خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعمیر یخچال و فریزر

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال در تهران با سرویس ویژه ، تعمیرات یخچال فریزر های خانگی و صنعتی، ساید با ساید در محل با نازلترین قیمت ها و سریعترین سرویس ممکن توسط سرویسکاران انجام می شود. یخچال یکی از مهمترین و پرمصرف ترین ابزار برقی در هر منزلی محسوب می شود که ممکن است به هر دلیل خراب شود و مانند هر وسیله برقی دیگری به تعمیر نیاز داشته باشد.اگر شما در حال خواندن این نوشته درباره تعمیر یخچال هستید،حتما برای یخچال فریزر شما مشکلی پیش آمده است که شما به دنبال راهکاری برای رفع این مشکل می گردید و یا برای تعمیر یخچال فریزر خود به دنبال یک تعمیر گاه یخچال یا تعمیرکار یخچال زبر دست می گردید. مشکلات پیش آمده برای یخچال می توانند از روی غیر عادی کار کردن یخچال تشخیص داده شوند

علائم خرابی یخچال کدامند و چگونه به تعمیر یخچال بپردازیم؟

علائم خرابی یخچال ممکن است صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… باشد.به هر حال ما اصلا نگران نباشید ما به شما در حل این مشکل کمک خواهیم کرد.در ابتدای امر باید بدانید که هر کدام از این علائم مربوط به یک مشکل فنی در یخچالتان می باشد.گاهی ممکن است قطعه ای از یخچال نیم سوز شود.گاهی ممکن است قطعه ای از آن به طور کامل بسوزد،گاهی نیز ممکن است قطعاتی از یخچال به تعمیر نیاز داشته باشد.این امر قطعا توسط یک فرد متخصص باید انجام گیرد و عیب یابی بشود.همانطور که در ابتدای صحبت هایمان گفتیم یخچال یکی از مهم ترین لوازم برقی در تمامی خانه هاست و تعمیر یخچال نیز در جای خود برای عملکرد درست این سیستم مهم است. قطعا برای تعمیر یخچال بایستی از یک سرویسکار حرفه ای و زبردست استفاده کرد تا بتواند تعمیر یخچال را در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهد. از این رو ما در این مطلب قصد داریم مطالب مهمی را به منظور نگهداری درست و اصولی از یخچال، تعمیر یخچال و همچنین معرفی تعمیرکار متخصص به شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. در ابتدا درمورد انواع یخچال ها و مشخصات آن ها نکاتی ارائه خواهد شد.سپس درباره خرابی های پیش آمده برای یخچال ها و عوامل آن به شما اطلاعاتی می دهیم که بفهمید چرا یخچال شما دچار خرابی شده است شاید شما نیاز به دانستن نکات بیشتری برای مراقبت از لوازم الکتریکی خود داشته باشید و سپس بهترین تعمیرکار یخچال در محل را به شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید تعمیر یخچال تان را به راحتی به او بسپارید. اگر شما هم به دنبال راههایی برای تعمیر یخچال خود هستید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

در بخش اول می خواهیم انواع یخچال فریزر ها را به شما معرفی کنیم. دسته بندی های نام برده، دسته بندی های کلی هستند و مصارف مربوط به خود را دارند.

1-یخچال فریزرهای خانگی

همانطور که از نام آن ها پیداست، یخچال فریرزهای خانگی،یخچال هایی با ابعاد کوچک و یا متوسط هستند که در خانه ها برای نگهداری مواد غذایی استفاده می شوند.این یخچال ها شامل مدل ها و انواع ها مختلفی هستند.فریزر های خانگی شامل: یخچال فریزر ساید بای ساید و یخچال فریزر طبقه ای می باشد.عموما یخچال فریزر ها در عصر امروز یخچال های ساید بای ساید می باشند. همچنین یخچال فریزر های خانگی خود شامل برند های مختلفی هستند که توسط شرکت های مختلف داخلی و خارجی تولید می شوند.اگرچه یخچال های خانگی دارای کارایی یکسانی هستند اما به نسبت برند تولید شده دارای کیفیت های متفاوتی می باشند.به وجود آمدن مشکل برای هر یخچالی کاملا عادی است و فکر نکنید که اگر محصول برندی را خریداری می کنید دیگر به تعمیر و رسیدگی به آن ها نیازی ندارید.همواره هر برندی از یخچال فریزر باید به خوبی سرویس شود تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.چرا تاکید می کنیم که یخچال فریزرتان را در بازه زمانی مشخص سرویس کنید؟گاها ممکن است که قطعاتی از یخچال فریزر در صورت عدم تعمیر ، قطعات دیگری را نیز تحت تاثیر قرار دهد.به طور مثال ممکن است نشتی لوله گاز و سپس خالی شدن آن باعث شود کمپرسور یخچال به درستی کار نکند و در نتیجه باعث بروز مشکلات موتوری یخچال شود.

