خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

مطالب آموزشی

ترفندهای لوله کشی ساختمان

نکات و ترفندهای کاربردی برای لوله کشی ساختمان وجود دارد که توجه به آن ها موجب نتیجه بهتر در کار شما می شود. آغاز کار لوله کشی ساختمان کار راحتی نیست و باید موارد و جنبه های زیادی در نظر گرفته شود. برای کسانی که نمی دانند کار لوله کشی ساختمان را از کجا باید شروع کنند باید گفت که ابتدا باید بدانند که لوله کشی ساختمان داری بخش های متفاوتی از جمله سرویس بهداشتی، آب، گاز، سرمایش و گرمایش، زهکشی، بام کشی و تهویه هوا و ... می باشد. همان طور که مشخص است این خدمات برای همه ساختمان های تجاری و اداری و مسکونی مورد نیاز و الزامی است از این جهت تقاضا هرگز کم نمی شود. در این جا چند نکته و ترفند اصلی را برای کار لوله کشی ارائه می دهیم.

نحوه نگهداری از پکیج دیواری

نحوه نگهداری از پکیج دیواری به دلیل اینکه امروزه این دستگاه ها جایگزین آب گرمکن ها و موتور خانه های سنتی شده اند از اهمیت خاصی برخوردار است. پکیج های دیواری نیاز به اختصاص فضای زیادی ندارند و دارای ایمنی بالایی هستند. یکی از اصلی ترین ویژگی ها و محسنات پکیج های دیواری این است که در آپارتمان ها هر واحد می تواند سیستم گرمایشی مستقلی داشته باشد. این ویژگی توانسته مشکلاتی که خانواده ها سالیان متمادی با آن کنار می آمدند را حل کند. برای اینکه پکیج شما بتواند عمر طولانی تر، راندمان بالاتر و کارکردی مفید تر را داشته باشد بهتر است با اصول و نحوه نگهداری از آن آشنا شوید.

آشنایی با قطعات داخلی پکیج دیواری در این مقاله به منظور افزایش آگاهی و آشنایی شما عزیزان شرح داده شده است. با مطالعه این راهنمای قطعات پکیج می توانید از کار هر قطعه در پکیج اطلاع یابید. پکیج های دیواری با توجه به مزایایی که دارند یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین سیستم های گرمایشی می باشند. پکیج های دیواری دارای اندازه و حجم های بسیار کوچکی به اندازه ی آبگرمکن هستند. با ما همراه باشید.

چرا آب پکیج سرد و گرم می شود سوالی است که در این مقاله به بررسی علت های آن می پردازیم. دلیل تغیر دملا و سرد شدن ناگهانی آب پکیج بوتان یا ایران رادیاتور و یا ایساتیس و گلدیران تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و شاید تنها جزئیات ریز و قلق ها تفاوت داشته باشند.

تبدیل حالت تابستان به زمستان پکیج

تبدیل حالت تابستان به زمستان پکیج در این مقاله به زبانی شیوا و ساده شرح داده شده است. پکیج ها نیاز های دمایی ساختمان را می توانند با گرم کردن آب تا دمای کمتر از نقطه جوش در فشار یک اتمسفری تامین کنند. این نیازهای گرمایشی شامل گرم کردن هوای محیط توسط شوفاژها و یا آب گرم مصرفی بهداشتی در حمام و شستشو می باشد. با توجه به این که تغذیه پکیج ها با سوخت گاز است محصولات تولیدی آن ها نیز آب داغ می باشد رعایت اصول تنظیمات و جزئیات در آن ها بسیار مهم می باشد. تنظیمات پکیج دیواری می تواند شامل نصب پکیج ، راه اندازی یا تنظیمات عملکردی سیستم باشد.

نکات مهم در برق کاری ساختمان

نکات مهم در برق کاری ساختمان کمک می کند که شما گامی به سوی حرفه ای تر شدن بردارید. سیم کشی ساختمان از آن دست شغل هایی است که استاد شدن در آن به تجربه و تلاش بیشتر وابسته است. در صورتی که سال ها تجربه کار در حوزه برق کاری ساختمان را داشته باشید، احتمال دارد باز هم نکاتی باشد که می تواند پروژه های برق کاری ساختمان شما را ساده تر کند.

تمیز کردن منزل در کوتاه ترین زمان

تمیز کردن منزل در کوتاه ترین زمان یکی از دغدغه های مهم خانم های خانه دار می باشد. با توجه به بیشتر شدن مشغله خانم های امروزی، آن ها دنبال راه کارها و روش هایی برای نظافت و تمیز کردن منزل در زمان کوتاه تری می باشند. در این مقاله تلاش کرده ایم که برای کلیه بخش های خانه آموزش هایی در نظر بگیریم. این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید تا متوجه شوید تا کنون از چه روش های آسان، سریع و مقرون به صرفه ای بی اطلاع بوده اید.

راهکارهای باز کردن لوله های فاضلاب

راهکارهای باز کردن لوله های فاضلاب می تواند به شما کمک کند تا در زمان نیاز خودتان وارد عمل شوید. گاهی امکان دارد عواملی موجب گرفتگی لوله فاضلاب و یا توالت شوند و مسیر عبور فاضلاب را ببندد. همین مسئله سبب می شود فاضلاب از کفشور هاحمام ها، توالت و آشپزخانه ها بالا بیاید. در این موارد نیاز به افراد و شرکت هایی دارید که بتوانند مشکل شما را رفع نمایند.

خدمات شارژ کولر گازی اسپلیت در تهران

خدمات شارژ کولر گازی اسپلیت در تهران توسط مجموعه سرویسکاران با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان قابل انجام است. کولرهای گازی به دلیل حساسیت زیاد و کمبود گاز فریونی باید به صورت دوره ای و در زمان های معینی از لحاظ شارژ مورد بررسی قرار گیرند. این گاز های فریونی که در اسپلیت ها به کار می روند در تامین سرمای محیط و کاهش دمای کندانسور نقش دارند. گازهای که در کولر های گازی به کار می روند شامل گاز مبرد R407A- گاز مبرد R410A-گاز مبرد R22 می باشند که گاز R22 از پر کاربردترین آن ها می باشد. با توجه به مدل و نوع عملکرد کولر های گازی و موقعیت آب و هوایی که برای آن در نظر گرفته شده است نوع گاز کولرگازی انتخاب می شود.

آموزش نصب روشویی پایه دار

نحوه نصب روشویی پایه دار یکی از مسائلی است که بسیاری مایل هستند خودشان در خانه انجام دهند. استفاده از این مدل از روشویی ها از قدیم رایج بوده است، اگر قصد دارید از روشویی دیواری ساده استفاده کنید ولی لوله های آب شما روی کار هستند پیشنهاد می کنیم از روشویی پایه دار استفاده کنید زیرا ستونی که در زیر آن بعنوان پایه قرار دارد این امکان را برای شما فراهم می کند لوله ها و خروجی ها را داخل پایه آن قرار دهید بنابراین فضای سرویس بهداشتی شما مرتب و زیبا به چشم بیاید.

1 2 3 4 بعدی