خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

چرا یخچال فریزر اتومات نمی کند؟

چرا یخچال فریزر اتومات نمی کند؟

تکنولوژی هر روزه پیشرفت می کند و ابزارهای جدید با آپشن های پیشرفته در اختیار ما قرار می دهد، یخچال فریزر هم یکی از این ابزارها می باشد و هر روز که می گذرد مدل های پیشرفته آن وارد بازار می شود، اما  همانطور که خودتان هم می دانید هر وسیله ای که برای آسایش زندگی ما ساخته شده است در کنار مزایایی که دارد معایب و مشکلاتی هم دارد که از جمله مشکلات آنها سرد نکردن یخچال فریزر و اتومات نکردن آنها  می باشد.

آیا تا به حال با مشکل اتومات نکردن یخچال مواجه شده اید؟ آیا می دانید چرا یخچال فریزر اتومات نمی کند؟ اصلا منظور از اینکه یخچال اتومات نمی کند چیست؟ در مقاله امروز وب سایت سرویسکاران می خواهیم درباره علل اتومات کار نکردن یخچال با شما همراهان گرامی و همیشگی وب سایت سرویسکاران صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا به اطلاعاتی کامل و جامع در زمینه اتومات نکردن یخچال فریزر دست پیدا کنید. از اینکه ما را همراهی می کنید قبلا سپاسگذاریم.

زمانیکه یخچال فریزر اتومات نمی کند مشکلاتی دارد که در ادامه این مطلب به بررسی این مشکلات می پردازم.

علل اتومات نکردن یخچال فریزر

1-     کم بودن سرما و نشتی گاز اولین دلیل برای اتومات نکردن یخچال می باشد.

مشکل فوق خود را در یخچال های مختلف به شکل های متفاوت نشان می دهد. برای مثال در یخچال های قدیمی خود را به صورت نصفه برفک زدن جایخی نشان می دهد، در حالیکه در یخچال های جدید برفکی صفحه سرما برفک نمی زند و به طور کامل خیس می شود و در یخچال های بدون برفک هم معمولا این مشکل پدید نمی آید.

2-     خراب شدن ترموستات

اگر گاز یخچال نشتی نکرده بود و میزان سرمای یخچال خوب بود و باز هم یخچال شما مشکل اتومات کردن داشت احتمالا ترموستات یخچال شما با مشکل مواجه شده است. یکی از علائم خرابی ترموستات یخ زدن مواد غذایی مثل ماست داخل یخچال می باشد.

3-     ضعیف کار کردن موتور

یکی از دلایلی که سبب می شو تا یخچال فریزر اتومات نکند، ضعیف کار کردن موتور می باشد.

البته دلایل دیگری هم برای اتومات نکردن یخچال وجود دارد نظیر: گیر بودن لوله هی ورودی، خرابی برد دیجیتال در یخچالهایی که برد دیجیتال دارند، نبود در جایخی در یخچال های قدیمی

در مقاله امروز وب سایت سرویسکاران ما تمام تلاش خود را کردیم تا تمامی دلایلی که سبب می شوند تا یخچال به صورت اتومات کار نکند را برای شما همراهان همیشگی اتو استایل شرح دهیم. امیدواریم که مقاله فوق مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. از همراهیتان سپاسگذاریم

تعمیر یخچال در تهران

در صورتی که به هر دلیلی یخچال شما خراب شد و نیاز به تعمیر داشتید می توانید از خدمات مجموعه سرویسکاران در زمینه تعمیرات یخچال استفاده کنید. مجموعه سرویسکاران با داشتن تیمی حرفه ای، متخصص، مجرب و متعهد آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی می باشد.


بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!