چرا تعمیر یخچال و سرویس آن اهمیت دارد؟

  حتی اگر مشکل خاصی برای یخچال فریزر های شما به وجود نیاید باید بدانید که،یخچال فریرزهای امروزی هر ساله نیاز به سرویس، بازدید و تعویض فیلتر های آب و هوا دارند. توجه داشته باشید که سرویس و تعمیرات یخچال فریرزهای خود را به افراد متخصص بسپارید.گاهی ممکن است به دلیل سهل انگاری فیلتر ها به شدت کثیف شود و بعد ها برای دیگر قطعات یخچال مشکلاتی را ایجاد نماید.در اینصورت ممکن است یخچالی که هیچ نیازی به تعمیر ندارد،در صورت بروز سهل انگاری به این امر احتیاج پیدا کند.در هر صورت اگر تا به حال هزینه تعمیرات یخچال فریزر خودتان را حساب نکرده اید،به شما پیشنهاد می کنیم این کار را بکنید و از هزینه سرویس یخچال فریزر نیز مطلع شوید.در اینصورت خواهید دید که همواره سرویس،باعث می شود بسیاری از هزینه های تعمیر کاهش یابد و عملا در صرف هزینه برای یخچالتان صرفه جویی بسزایی کرده اید.

2- یخچال فریزرهای صنعتی

مسلما شما تعداد زیادی از یخچال های صنعتی را روزانه در فروشگاه های فروش مواد غذایی مشاهده می کنید.این یخچال ها در ابعاد بسیار بزرگ ساخته می شوند تا بتوانند مواد غذایی زیادی را در خود نگهداری کنند.طرز کار یخچال های صنعتی به گونه ای است که هوای گرم را به بیرون محیط نگهداری مواد غذایی انتقال می دهند و از این طریق دمای داخلی یخچال را پایین نگه می دارند.بیشتر یخچال های صنعتی برخلاف نمونه های داخلی مانند فریزر ها نیستند.یخچال فریزر های صنعتی خود دارای انواع گوناگونی هستن که تنوع نوع آن ها نسبت به یخچال های خانگی بسیار گسترده است.بسیاری از این یخچال ها امروزه در سوپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند و طیف تنوعی آن ها بسیار زیاد می باشد.نمونه ای از اینگونه یخچال ها می توان یخچال فریزر خوابیده،صندوقی،عرضی و غیره را نام برد.تعمیرات این دسته از یخچال ها نوع خاص خودش را می طلبد و فرد متخصص به این کار می بایست آن را به انجام رساند.

