خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

چرا خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی کند؟

چرا خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی کند؟

سلام خدمت شما همراهان وب سایت سرویسکاران، با یک مقاله درباره دلایل خرابی خشک کن ماشین لباسشویی در خدمت شما هستیم. لطفا ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن تکنولوژی حرف اول را می زند و هر روز پیشرفت می کند و ابزار های جدید را در اختیار ما قرار می دهد. ماشین لباسشویی هم از این دست ابزارها می باشد که برای راحتی و آسایش زندگی ما ساخته شده است. در گذشته انسانها برای شستشوی لباس های خود از دست استفاده می کردند و در واقع لباس هایشان را به صورت دستی می شستند اما با گذشت زمان ابزراری با نام ماشین لباسشویی وارد بازار شد که روز به روز هم پیشرفته تر می شود. ماشین لباسشویی های ابتدایی فقط کار شست و شو را انجام می دادند، اما ماشین لباسشویی های امروزی علاوه بر شست و شو اقدام به خشک کردن لباس ها هم می کنند، خشک کردن لباس ها یک مزیت خیلی مهم برای ماشین لباسشویی محسوب می شود که در صورت خرابی مشکلاتی را برای ما بوجود می آورد، برخی از مشکلاتی که سبب عملکرد نادرست خشک کن می شوند به دلیل استفاده نادرست از ماشین لباسشویی می باشد و برخی از دلایل هم به دلیل مشکلات فنی می باشد. در صورتی که خشک کن ماشین لباسشویی شما بنا به دلایل فنی دچار مشکل شود شما باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید. در مقاله امروز می خواهیم به طور کامل درباره علل درست کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی با شما همراهان گرامی وب سایت سرویسکاران صحبت کنیم.

دلایل عملکرد نادرست خشک کن ماشین لباسشویی

چندین دلیل برای اینکه خشک کن به درستی کار نکند ولباس ها را خشک نکند وجود دارد که در ادامه مطلب به آنها اشاره می کنیم.

1-زمانی که مقدار هوای مناسب به خشک کن نمی رسد، گرما تولید نمی شود و در نتیجه خشک کن به درستی کار نمی کند. در واقع میزان جریان هوا در عملکرد درست خشک کن تاثیر بسیاری دارد.

2-اگر جنس لباس هایی که داخل خشک کن قرار داده اید با تنظیماتی که برای خشک کن در نظر گرفته اید متفاوت باشد، خشک کن به درستی کار نمی کند. در واقع  شما باید تنظیماتی نظیر زمان، درجه حرارت و... را بر اساس جنس لباس هایی که می خواهید خشک کنید قرار دهید.

3-اگر حجم لباسهایی که می خواهید بشویید بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی شما باشد خشک کن به درستی کار نمی کند. بنابراین سعی کنید از قرار دادن لباس بیش از ظرفیت ماشین لباسشوییتان اجتناب کنید

4-فنی ترین دلیل برای برای عملکرد نادرست خشک کن ماشین لباسشویی خرابی، شکستن و یا سوختن قطعات خشک کن که گرما تولید می کنند نظیر فیوز حرارتی و یا آتش زنه می باشد. در صورتی که مشکل خشک کن ماشین لباسشویی شما خرابی هر یک از این قطعات باشد، شما باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

در این مقاله ما تمام تلاش خود را کردیم تا مهم ترین دلایل خرابی خشک کن ماشین لباسشویی را برای شما شرح دهیم خواندن مقاله علل خرابی لباسشویی را به شما پیشنهاد می کنیم. از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما همراهان همیشگی وب سایت سرویسکاران واقع شده باشد.


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!