خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

ماشین لباسشویی های اتوماتیک به چند دسته تقسیم می شوند؟

ماشین لباسشویی های اتوماتیک به چند دسته تقسیم می شوند؟

در مقاله ی امروز وب سایت سرویسکاران می خواهیم در رابطه با دسته بندی ماشین های لباسشویی اتوماتیک با شما صحبت کنیم.  با ما همراه باشید تا در رابطه با انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک به جامع ترین اطلاعات دسترسی پیدا کنید. خواندن مقاله آپشن های مهم ماشین لباسشویی را به شما پیشنهاد می کنیم.

انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک

اصولا ماشین لباسشویی های اتوماتیک به دو دسته تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم و تفاوت های آن ها را بیان می کنیم.

1-     ماشین لباسشویی اتوماتیک

2-     ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

اگر بخواهیم تفاوت لباسشویی های اتوماتیک و تمام اتوماتیک را خدمت شما عرض کنیم باید بگوییم که تفاوت آنها در نحوه خشک کردن لباس ها می باشد.

لباسشویی های اتوماتیک برای خشک کردن لباس ها از از یک سیستم حرارتی استفاده می کنند در حالی که لباسشویی های تمام اتوماتیک از یک سیستم حرارتی برقی برای خشک کردن لباس ها استفاده می کنند.

در ادامه این مطلب می خواهیم دسته بندی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک را بری شما شرح دهیم.

1-دسته اول ماشین لباسشویی های اتوماتیکی می باشند که درب آنها از جلو می باشد و حرکت آن دورانی و سریع می باشد.

2-دسته دوم ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیکی می باشند که مانند مورد  قبل درب از جلو می باشد و حرکت دورانی سریع دارد و همچنین دارای خشک کن صد در صد می باشد.

3-دسته سوم ماشین لباسشویی اتوماتیک دیجیتالی در از جلو همراه با گردش دورانی سریع

4-دسته چهارم ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دیجیتالی در از جلو همراه با گردش دورانی سریع و خشک کن صد در صد

5- دسته پنجم ماشن لباسشویی های اتوماتیک درب از بالا که گردش دورانی سریع دارند و مجهز به تسمه، پولی، شفت می باشند.

6- دسته ششم ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک دیجیتالی درب ازبالا که گردش دورانی سریع دارند و به تسمه، پولی، شفت مجهز می باشند.

لباس ها چگونه توسط ماشین لباسشویی شسته می شوند؟

لباس هر فرد بیانگر شخصیت او می باشد و اصولا اولین نکته ای که در لباس هر فرد دیده می شود تمیز بودن لباس آن فرد می باشد. اما لباس ها چگونه تمیز می شوند؟ ماشین لباسشویی از آن دست وسایلی می باشد که در همه منازل موجود می باشد و وظیفه شستشوی لباس ها را به عهده دارد، اما روال کار آن چگونه می باشد؟

ماشین های لباسشویی لکه ها و کثیفی ها را به وسیله آب و مواد شوینده از لباس پاک می کنند و در نهایت آنها را آبکشی و خشک می کنند. البته نحوه و زمان شستشو برای لباس های مختلف با جنس های مختلف متفاوت می باشد.

سخن پایانی

در مقاله امروز ما تمام تلاش خود را کردیم تا در رابطه با انواع ماشین لباسشویی و روند کار آنها با شما صحبت کنیم. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد، از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سرویسکاران

مجموعه خدماتی مهندسی سرویسکاران با داشتن کادری حرفه ای و مجرب آماده خدمت رسانی به تمام شهروندان تهرانی را دارد. در صورتی که ماشین لباسشویی شما با هر مدلی خراب شد و نیاز به تعمیر شدن و عیب یابی داشت می توانید از تعمیرکاران ماشین لباسشویی ما کمک بگیرید.


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!