در چه مواقعی باید به تعمیر یخچال بپردازیم؟

  شاید برایتان سوال باشد در چه مواقعی نیاز به سرویس یخچال پیدا می کنید؟ قبل از هر چیزی باید بدانید سرویس یخچال اگر هنوز هیچ مشکلی در کارکرد آن پیش نیامده باشد، کاری کاملا اختیاری است. شما می توانید در زمان مشخصی از سال، با سرویسکاران تماس گرفته و یخچال خود را سرویس کنید. اما در زمانی که یخچال شما درست کار نمی کند، به عنوان مثال، زمانی که یخچال شما به صورت اتومات کار نمی کند و یا زمانیکه یخچال شما به خوبی سرد نمی کند و مواد غذایی شما سرد نمی شود و یا موارد دیگری که همگی باعث می شوند تا عملکرد یخچال دچار مشکل شود، در این هنگام بایستی حتما تعمیر یخچال را جدی بگیرید، چرا که خرابی یک قطعه کافیست تا عملکرد سایر قطعات را با اختلال روبرو کند. همچنین لازم است بدانید: یخچال یکی از ابزارهایی است که فوق العاده انرژی مصرف می کند و در هر ماه هزینه های بالایی را به برق مصرفی شما می افزاید، بنابراین اگر تعمیر یخچال را در زمان مناسبی انجام دهید، می توانید خودتان را از هزینه های بالای مصرف برق و همچنین خرید مجدد یخچال فریز نجات دهید.همچنین لازم است بدانید تعمیرات نیز می تواند گاهی مخرب باشد.دقت داشته باشید تعمیرات یخچال خود را به چه شرکتی واگذار خواهید کرد؟گاها بسیاری از تعمیرکاران یخچال به دلیل تازه کار بودن و عدم تجربه نه تنها یخچال فریزر را تعمیر نمی کنند بلکه باعث بروز مشکلات جانبی بیشتری در آن خواهند شد و جالب توجه آنکه هزینه خودشان را نیز دریافت خواهند کرد.

خرابی های یخچال و علل آن ها و نحوه تعمیر یخچال

  گفتیم که یخچال نیز مانند تمامی وسایل خانه دچار خرابی می شود حال از کجا بفهمیم که یخچال فریزر ما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد؟مواردی که در این قسمت به آن ها اشاره می شود نشان می دهد که شما باید به فکر تعمیر یخچال خود باشید.معمولا علل خرابی یخچال و تعمیر ان ها از چند مورد تجاوز نمی کند.برای شما مصرف کننده گرامی لازم است تا این روش ها را در یابید و سپس با کمک ما به حل مشکل خود بپردازید. قیمت تعمیر یخچال چقدر است؟ این موضوعغ تماما به مشکل یخچال فریزر شما و زمان کارکرد بر روی آن باز می گردد.گاهی خودتان هم نمی توانید بدانید که قطعاتی درون یخچال فریزرتان رو به خرابی رفته است و ناچارا باید تعویض شوند.می دانیم که این موضوع هزینه های خاص خودش را داراست.گاهی نیز تنها هدف تعمیر قطعاتیست که به درستی کار نمی کنند.به طور کلی برای هر امری که بر روی یخچال فریزرتان انجام می گیرد،هزینه های جدایی در نظر گرفته شده است.اما چنانچه نگران قیمت تعمیر ماشین لباسشویی هستید ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که نازل ترین قیمت ها را از ما خواهید گرفت.البته لازم به ذکر است که این موضوع به هیچ وجه به منزله انجام امور بی کیفیت نمی باشد و خدمات ما به با کیفیت ترین نحو انجام می گیرد.

چرا یخچال خنک نمی کند؟

دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد:

ترموستات: این قطعه درون یخچال به کار می رود و وظیفه ثابت نگاه داشتن دمای درون یخچال را بر عهده دارد.قطعه مهمی درون یخچال است و در صورت خرابی آن سریعا باید تعویض گردد و در حین تعویض یا تعمیر می بایست یخچال کاملا خاموش باشد. کمپرسور: کمپرسور یخچال قطعه ایست که از چند قطعه کوچکتر تشکیل شده است که شامل سوپاپ و میل لنگ و غیره می باشد.این قطعه وظیفه جا به جایی هوای داخل محیط یخچال می باشد. لاستیک درب: این لاستیک مخصوص درب های یخچال می باشد.در عین حال که بسیار ساده است ،بسیار کاربری مهمی درون یخچال دارد.این لاستیک موجب می شود هوای داخل یخچال به هیچ وجه به بیرون منتقل نشود و بلعکس هوای گرم بیرون یخچال به داخل آن نفوذ ننماید.همین امر می تواند باعث بالا رفتن دمای یخچال می شود و در نتیجه کلی،باعث می شود تمامی موادی که داخل آن است رو به خرابی می رود.

