مطمئن و پیگیر کمک بگیریم تا بعد از گزارش تلفنی ما در مورد کولر، به سرعت برای تعمیر کولر آبی در کنار ما حاضر شود.

        

 سرویسکاران در کلیه مناطق تهران اماده خدمت رسانی در کلیه امور کولرابی اعم از سرویس کولرابی و تعمیر کولرابی می باشد.

 

اجودانیه ازگل اقدسیه الهیه امامزاده قاسم ولنجک باغ شاطر تجریش چیذر   دربند کاشانک کامرانیه   زعفرانیه   محمودیه صاحبقرانیه قیطریه   دزاشیب سعداباد محلاتی جماران

بوعلی . سعادت آباد. مدیریت پونک صادقیه شهرآرا کوی نصر پردیسان شهرک آزمایش تهران ویلا طرشت توحید ایوانک شهرک قدس فرحزاد مخابرات شادمان   جلال آل احمد ستارخان   شهرک غرب گیشا مرزداران

آرارات ونک ملاصدرا سید خندان قلهک   اختیاریه   پاسداران جردن ظفر امانیه دروس دولت شیخ بهایی ولیعصر

مهران شیان علم وصنعت خاک سفید شمیران نو حکیمیه کوهسار   سراج لویزان   بنی هاشم دلاوران   رسالت باقری فرجام هنگام   میدان ملت  

شهر زیبا شهران کن بهاران باغ فیض پونک جنت اباد پیامبر ستاری باکری حصارک ارم اکباتان بیمه اپادانا سولقان بلوار فردوس ایران زمین

ایرانشهر عباس اباد قزل قلعه سیندخت گاندی شیراز ارژانتین یوسف اباد ساعی امیراباد   جمال زاده زرتشت فاطمی طالقانی بلوار کشاورز فلسطین کریم خان کردستان انقلاب ولیعصر حافظ   وزرا

شارق نظام اباد خواجه نظام امجدیه بهار اندیشه حشمتیه   دبستان خواجه نصیر قصر ارامنه اپادانا امام حسین   سهروردی بهشتی شریعتی   شهید مدنی شیخ صفی مرو دشت مفتح هفت تیر مطهری   سرباز مدان سپاه

تهرانپارس دردشت زرکش فدک مجیدیه هفت حوض نارمک زرکش کرمان لشگر تسلیحات جشنواره سبلان سرسبز وحیدیه مدائن  

استاد معین شمشیری فتح مهراباد سی متری جی شهید دستغیب  

بریانک هاشمی هفت چنار کارو اذربایجان کارون سلسبیل ازادی امام خمینی جیحون رودکی دامپزشکی   مالک اشتر   نواب   کارون سینا   کمیل

شیخ هادی انقلاب امیریه منیریه مخصوص قلمستان جمهوری انبار نفت هلال احمر عباسی پاستور حسن اباد منیریه ابوسعید حر دخانیات کارگر جنوبی   وحدت اسلامی  

بهارستان فردوسی پامنار ابشار قیام تختی ایران کوث دروازه شمیران پانزده خرداد پیچ شمیران خراسان ری امین حضور کوثر مولوی دهقان لاله زار میدان قیام سعدی

صفا   تهران نو   نیرو هوایی   دهقان حافظیه   امامت تهران نو دماوند پیروزی اشتیانی سرخه حصار زینبیه

شکوفه جابری شاهین صددستگاه اهنگران فرزانه شیوا پرستار نبی اکرم سیزده ابان نیکنام هفده شهریور نبرد اهنگ خاوران دولاب ابوذر

مظاهری شوش طیب اتابک افسریه قیام دشت مشیریه رضویه والفجر کیانشهر هاشم اباد خاورشهر بعثت خاوران

جوادیه نازی اباد خزانه علی اباد یاخچی اباد رجایی تختی   شهرک بعثت

گلچین یافت اباد جلیلی زمزم سجاد مقدم امامزاده حسن قزوین باغ خزانه زهتابی قلعه مرغی

فردوس صاحب الزمان شمس اباد شاد اباد خلیج فارس اتوبان ازادگان امام خمینی بهداشت شهرک ولیعصر

خانی اباد دولت خواه عبدل اباد نعمت اباد اسماعیل اباد

دیلمان منصوریه سرتخت ولی اباد تقی اباد نظامی شهادت فیروزابادی حمزه اباد دیلمان ظهیراباد کهریزک

شهرک دریا تهرانسر چیتگر شهرک ازادی شهرک استقلال ویلا شهر بزرگراه فتح شهرک شهرداری شهرک غزالی ورداورد شهرک دانشگاه شریف

دهکده المپیک زیبا دشت پیکان شهر ازادشهر دریاچه چیتگر شهرک راه اهن شهید باقری زیبا دشت

 

مجموعه سرویسکاران Serviskaran - servicekaran

 

 

 

 

 


بازگشت به لیست خدمات
  • سرویس کولر آبی
نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی