خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

چگونه پکیج را جرم گیری کنیم؟

چگونه پکیج را جرم گیری کنیم؟

با یکی دیگر از مقاله های پکیج  از سری مقالت پکیج، تعمیر و سرویس پکیج در خدمت شما دوستان و همراهان گرامی وب سایت سرویسکاران می باشیم. هدف از نوشتن مقاله امروز صحبت درباره چگونگی جرم گیری پکیج می باشد. همانطور که خودتان در جریان هستید زمانی که هر وسیله ای جرم می گیرد عملکردش دچار اختلال می شود، بنابراین جرم گیری برای هر وسیله ای که دچار رسوب می شود مهم است که پکیج ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در صورتی که پکیج شما در تولید آب گرم دچار اختلال شد اولین موردی که باید بررسی شود این است که پکیج شما رسوب دارد یا خیر، ما در ادامه این مقاله می خواهیم به شما چگونگی جرم گیری پکیج را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

چرا باید پکیج را رسوب زدایی کنیم؟

دلیل اصلی ایجاد رسوب و جرم در پکیج ها، سختی آب می باشد. در صورتی که شما پکیج خود را به موقع رسوب زدایی (جرم گیری) نکنید، احتمال اینکه پکیج شما خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد بسیار زیاد می باشد. بنابراین برای اینکه از خرابی پکیجتان و همچنین از صرف هزینه بسیار جلوگیری کنید نیاز دارید تا از خدمات سرویس پکیج استفاده کنید.

تصور بسیاری از مردم از سرویس پکیج و رسوب زدایی آن صرف هزینه اضافی می باشد، در صورتی که سرویس پکیج ها به صورت مرتب سبب می شود که راندمان و کارایی پکیج افزایش یابد و از صرف هزینه های بیشتر در صورت خرابی جلوگیری می کند. همچنین در صورتی که اقدام به سرویس پکیج کنید اگر پکیج شما مشکلات درونی داشته باشد، مشکل شناسایی می شود و قبل از اینکه باعث خرابی ونیاز به تعمیر شدن داشته باشد، مشکل حل می شود.

در چه زمانی پکیج را جرم گیری کنیم؟

ما در سرویس و جرم گیری پکیج اقدام به تمیز کردن دستگاه می کنیم و جرم های آن را می گیریم. بهتر است هر چند ماه یکبار اقدام به جرم گیری و سرویس پکیج کنید و اگر نمیخواهید چند ماه یکبار پکیجتان را جرم گیری و سرویس کنید، حداقل به صورت سالیانه اقدام به جرم گیری و سرویس کنید.

 چگونگی جرم گیری پکیج

جرم گیری پکیج کاری تخصصی می باشد که  هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد  وباید از نیروی متخصص برای انجام آن استفاده کرد. معمولا از دو روش برای جرم گیری پکیج استفاده می شود که در ادامه این مطلب به شما می گوییم.

1-                   روش اول جرم گیری به روش سنتی می باشد که در این روش از مواد شوینده و جرم گیر و اسید استفاده می شود.

اگر شما از روش های سنتی برای جرم گیری استفاده می کنید حتما نکات ایمنی را رعایت کنید و حتما از ماسک، لباس کار، دستکش و عینک استفاده کنید. از ریختن مواد اسیدی روی بدن و  لباستان جلوگیری کنید اما اگر در حین کار مواد اسیدی روی بد نتان ریخت فورا آن را بشویید.

2-                          روش دومی که برای جرم گیری استفاده می شود جرم گیری به روش مدرن می باشد که در این روش از پمپ رسوب گیر استفاده می شود.

                         .در مقاله امروز که در وبسایت سرویسکاران منتشر کردیم تمام تلاش خود را کردیم تا درباره چگونگی جرم گیری پکیج جامع ترین اطلاعات را در اختیار شم قرار دهیم. امیدواریم که این اطلاعات کاربردی بوده باشد و همچنین مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. از همراهیتان سپاسگذاریم

                                                                                                                                                                      

خدمات تعمیر و سرویس پکیج

 مجموعه سرویسکاران با داشتن کادری مجرب، متعهد،حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما در کلیه کارهای خدماتی نظیرسرویس پکیج، تعمیر پکیج در تهران می باشد       

 

 


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!