خرابی فن:

خرابی فن یخچال نیز می تواند دلیلی بر خرابی کلی یخچال باشد.فن هر وسیله الکترونیکی ای وظیفه خنک نگاه داشتن موتور آن وسیله را دارد.در صورت خرابی فن یخچال دمای موتور آن به شدت بالا می رود و در نتیجه برد هایی که داخل موتور یخچال به کار رفته است می سوزد.همین امر باعث می شود بصورت تدریجی خود موتور نیز بسوزد نیاز به تعویض داشته باشد.در بسیاری از موارد خرابی موتور یخچال خسارت جبران ناپذیری را به پیکره یخچال می زند.چرا که بسیاری از یخچال ها پس از تعویض موتورشان،دیگر مانند سابق نخواهند شد و باعث بروز مکلاتی بزرگتر خواهند شد. وجود نقص در هریک از موارد بالا می تواند از دلایل عدم خنک کردن یخچال باشد. با مراجعه به یک تکنسین معتبر و چک کردن این موارد می توان علت خنک نکردن یخچال را فهمید.بیشترین مشکلی که سرویسکاران یخچال آن را درباره این مشکل تشخیص می دهند ترموستات و شاروژ و گاز می باشد.

چرا یخساز یخچال ساید بای ساید یخ نمی زند؟

استفاده از یخچال های دو در یا همان ساید بای ساید ها امروزه بسیار رایج شده است و عمده ترین مشکلی درباره این یخچال های جادارا وجود دارد کار نکردن یخساز آن هاست.علت این مشکل این است که دستگاه یخسازی که در خود ساید تعبیه شده است خراب شده و نیازمند تعمیر است.این یخساز ها از طریق چند خط باریک آب به آب لوله کشی شده وصل می باشند.یک فیلتر نیز به ابتدای این لوله ها وصل است که باعث می شود آب وارد شده به مجرای شخساز تصویه شود.به طور کلی در صورت کار نکردن یخساز یخچال،چند علت اصلی را مورد بررسی قرار دهید. 1)ممکن است یخساز خاموش شده باشد و شما ندانید! 2)قابلیت stop فعال شده است.در اینصورت با یک تعمیرکار مشکل خود را در میان بگذارید. 3)قطعی ورود آب نیز می تواند دلیلی برای خرابی یخساز باشد.در اینصورت می بایست به بررسی لوله آب ورودی به یخچال بپردازید. 4)ممکن است فیلتری که در ابتدای لوله آب متصل به یخساز است بسته و یا مسدود شده باشد.

چرا آلارم فیلتر تصفیه آب روشن شده است؟

از آنجایی که یخچال های ساید بای ساید دارای سیستم تصفیه آب هستند، مشکل روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه آب نیز در یخچال های ساید رخ می دهد.علت به وجود آمدن مشکل می تواند این باشد که شاید شما نیاز به تعویض فیلتر ساید دارید.اگر هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت را عوض کنید به مراتب بهتر خواهد بود همچنین باید بدانید که برای تعویض فیلتر پشت 3 عدد فیلتر بهتر است زیرا فیلتر تصفیه آب ساید؛آب را معدنی می کند،به آب نیترات می دهد و باعث آتنی باکتریال شدن آب می شود.

چرا فریزر خوب منجمد نمی کند؟

مشکل دیگری که ممکن است برای یخچال ها به وجود بیاید است است که فریزر آن ها قابلیت منجمد کردن را از دست می دهند یا میزان منجمد کردن آن ها به حد زیادی کاهش پیدا می کند.علت این مشکل می تواند از ترموستات،شارژ گاز،کمپرسور،لاستیک درب،خرابی فن و عمل نکردن دیفراست باشد که مورد آخر در مورد یخچال های دیفراست قابل مشاهده است. شما می توانید با مراجعه به تعمیرکاران یخچال و چک کردن موارد نام برده در بالا علت عدم کار کردن خوب فریزر را متوجه شوید.این مورد نیز نیاز به بررسی های متعدد دارد که باید توسط یک تعمیرکار یخچال انجام گیرد.

چرا موتور یخچال داغ می کند؟

داغ کردن موتور یخچال تا 80 درصد طبیعی است ولی بیشتر از این مقدار اورلود موتور را خاموش می کند و باید موتور یخچال را تعویض کرد.موارد نام برده در این بخش از مجموعه مشکلات عمده ای است که به دفعات برای مشتریان تعمیر یخچال به وجود می آید که همه آن ها با مراجعه به بهترین سرویسکاران تعمیر یخچال قابل بررسی و حل خواهند بود.همچنین این مورد می تواند به دلیل خرابی فن کمپرسور باشد.می دانیم که فن وظیفه خنک کردن موتور یخچال را بر عهده دارد و در صورت خرابی یا از کار افتادن آن موتور یخچال به شدت داغ می شود.

