خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

تعمیرات پکیج بوتان

تعمیرات پکیج بوتان

پکیج یکی از مهم ترین سیستم گرمایشی محسوب می شود. امروزه استفاده از پکیج خیلی متداول تر و بیشتر از هر سیستم گرمایشی دیگری مانند شوفاژخانه و یا غیره می باشد. این طبیعی می باشد که بعد از مدتی استفاده از این سیستم گرمایشی سیستم شما دارای عیوبی می باشد. تعمیرات پکیج در بیشتر موارد کاری تخصصی می باشد. مجموعه سرویسکاران دارای تیمی متخصص برای تععیرات پکیج بوتان و تعمیر و سرویس پکیج دیگر برندها می باشد.

تعمیرات پکیج بوتان

زمانی که شما به دنبال رفع عیوب پکیج خود هستید در ابتدا باید مطلع باشید که ممکن است چه اشکالاتی برای پکیج شما پیش می آید. ابتدا یکسری از مشکلاتی که بسیار رایج هستند را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم . در صورت پیدا کردن اشکالات پکیج خود می توانید برای تعمیرات پکیج بوتان با متخصصین سرویسکاران تماس بگیرید.

رفع سریع مشکلات پکیج دیواری بوتان

• از اولین اشکالات مهمی که برای پکیج بوتان و هر پکیج دیگری که ممکن است به وجود بیاید: سیستم گرمایشی پکیج دیواری بوتان به خوبی کار می کند اما رادیاتور ها به خوبی گرم نمی شود؟ این اشکال دلایل زیادی را به همراه دارد. کوتاه بودن شعله به دلیل فشارکم گازی که در ساختمان وجود دارد، خراب شدن برد کنترل، زمانی که رادیاتور فاصله ی کمی با پکیج داشته باشد، لوله کشی نادرست به عنوان مثال: کوتاه بودن لوله ها و پیچ و خم زیاد آن، خرابی پمپ و یا وجو داشتن اشکالاتی در پمپ، ایجاد رسوب، ممکن است در مدار هوا وجود داشته باشد و .... این موارد و خیلی از موارد دیگری که تخصصی می باشد دلایلی برای گرم نشدن رادیاتورها می باشد. • زمانی که پکیج را روشن می کنید صدای انفجاری به گوش می رسد. این مورد هم از موارد را رایجی می باشد که شما عزیزان با آن برخورد می کنید. فاصله نامناسب بین شعله ی مشعل و الکترودی که جرقه را می زند، زیاد و یا کم بودن فشارگاز، خراب بودن دودکش پکیج، جرقه به خوبی کار نمی کند، خوب کار نکردن جرقه زن هم دلایلی زیادی دارد و ... این موارد از دلایل صدای انفجاری پکیج می باشد. • زمانی ک شیر آب گرم را باز می کنید آب گرمای کمی دارد. کم بودن شعله، رسوب گذاری در مبدل های مصرفی، خرابی سوپاپ، خراب بودن برد، سردن بودن بیش اندازه ی آب مصرفی، خرابی و یا نامناسب بودن دودکش، اشکالات پمپ و یکسری از موارد دیگری که باعث گرمای کم آب مصرفی می شود. • با نصب پکیج ممکن است بعد از مدتی به این پی ببرید که فشارآبی که مصرف می کنید بسیار کم و زیاد می شود، دچار نوسان شده. زیاد بودن شعله پکیج، پایین بودن دقت NTC، پمپ فشاری که در ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است نامناسب می باشد، پایین بودن فشار آب و ... از دلایل نوسانات آب مصرفی می باشد. این موارد از اشکالات و موارد رایجی بود که برای پکیج شما ممکن است اتفاق افتاده باشد. اما برای تعمیرات پکیج بوتان خود و یا هر برندی دیگر در بیشتر موارد احتیاج به تعمیر کار متخصص می باشد. شما عزیزان می توانید در ابتدا برای تعمیرات پکیج بوتان خود از مشاوره تلفنی سرویسکاران بهره مند شوید و مشکل پکیج خود را بفهمید. اگر قصد دارید تعمیر پکیج خود را به دست متخصصین سرویسکاران بسپارید از هزینه ی کم و خدمات سریع در مکان مورد نظر بهره مند می شوید.

بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!