تعمیر و نگهداری درست از یخچال

شاید زمانیکه اولین یخچال مصنوعی توسط William Cullen اختراع شد، کسی فکرش را هم نمی کرد که امروزه این سیستم هوشمند تا به این حد مورد استقبال خانواده ها قرار گیرد. یخچال یکی از مهمترین و ضروری ترین ابزار برقی در هر منزلی به شمار می آید که نگهداری و مراقبت درست از آن می تواند به عملکرد درست، کارایی و طول عمر آن بیفزاید. از آنجایی که این سیستم هوشمند بسیار پر مصرف است، خرابی و مشکل در هر یک از قطعات اصلی آن می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد و هزینه های بالایی را برای تعمیر یخچال به شما محول کند. از این رو یکی از توصیه های مهم، سرویس یخچال فریزر در زمان مناسب است. همانطور که در جریان هستید و در ابتدای این مقاله هم گفتیم، یخچال در دسته لوازم خانگی پرکاربرد، مهم و گران منزل محسوب می شود که در صورت خرابی علاوه بر هزینه بالا، انرژی زیادی هم مصرف می کنند بنابراین شما می توانید یک زمان مشخص از سال را به تعمیر یخچال اختصاص دهید و زمان آن را هم خودتان تعیین کنید تا قبل از هر گونه اختلالی در کارکرد یخچال، تمامی اقدامات جهت مراقبت و نگهداری از یخچال انجام شود.

تعمیرات یخچال فریزر ها

حال که مشکلات به وجود آمده برای یخچال ها و دلایل آن ها را متوجه شدیم باید به رفع خرابی آن ها بپردازیم.اصولا برای تعمیر هر قطعه یا رفع هر مشکلی به متخصص آن مراجعه می شود.برای تعمیر یخچال نیز بهتر است خودتان دست به کار نشوید و از تعمیرکاران یخچال کمک بگیرید با خیال آسوده بنشینید و چای تان را بنوشید. به طور کلی تعمیرات یخچال شامل 2 بخش می شود: 1-تعمیر موتور یخچال و قسمت های مکانیکی 2- تعمیر قطعات الکتریکی یخچال یخچال فریرز در قسمت مکانیکی شامل موتور و یا کمپرسور – کندانسور – اواپراتور – لوله و اتصالات می باشد و در قسمت الکتریکی شامل: سنسور –ترموستات – فن – برد الکتریکی- هیتر می باشد. که در اکثر مواقع قطعات الکتریکی قابل تعمیر نمی باشد و باید قطعه مورد نظر در یخچال فریرز عیب یابی و تعویض شود. اما در قطعات مکانیکی به غیر از کمپرسور یخچال مابقی قطعات قابل تعمیر می باشند، در صورت تشخیص سوختگی کمپرسور یخچال، کمپرسور نو جایگزین کمپرسور سوخته می شود اما در قطعاتی مانند اواپراتور – کندانسور و یا اتصالات، امکان نشتی وجود دارد که قابل تعمیر و جوش دادن می باشد. اینکه خرابی یخچال شما تا چه حد است و چه مشکلاتی برای یخچال شما به وجود آورده است و یا اینکه یخچال شما نیازمند تعویض قطعه می باشد یا خیر، همگی مواردی می باشند که در تعمیر یخچال مشخص می شوند. تعمیر یخچال در محل اصلی ترین فعالیت سرویسکاران تعمیر یخچال فریزر در محل می باشد.این نوع از خدمات باعث صرفه جویی در هزینه و وقت مشتریان ما می باشد.در زمان گذشته اگر فردی قصد تعمیر یخچال فریزر خود را داشت،می بایست ان را به صورت حضوری به محلی که تعمیرات یخچال را به انجام می رسانند می برد!این امر شامل هزینه رفت و آمد و حمل و نقل یخچال نیز می شد.همچنین مدتی برای تعمیر یخچال زمان نیاز بود و در طول این زمان آن فرد خاص می بایست بدون یخچال می ماند!اما امروزه با جستجو در وبسایت های اینترنتی من جمله سرویسکاران،شما به راحتی با مرکز تعمیرات تماس می گیرید و تعمیرکار به صورت حضوری به محل مورد نظر شما خواهد آمد و به تعمیر یخچالتان خواهد پرداخت.این امر بسیاری از مشکلات را حل کرده است و باعث سهولت در فرایند تعمیر یخچال می گردد.پس بهتر آن است که چنانچه یخچال فریزرتان دچار مشکلاتی شد، فورا با سرویسکاران تماس حاصل نمایید تا تعمیرکاران ما به سرعت و در اسرع وقت خود را به شما برسانند و به حل مشکل یخچال فریزرتان بپردازند. انوع تعمیرات یخچال فریزر را از ما بخواهید.سرویسکاران تمامی برند هایی که در ادامه خواهید خواند را پوشش می دهد. تعمیر کمپرسور تاچی تعمیر کمپرسور لاندا تعمیر کمپرسور امبارکو تعمیر کمپرسور میتسوپیشی تعمیر کمپرسور سامسونگ تعمیر کمپرسور پاناسونیک

گازهای موجود در یخچال در فرآیند تعمیرات

در داخل سیکل یخچال فریزر، گازمبرد موجود است که در صورت نشتی تخلیه می شود و پس از نشت گیری مدار، شارژ گاز یخچال مجددا انجام می شود.در تعمیر یخچال فریزر گازهای مختلف و مشخصات مختلفی وجود دارد که متداولترین گاز مورد استفاده در ایران و جهان گاز R134 می باشد که در اکثر یخچال فریزرهای امروزی از ان استفاده می شود.قبل از گاز R134 متداولترین گاز R12 بوده که هنوز هم در برخی یخچال فریزرها از این گاز استفاده می شود، اما به دلیل اینکه این گاز سبب الودگی محیط زیست و خسارت به لایه ازون می شود، از رده خارج شده و گاز R134 جایگزین آن شده است.همانطور که خودتان هم می دانید یخچال جزء لوازم خانگی گران محسوب می شود که نگهداری از آن بسیار حساس می باشد، بنابراین در صورتی که یخچال شما به هر دلیلی با خرابی مواجه شد حتما تعمیر یخچال خود را به یک شخص حرفه ای بسپارید. موتور یخچال فریزر موتورهای یخچال فریزر که در تعمیر یخچال فریزر باید با انها اشنا باشیم اکثرا مدل پیستونی بوده و در سایزهای مختلف موجود است که بیشتر یخچال ها از موتورهای 4/1 و 2/2 اسب استفاده می کنند. تعمیر موتور یخچال فریزر در تعمیر یخچال فریزر هنگام تعویض موتور باید گاز موجود در سیکل یخچال به طور کامل تخلیه شود، سپس توسط جوشکاری هوا وگاز، موتور سوخته جدا گردد و در نهایت موتور نو جایگزین شود و سپس شارژ گاز مجدد انجام شود. کمپرسور یخچال در تعویض کمپرسور حتما باید فیلتر گاز یخچال که وظیفه رطوبت گیری گاز را دارد تعویض شود و در نهایت فیلتر نو جایگزین شود.توجه داشته باشید که قبل از هرگونه عملیات در شارژ گاز یخچال، باید کلیه رطوبت و هوای داخل سیکل توسط دستگاه وکیوم تخلیه شود. تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شرکت سامسونگ یک شرکت خوشه ای در کره جنوبی می باشد و همواره در تولید و تجهیز وسائل خانگی،پیشرو می باشد.سامسونگ همواره برندی نام آشنا و محبوب در میان مردم کشورمان بوده و هست و از لحاظ کیفیت همیشه حرفی برای گفتن داشته!سری تولیدی یخچال های فریزر این برند نیز مانند مابقی محصولات خریداران و طرفداران زیادی دارد.اما هر برندی با هر حد اعتباری می تواند دچار مشکل شود و این امریست کاملا طبیعی.محصولات سامسونگ به علت آن که تولید خارج می باشند قطعا در تامین قطعات کمی دچار مشکل می شوند.همین امر سبب شده ما به استفاده کنندگان از برند یخچال های خانگی و صنعتی سامسونگ پیشنهاد کنیم که به طور مرتب سرویس شوند و در صورت نیاز برای تعمیر آن ها،این کار به شخص و یا شرکتی کاملا حرفه ای واگذار شود.مجموعه ما این قابلیت را دارد تا هر مدل از یخچال فریزر های سامسونگ را در محل مورد نظر شما تعمیر نماید.

تعمیر یخچال الکترواستیل

یکی از بزرگترین برند های تولید یخچال فریزر های خانگی و به خصوص صنعتی الکترو استیل می باشد.کارخانه الکترو استیل کارخانه فعال و به نام تولید لوازم خانگی و برودتی می باشد و ظرفیت تولید 1000 دستگاه یخچال فریزر را در طول یک ماه دارد.برند الکترو استیل همواره در نظر کاربران برندی محبوب و با کیفیت بوده و هست.اگر شما نیز به تازگی برند الکترو استیل را تهیه نموده اید و قصد تعمیر یا سرویس آن را دارید ،بدون نگرانی این کار را به سرویس کاران بسپارید.سرویسکاران تعمیر کننده تمامی برند های یخچال فریزر به خصوص برند الکترو استیل را در مناطق مختلف تهران پوشش می دهد.تیم تعمیر ما مجموعه از افراد با تجربه و آموزش دیده ، تخصصی ترین تعمیرات یخچال فریزر الکترو استیل در تهران را داراست.

چند روش کاربردی برای عیب یابی و تعمیر یخچال

در بعضی موارد که برای یخچال شما مشکلی پیش می آید و شما نمی دانید که آیا مشکل پیش آمده مشکلی سطحی است که خودتان می توانید آن را حل کنید یا برای تعمیر آن به تعمیرکار تخصصی یخچال نیاز دارید.از طرفی هزینه های تعمیر یخچال برای برخی خانواده مشکل ساز است و از بابت آن دچار نگرانی هستند.برای آرامش خاطر هرچه بیشتر شما و اینکه بفهمید باید در صورت مشاهده مشکل یخچال چه باید بکنید روش های زیر را به شما آموزش می دهیم تا خودتان با بررسی اولیه بتوانید مشکل را رفع کنید و اگر خرابی بیشتری وجود داشت با سرویسکاران یخچال تماس بگیرید. وقتی که یخچال فریزر شما دچار مشکل در کار کردن می شود ابتدا از وصل بودن دوشاخ یخچال به پریز مطمئن شوید.در ابتدا نحوه قرارگرفتن یخچال را بررسی کنید.اگر از دیوار فاصله داشت آن را به مکان اولیه خود باز گردانید و اتصال دو شاخه را بررسی کنید و مطمئن شوید که اثری از لختی سیم یا قطع جریان برق وجود نداشته باشد.باید بدانید وجود گره خوردگی و کاهش اندازه سیم باعث بروز نقص در یخچال می شود.در صورت مشاهده قطعی یا لختی سیم هرگز دست به آن نزنید و بلافاصله با سرویسکاران تماس بگیرید.برای پیدا کردن مشکل به وجود آمده، دستگاه برقی دیگری را با همان پریز برق تست کنید تا مطمئن شوید مشکل از یخچال شماست یا قطع جریان برق در پریز است.یخچال را به یک پریز برق دیگر متصل کنید مطمئن شوید که جریان برق وجود دارد اگر همچنان دچار مشکل بودید با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید.روش های نام برده روش های بسیار معمول هستند که قبل از تماس با تعمیرکاران باید آن ها را چک کنید.

چگونه تعمیرکار یخچال را پیدا کنید؟

مسلما اگر واژه تعمیرکار و یا سرویسکار یخچال را گوگل کنید، در همان صفحه اول، با اسامی مختلفی روبرو می شوید که می توانید با هرکدام که دلتان خواست تماس بگیرید! منتها انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای و زبردست بسیار مهم است. یخچال مانند دیگر لوازم برقی منزل از لوازم مهم و حساس است که متخصصی خبره می تواند سر از کارش درآورد و آن را به درستی تعمیر کند. اگر هنوز سرویسکار مورد نظر خود را پیدا نکرده اید و نمی دانید چگونه مهارت آن را تشخیص دهید، ما به شما در این انتخاب کمک کرده و سرویسکاران را به شما معرفی می کنیم. سرویسکاران تیمی تخصصی و خبره در زمینه تعمیر و سرویس همه لوازم خانگی نظیر: ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، پکیج دارد. این تیم متخصص در تمام تعمیرات حرف اول را در میان رقبای خود می زند و با عنوان تعمیرات ارزان قیمت در تهران شناخته شده است. کیفیت بالا در کنار سرعت و هزینه پایین، از جمله ویژگی های مهم سرویسکاران در تهران می باشد که شما هم می توانید برای تعمیر یخچال خود از آنها بهره مند شوید.

سوالات متداول

1. علت اینکه یخچال سرما ندارد چیست؟

سرد نکردن یخچال فریزر یا همان سرما نداشتن عللی متفاوت دارد. خرابی فن، لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات، شارژ گاز، کمپرسور همگی عواملی هستند که می توانند دلایلی از سرد نکردن یخچال باشد. در این مواقع متخصصین تمامی علل را بررسی کرده و متوجه مشکل پیش آمده می شوند. لازم به ذکر است زمانی که افراد متخصص ما برای رفع این مشکل مراجعه می کنند اغلب دلیل اصلی آن را ترموستات و یا شارژ و گاز یخچال می دانند.

2. به چه دلیل یخچال صدای زیاد و غیرمعمولی دارد؟

هرخرابی در یخچال علل متفاوتی دارد. صدای زیاد یخچال هم دلایلی از جمله: موتور معیوب، اشکالات فن موتور، تراز نبودن یخچال شما را دارد.  

3. چرا یخساز ساید کار نمی کند؟ در مواقعی یخساز یخ نمی سازد؟

در ابتدا یک دلیل ساده می تونه داشته باشه. این دلیل ساده این می باشد که ممکن است دکمه ی یخساز یخچال خاموش باشد. در غیر اینصورت دستگاه یخسازی که در خود ساید واقع شده است خراب شده و احتیاج به تعمیر دارد.  

4. چرا یخچال اتومات نمی کند؟

1. تنظیم نبودن ترموستات 2. لاستیک دور درب خراب شده باشد 3. یخچال احتیاج به گاز شارژ دارد 4. خراب بودن فن یخچال 5. هر چیزی که باعث سرما وارد کردن شود 6. زیاد شدن برفک در اواپراتور  

5. چرا بدنه ی یخچال برق دارد؟

دربعضی از مواقع زمانی که دست به بدنه ی یخچال می زنید احساس برق گرفگی دارید. دلیل این برق سیم های رابط معیوب و یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال با بدنه دارد و یا موتور اتصال بدنه دارد.   6. لامپ درون یخچال چرا روشن نمی شود؟ خاموش بودن لامپ درون یخچال می تواند به یکی از دلایل زیر باشد. 1. اتصال بین سرپیچ و لامپ درست نیست 2. لامپ سوخته 3. سیم کشی لامپ اشتباه باشد 4. شستی معکوس لامپ خراب باشد  

7. چرا یخچال فریزر برفک می زند؟

برفک زدن در یخچال های فریزر دیفراست امری طبیعی می باشد، اما در یخچال فریزر های نوفراست خراب بودن المنت دلیل برفک زدن یخچال می باشد  

8. چرا از آبریز ساید آب خارج می شود؟

در صورتی که شیر برقی یخچال سوخته باشد، از آبریز یخچال آب خارج می شود  

9. داغ شدن موتور یخچال تا چند درجه طبیعی می باشد؟

اصولا افزایش دمای یخچال تا 80 درجه سانتی گراد امری طبیعی می باشد، اما اگر دمای یخچال بیش از 80 درجه افزایش یابد، اورلود موتور را خاموش کرده و نیاز دارد که موتور تعویض گردد  

10. چرا اوپراتور یخچال برفک می زند؟

قرار داشتن یخچال در محیط گرم و مرطوب خراب شدن لاستیک های دور در یخچال و بسته نشدن درب یخچال  

11. چرا یخچال صدا می دهد؟

خراب بودن فن یخچال و ملحقات آن از دلایل صدای یخچال می باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.  

بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی